• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Overwatch - Get your shit together, Brigitte!
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    škoda. propásli příležitost dát tomu "world needs more heroes" reálný rozměr.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KORAL: hazel jsem to vedle do HS auditka. Kibler k tomu vydal statement, kterej dava hodne smysl.

    Statement on Blitzchung - BMK Gaming
    http://bmkgaming.com/statement-on-blitzchung/
    KORAL
    KORAL --- ---
    HESPELER: Hele ja Blizz chapu, proc to udelali. Nesouhlasim s tim jak tu udelali, ale uz.
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    KORAL
    KORAL --- ---
    Chci se zeptat, mate nekdo v ramci CR lepsiping nez 47ms?
    Co sleduju streamery, tak se drzi kolem 20ms z EU, ale ja mam na UPC 47 - 50ms. Tak me zajima, zdali je to vec UPC a nebo CR obecne.
    Diky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak jsem celej vikend grindil moiru ale z high plat jsem se nedostal :D Tak pristi!
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---


    Zatim mi to forcnutý 2-2-2 s role queue přijde jako dobrej nápad! Akorát na dps dlouho čekáš a ještě se všichni rozmňoukaj že jsi špatnej.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jinak pred tema dvema rokama jsem climbil se zenem, ale ty vole ted asi tu moiru, je strasne silna
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: jako role queue zatim supr, jediny co je vyrazne horsi nez predtim je, ze kdyz ti prijde DPS typek co pada dolu, tak je jedno ze mam s moirou pet zlatejch (jo, vcera se mi to konecne povedlo!) :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: tak ale minimalne to odstranilo klasickej start of the match cancer v duchu "can we please have 2-2-2"?

    a by default to zrusilo death bowl jako strat (coz je taky super)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Dneska prvni grind, do diamondu jsem se nedostal a jeste mam rakovinu :( svet je zase v poradku!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zejtra snad stavim komp a potom west coast, let's go dude!
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Aha koukam ze ja mel career high nekde 3.6k, tak to je FORTTRESS jeste maslo, svet je v poradku!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FORTRESS: ty kundo! ja zrovna zacinam stavet sestavu, abych se do toho vratil, tentokrat si poridim lepsi hardware, pac ten me rozhodne limitoval :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    O pindíka ale po 16 sezonách je to tam.

    MATHES
    MATHES --- ---
    navic diky tomu budes moct konecne treba v QP trenovat i neco jinyho nez DPS
    MATHES
    MATHES --- ---
    KORAL: ano, souhlasim s tebou a presne proto by QP mel fungovat co nejbliz CP - takze vcetne role queue.
    KORAL
    KORAL --- ---
    MATHES: Od toho jsou custom hry. Tam je na to prostor a místo. QP má simulovat CP, ale bez ranku a s pohodou, kde se hráči vklidu mohou seznámit blíže s coopem a tím jak by se mělo spolupracovat a hrát v CP.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KORAL: proc by to nemelo bejt i pro QP? jakoze te bavi hrat 6v6 dps only, or?

    ja se po fakt dlouhy dobe tesim na update, coz je neco, co jsem necekal, ze jeste nekdy v kontextu OW reknu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam