• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    prosel wipem, prej corrupted save :( navic postavicka se mi predtim resetovala na generic bilyho chlapka :] risk hry s modama.. nicmene me po tom co jsem prisel svou blbosti o krasnyho 130lvl apexrexe, velkyho jako mensi panelak, uz nic nerozhodi :] navic novy zacatky mam rad, a navic jsem si vybral krasny misto na prvni bazi (neni to daleko od "teaser location" a zabral jsem nedaleko jeste hezci misto).. staci ochocit trike, mod ho zmenil na masinu pro tezeni kameni (bere taky drevo a klacky) a baze roste jako z vody
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hmm, tak ten nas omodovanej server prosel wipem :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: (pisu o pvp. na pve je to fuk, kdyz ti furt pod rukama nepritel nenici bazi)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hele ja zatim nenarazil na nic, co by mi vadilo (krome toho, ze najit stabilni server je problem). Na ofic mi vadilo, ze aby to nebyla jen nekonecna farma, musi hrat v kmeni hafo (aspon sedm) aktivnich lidi, coz nejak zatim nevyslo, pokud jsem nechtel hrat s cizincema.

    ale to vyresily mody :)

    Ale to
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKE: v arku jsem stravil 180h. Jsem fanboy, nikoli netecny.
    SVORO
    SVORO --- ---
    BURKE: Jako Ark je celkem povedenej :D
    BURKE
    BURKE --- ---
    AVATAR: Zato ty si ke všemu netečný...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKE: podle tebe je picovina vsechno :)
    BURKE
    BURKE --- ---
    Sorry ale za 15 ecek mesicne provozovat takovou píčovinu :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ARKOHOLIC: kdyby v prdeli byly ryby..znas to
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: ano, kdyz uz bych do toho sel, tak bych se tak snadno nevzdal
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: jo, ty bys to tak rychle nezvdaval, ale 15e mesicne za to dat nechces :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: divim, ja bych to nevzdaval tak rychle..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: se mu nediv...
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    tady pro info mody co pouzivame http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=501342664 (teda misto au naturale mame slow item decay, ale to ja radsi budu behat nahatej)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    tak mi vcera psal admin "naseho" serveru, ze pry za 6 dni konci jeho pronajem, ale ze nam to jeste prodlouzi o mesic... ze je tam malo lidi. chtel neco pomoci s blogem, uplne jsem nepochopil proc (kdyz uz jsem jeden udelal). a asi po desate zase prejmenoval server :]

    jsem zklamanej, to je jinej pristup nez na zacatku, a premejslim jesli se tam jeste pripojovat.. asi skoncim ze vsema serverama a rozjedu singl s modama.. jeste me napadlo pronajmout vlastni server, ale na to bychom se museli nejak slozit... 15dolaru mesice se mi nechce davat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    to snad nema se vkusem nic spolecnyho, ne?

    da se to nastavit opravdu roznorode:
    Ark: Survival Evolved – PC Low vs. Medium vs. High vs. Epic Graphics Comparison [60fps][FullHD]
    https://www.youtube.com/watch?v=h8MoCRhV2Qs
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Mám asi jinej vkus.
    SMETA
    SMETA --- ---
    Ve srovnání se vsema temahle survival hrama co jsou v early jako zatím nejzdařilejší a hlavně nejfunkcnejsi kousek. Grafika mě spíš mile překvapuje a dá se krásné vyladit. A mimo jiné. radši průměrná grafika a výborná funkčnost než vyladěný nic.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: dyt je to jedna z nejhezcich her. Samozrejme se to da osekat (jak pres menu, tak pres tweaky), aby to vypadalo hnusne, ale je to alfa a performance budou jeste ladit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam