• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Overwatch - Get your shit together, Brigitte!
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Aha koukam ze ja mel career high nekde 3.6k, tak to je FORTTRESS jeste maslo, svet je v poradku!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FORTRESS: ty kundo! ja zrovna zacinam stavet sestavu, abych se do toho vratil, tentokrat si poridim lepsi hardware, pac ten me rozhodne limitoval :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    O pindíka ale po 16 sezonách je to tam.

    MATHES
    MATHES --- ---
    navic diky tomu budes moct konecne treba v QP trenovat i neco jinyho nez DPS
    MATHES
    MATHES --- ---
    KORAL: ano, souhlasim s tebou a presne proto by QP mel fungovat co nejbliz CP - takze vcetne role queue.
    KORAL
    KORAL --- ---
    MATHES: Od toho jsou custom hry. Tam je na to prostor a místo. QP má simulovat CP, ale bez ranku a s pohodou, kde se hráči vklidu mohou seznámit blíže s coopem a tím jak by se mělo spolupracovat a hrát v CP.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KORAL: proc by to nemelo bejt i pro QP? jakoze te bavi hrat 6v6 dps only, or?

    ja se po fakt dlouhy dobe tesim na update, coz je neco, co jsem necekal, ze jeste nekdy v kontextu OW reknu
    KORAL
    KORAL --- ---
    MATHES: Pro QP to snad nezavedou. Pro CP top bude, ale dobré. Snad to bude mít úspěch.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: cetli jste zde prvni

    Introducing Role Queue - News - Overwatch
    https://playoverwatch.com/en-us/news/23060961?blzcmp=app
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ja to radsi vzdal...nedohral jsem ani svoje placementy...uz z tech par her mi bylo jasny ze bych musel investogvat aspon 800 hodin:D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    MATHES: :'(
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak jsem to ted po delsi dobe zapnul a neni to tak debilni, jak si pamatuju. spousta cancer kids asi odmigrovala na apex, ale bohuzel zoufale spatny widow main porad existujou a porad je to stejne otravny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Haha tak jsem se propadnul někam na 2230 ':-D A během jednoho večera se zase vytáhl na 2507. Ta hra je divná ':D
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem si zase zahrál po dlouhé době. Začal jsem na 2600 a po dvou dnech se propadl na 2380. No další dva dni mi trvalo se vztáhnout zpět na 2500, za supporta je to někdy těžké. Ale dá se to. Sem zvědav zdali zase padnu a nebo se vytáhnu ještě víš' :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EATHAT: ja budu na par dni v CR u kompu, tak muzem dat trochu rakoviny, za posledni rok a pul jsem hral akorat pres vanoce trochu :D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    sem namotanej...level 20 po 3 sessions...dobra parba to je...prijde mi to totiz jako 30her v jedny...
    zkusim us na compet pak no...jazykova bariera je klasika i v ostatnich fps:D vyjimkou jsou britaci a skandinavci...s tema to bezne jde...mozna teda proto ze umim norsky ale nemci taky ok...nejhosri je ta klasika no rusaci a turci:D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    KOZLIKK: praveze hitscan se hraje v klidu, kdyz chytis East coast servery... co je skoro nehratelny na vysokym pingu je hlavne doomfist...
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    WA9NO:
    >ping kolem stovky
    >cajk

    bro?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    ADMIX: Souhlas s admixem, US ladder na pingu kolem stovky je cajk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam