• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games


    Hry o přežití na mnoho způsobů.

    Téma: This War of Mine, takže rady, tipy a příběhy! :)



    Kluby věnované konkrétním hrám:
    [ DayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps ] - zřejmě nejvýraznější současná survival hra
    [ The Long Dark ] - relativní novinka, počkáme, co vývoj, zatím slibná záležitost

    [ Minecraft ] - nelze opomenout dnes již klasiku žánru

    Survival (tag) hry na Steamu

    DayZ
    The Long Dark
    This War of Mine
    Dead State
    Don't Starve
    7 Days to Die
    Life is Feudal: Your Own
    Rust
    The Forest
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: naky ts mas?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: muj predesly cz tribe - jedna 16ti leta holka a dalsi 30ti letej typek (skoro nehral) :] jsem se vratil z dovolenky a holka byla v jinem tribu (kazdej ji lezl.. vis kam..) :] tak tam obcas zajdu nakrmit sve stado, aby mi to nezmizelo, ale mody jsou mody :] pokud tenhle server nedopadne, zacnu hrat namodovanej local (jsem fanda do modu uz dlouho)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Mno ja mel problem sehnat tribe, kde by nebyly patnactilety urvany deti a hralo aktivne dost hracu, tak jsem to prestal hrat :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    BURKHAR: hehe, no me je 35, kolega je mladej (ale rozumnej) - je jeste s rodicema :] admin nevim, pusobi dospele
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: asi ne... i z TS zmizely kanaly a web taky nefrci :)
    jinak viz. BURKHAR :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ARKOHOLIC: No ale AVATAR se ptal, kolik vám je. :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    mozna ma ten server jen njk prob. a admin ho dava do kupy ;) jinak pravidelni hraci jsme 3, ja mam tribe s jednim typkem a admin hraje tusim sam i kdyz ma nekoho v tribu :]

    btw. kazdymu kdo by zvedl rating tomu mymu reddit postu, budu moc vdecnej.. uz se mi nechce stehovat na dalsi server a mody jsou naprosto super.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Koukam, ze server, kde jsem hral uz neexistuje. Tak se mozna pridam ;)
    kolik vam je?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    zdar.. jsem se presunul na namodovanej novej ark server, zatim hrajem vetsinou jen 3, jsem v dobrem kontaktu s adminem, ted tam nahodil mod co jsem chtel... je to tezsi, zabavnejsi a s vice moznostma. abych admina podporil, udelal jsem tento reddit thread, zkousime nalakat nejaky lidi

    Fresh !EU! MoD OverhauL server looking for players : ARKServers
    https://www.reddit.com/...KServers/comments/3g1s3h/fresh_eu_mod_overhaul_server_looking_for_players/
    SVORO
    SVORO --- ---
    HOUH: Ono ikdyž to dohraješ tak pak za pár týdnů můžeš dát znova ;)
    HOUH
    HOUH --- ---
    Vcera zakoupeno This War of Mine, nemohl jsem se od toho odtrhnout. Jsem zvedavy, jak dlouho zabava vydrzi :)
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Save 50% on Eternal Winter on Steam
    http://store.steampowered.com/app/325210/
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    zdar ARKisti,

    kdybyste nekdo hledal cz pve server a chtel se k nekomu pridat do kmene, jsem na serveru AnthoriA-CZ-SK-PVE (95.168.193.38:7777, na jihu, souradnice 80/50, kmena Ugala Tuga, kousicek od jeskyne, screenshot zde). byli jsme celkem tri, ale co jsem prijel z dovolenky, jsem uz jen sam (malem mi vychcipali vsichni mazlici). jsem lvl 58, ale nemam moc pokrocilou vybavu (zadna elektronika), mnoho casu jsem stravil s novacky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pokud chces, napis mi na steamu, tam jsem na prijmu :)
    Steam Community :: GrassHopper
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197987360019
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    zkus to pres servery na steamu, nebo odskrtnout zobrazovani jen ne plnych serveru. Kdyz napisu "OfficialServer247" do filtru, vetsinou mi to najde. Ale uz se mi taky stalo, ze jsem musel pres steam.
    SMETA
    SMETA --- ---
    AVATAR: tak 247ku mi to nechce najít.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SMETA: na 247 je kolem 150, ale zas se tam vecer tezko protlacuje, protoze server is full :)
    SMETA
    SMETA --- ---
    AVATAR: jj budeme muset přejít. tam kde není ping 350+ :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdyztak hrajeme na OfficialServer247. Zatim mame v tribe pet lidi, takze by se nova krev hodila. Cesi jsou asi dost rozstristeni vsude mozne :)
    SMETA
    SMETA --- ---
    AVATAR: Díky, díky díky!!! To jsem přesně potřeboval.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SMETA: spacak je na jedno pouziti. nekam ho polozis, umres a mas na vyber se spawnout na miste spacaku. Pak zmizi. Postel je trvala a pro cely tribe, jinak funguje stejne, jako spacak. Umres, vyberes si ve ktere posteli se chces probudit a je to. Nicmene je tam cooldown, takze kdyz umres hned podruhe, musis cekat, nez se muzes v posteli ozivit.

    Abys mohl tamovat dinosaura, musis ho prvne omracit - umlatit pestima do bezvedomi, ustrilet prakem s kameny nebo lukem s uspavacimi sipy.
    Kdyz spi, nacpes krmeni (maso pro masozravce, bobule pro bilozravce, zkazeny maso pro skorpiony) a pouzivas narcoberries, abys ho udrzel po dobu ochocovani v bezvedomi. Jeste bacha na stimberries, ktery delaji pravy opak narcoberries - probiraji dinosaura.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam