• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Díky, nějak mě ta nápověda nenapadla :-D Dneska jsem to dal na 14/15, takže paráda :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: jedu teda přesně to co je v nápovědě a ze všeho co jsem zkusil to bylo nejlepší, jezdim na hard 15/15 už víc jak půl roku - chaplain, death mage, frost mage, old curse a mystic
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ok dik. trochu zklamani chybi mi do protektora 8 soulstonu :(
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZAFOT: jinak do crusady je zaklad chaplain, commando a fallen dominion, zbyly sloty doplnit dle toho proti cemu stojis
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZAFOT: phoenix ma 4 resurekty, ktery se bohuzel v crusade nerestartujou po boji
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: shadow shaman se hodí do heal grupy, kampaně a je v celku dobrej, protektor ne

    ZAFOT: ani ho tam nepoužívej, snaž se získatz grupu co je v návodu jako příklad. Nevim kolik má, ale určitě to je omezený a stačí míň útoků
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Nevíte jak je to s Phoenixem na lodi? Zdá se mi, že když ho použiji víckrát, tak mi vždycky zdechne a už se "nenabije" Nevíte kolikrát může znovu obživnout? Hraju na Hard a vždy tak po 3 použití zdechne i když na něho nikdo neútočí....
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jak je na tom ten ancient protector? pak premyslim nad shadow shamanem
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: slibujou to už půl roku a ještě to nejde, ale stejně má jít cestovat jen na nižší číslo
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    od jakyho levelu se da cestovat servrama?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: dlouho jsem se nekoukal, ale odhaduju, že teď je tak 150 serverů :D takže ti neporadim, ale musíš vědět sám na co máš/kolik do toho investuješ peněz - pokud jsi 69, ale nejvyšší lvl jsou třeba 75, tak tě to ňáký top guikldy asi nevezmou, projeď si žebříček nej. guild
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Čau, můžete mi prosím doporučit nějaký slučný guild. Byl jsem nějakou dobu v české, ale aktivita je tam mizerná, tak jsem včera přešel na nějaký americký. Máte nějaké doporučení, kde je to dobré? lvl 69
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: náhoda, někdy to chodí no
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    kdyz jsem hral crusade na normal tak to sypalo soulstony treba po 50 ted jsem hral uz jen na hard a nic. dneska jsem dal opet normal a uz ta zas davalo po hodne. dava to takhle jen na normal nebo je to nahoda? diky?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: když si dáš crusade na hard, tak pak můžeš timhle snížit na easy
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    co znamena v crusaderu "demontion" ? dik
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: určitě ne, protože stejně potřebuješ Master mage na 5* + orange na 6. úroveň Draka z Portalu
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    WOLFBANE: aha myslel jsem ze ten petihvezdak to jen otevre a pak muzu menit jak za koho chci
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: soulstony jdou delat pouze kdyz mas toho hrdinu na 5 hvezdach
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    mam master mage na trech hvezdach podle me nic moc. ted mi prislo k ni 100 soulstonu. premyslel jsem ze si je necham az se mi otevre ten soulstone shop nebo jak se to jmenuje. nebo narvat ty kameny do ni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam