• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    koukam ze spousta hrdinu co byly spatny se zvednou. co ten prof. killer nebo ferryman?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRase hlavně nedělat, je na fakt na hovno i na O2, ale převážně asi kvůli tomu že se hraje IE a jeho hex ubere energy, takže se otočí zády moc pozdě
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    prosimte kdyz ted prestoupim do jiny guildy a potom z ni vystoupim v jakym budu serveru?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: masakr :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---






















    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: jsem lvl 96 a už teď tam mám proti sobě lvl 97 všechny O2, ale ještě mi nikdo neumřel, takže se mi to zdá ňáký divný, pravda zas je že ne všechny skupiny vypadaj jako arenový a jsou v nich i hrdinou co nejsou moc dobrý, jako třeba Mystic a Goblin....každopádně jsem zvěavej na obtížnost 5
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    koukal jsem ze to prebihani serveru je zbytecny kdyz muzes do jaky koliv guildy
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: myslel jsem ze to bude chtit trochu trpelivosti
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: jo je, 1&2 obtížnost stála za prd, ale musí ji člověk dodělat (všech 35 skupin) jinak se mu neotevřou další, já jsem teď na Tier 30, diff 4 a měl jsem tu k výběru 2 fialový itemy - Silver Lance a Raven´s Beak a minule tam bylo Srdce
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Queena je super, právě ji dělám na full O2, protože má schopnost že prohodí někoho v enemy týmu, takže najedou je IE v areně vpředu a hnedu mře + ten heal dává za 35k+ a dává ho nejslabšímu a ne random
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: grand challenge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: grand cha?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    je ten grand cha. vubec k necemu?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ja zatim problem nemam. hodne rychle me to zasypalo kamenama Queen of course. hraje nekde?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: až teď :Dhlásilo mi to neustále update
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    taky vam to poslednim updatu nejede ?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Želvák i HN se hrajou v top100 arenách docela dost na 95+lvl, želvák i s třema hvězdama tankuje dobře a HN má šílenou hlavní abilitu

    Meta Analysis - November
    http://forum.ucool.com/showthread.php?37477-Meta-Analysis-November

    na Spirita jsi se měl vysral asi :-/ neviděl jsem ho nikde, ani v arenách ani v raidech, možná se ale hodí do kampaně
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    dosbiral jsem kameny ice spirita. co ta zelva je dobra? nebo mam rosbiranou hidden.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: ne, furt je to nejlepší arena hrdina, sice ho lidi countrujou IEčkem, ale je to furt 50-50
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: pujde :D, ale furt se hodi na trial, par raidu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam