• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Overwatch - Get your shit together, Brigitte!
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak dnešní start sezony se moc nepovedl.
    Dlouhé čekačky a není možné koupit ani battlepass.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Koukam popis zdejsiho auditka (Brigitte) bude velmi brzo zase akuratni :-)))
    GREGI
    GREGI --- ---
    PETGRIDUS: Co sem vypozoroval tak tam jedou loser queue jak ve valorantu... tzn hra se ti snazi davkovat ze zacatku horsi spoluhrace aby si prohraval a po par hrach ti to zacne davat lepsi... to tak mivam ze prvni hodina dve prohry a pak se zacne zase vyhravat... mam to tak nekolik dnu co sem hral solo. Snazim se to vzdycky vypinat po prohre ale casto mam ke konci nekolik her vyhru:D
    GREGI
    GREGI --- ---
    Zacali sme hrat se svarou, hrava s nama i dalsi svara tak kdyztak poslu tsko kam chodime popr nasi fb chat skupinu kde se domlouvame, kdyby nekdo chtel dat:) Ja dmg sup, svara dmg, druhej svara healer. Zatim nas to prvni rank hodilo silver ale ucime se rychle;)
    Predevcirem sem zacal hrat reapera a dost rychle mi sedl:))

    RMUTT
    RMUTT --- ---
    LOJZEE: já to nehrál několik let, takže teď si to zahrát po dlouhý době a dostat zadarmo hromadu novejch map a postav mi přijde ok :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ja to zkousel predvcirem a nevsim jsem si zadny zmeny, tak jsem to zas smazal .)
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: dal jsem tomu znovu sanci minulej tejden a bylo to daleko lepsi musim rict...

    jenom jsem necekal, ze se goat vrati :D
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    MATHES: No tak musim říct, že po počátečním zmatení a zvykání si mě ta nová podoba Overwatch baví hodně!
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: jj a jak je jen jeden tak nejak strasne prepalenej - skoro se neda zabit, ale dps a supporty double tapuje, je to divny
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    MATHES: Tank může být už jen jeden v týmu, žejo? Já se obávám toho free to play modelu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RMUTT: zkousel jsem betu, ale tank mi prijde hrozne prepalenej a tak nejak mi to prijde spis horsi nez lepsi
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    AHoj, hrajete někdo dvojku? Už to někdo z vás zkoušel na switchi?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Někdo na ranked?
    Hraju ted primárně support a jak jsem dlouho nehrál, tak jsem spadl z Platina do Gold a pomalu se zase šplhám zpět. Ale někdy si říkám, že ve dvou by to mohla být větší zábava.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LOJZEE: Ok, děkuji.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PETGRIDUS: je tam spoustu modu, kde je matchmaking a nektere se obmenuji kazdy mesic. nutnost sehraneho teamu je zejmena v ranked, kdyz to chces brat vazne
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Ahoj, jsou v Overwatch nějaký multiplayer módy, který by zvládl i hráč jako single bez domluvy s partou? Nebo jsou všechny spíš pro ten spolupracující tým? Četl jsem nějakou starší recenzi, kde právě zmiňovali tu nutnost sehraného týmu, tak nevím, zda se od té doby něco nezměnilo.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOZLIKK: my hrajem tez, ja, wapno, admix
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KOZLIKK: jako muzem, jen ja vydrzim max tak dve hry v kuse, pak toho mam dost .)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    LOJZEE: tak to dáme ne?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KORAL: posedni mesic, dva trosku hraju. bastion, moira, sombra, roadhog a celkem si to uzivam..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam