• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    to snad nema se vkusem nic spolecnyho, ne?

    da se to nastavit opravdu roznorode:
    Ark: Survival Evolved – PC Low vs. Medium vs. High vs. Epic Graphics Comparison [60fps][FullHD]
    https://www.youtube.com/watch?v=h8MoCRhV2Qs
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Mám asi jinej vkus.
    SMETA
    SMETA --- ---
    Ve srovnání se vsema temahle survival hrama co jsou v early jako zatím nejzdařilejší a hlavně nejfunkcnejsi kousek. Grafika mě spíš mile překvapuje a dá se krásné vyladit. A mimo jiné. radši průměrná grafika a výborná funkčnost než vyladěný nic.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: dyt je to jedna z nejhezcich her. Samozrejme se to da osekat (jak pres menu, tak pres tweaky), aby to vypadalo hnusne, ale je to alfa a performance budou jeste ladit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Mě to teda přijde graficky ke zblití. :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: ark? je hodne dobrej.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A vám se ta hra jako líbí?
    SVORO
    SVORO --- ---
    ARKOHOLIC:
    ARKOHOLIC:

    Já se ptal hlavně proto, že mi to padalo teď jsem doufám k vám připojil :D
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    btw. zkousel jsem podobnou kombinaci modu na local singlu jako mame na nasem serveru, ale ark mi pada.. statera vis a dino overhaul si nerozumi (ale nejak to jde asi vyresit)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    SVORO: staci se pripojit k omodovanemu serveru a vse se stahne a nainstaluje samo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: cus, vyber si je ve workshopu. Na serveru hrajem v podstate sami :(

    mody jsou fajn. Staveni jde podstatne rychlejc nez na ofic. Dinove jsou nebezpecni, tamovani zabavnejsi. Me gusta.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ARKOHOLIC: Zdarec, dlouho jsem ARK nehrál cca měsíc takže se chci zeptat ty mody na vašem servru musím nainstalovat runčně nebo se stáhnou automaticky? A běží teď ten server?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    kuchtim blog pro nas server, s pranim ze to snad nekoho prilaka.. http://goo.gl/ZtZp3G
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: welocome to my club :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    ja s ts delam drahoty, protoze mam hroznej hlas a jsem furt zmastenej :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    bez ts je to houby coop :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: nemam, zatim mic nepouzivam.. kdyz se to rozjede tak se tomu asi branit nebudu :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: naky ts mas?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: muj predesly cz tribe - jedna 16ti leta holka a dalsi 30ti letej typek (skoro nehral) :] jsem se vratil z dovolenky a holka byla v jinem tribu (kazdej ji lezl.. vis kam..) :] tak tam obcas zajdu nakrmit sve stado, aby mi to nezmizelo, ale mody jsou mody :] pokud tenhle server nedopadne, zacnu hrat namodovanej local (jsem fanda do modu uz dlouho)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Mno ja mel problem sehnat tribe, kde by nebyly patnactilety urvany deti a hralo aktivne dost hracu, tak jsem to prestal hrat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam