• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: a je to teda nižší server jo? myslim teda starší, ještě donedávna migrace nefungovala
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ale tuhle guildu mi to v mem serveru nezobrazi
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    tohle mi prislo- leave your guild. wait 1 hour. then send apply to my guild. our code is 1011....
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: hidden ted na tvoje minuly doporuceni jedu. je to v jinym no. jmenuje se Hope
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: leda by tě porazil v Booty cave nebo ty jeho, tam je to meziserverový, jsi si jistej že je z jinýho serveru?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Ale jinak z hrdinů co nemám TOP doporučuju Hidden Needle, Scorpion Queen, Shadowleaf, Ember Blade, Clouda Walkera...ale třeba Aracene Sapper, kterej se úplně přestal hrát po P+4, tj na O itemech se na O2 občas hraje a s dobrym teamem dává taky dost, Dungeon Keeper vypadá taky na slušnej tank
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: no to taky nevim prislo mi to do whisper
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    píšu jak prase * tak nepřítele
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: fakt? A jak ti dotyčnej napsal skrz servery? :-O
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Prof killer dostal Legendary quest, takže si myslim, že ho časem uvidim v ňákejch setupech a Ferryman je můj underdog, kterýho teď sbírám a pomalu mu dávám itemy, protože jich mám jen 53/150, takže času dost, ale jeho pasivní schoopnost mu na 96. lvl dává 1239,5 dmg za každýho hrdinu co umře (jak spojeneckýho, tak nepřátelova), což se mi zdá přehnaně moc, pokud ho tým udrží naživu a umřou 3 lidi, tak už má ňáký 4k dmg a musí dávát šílený bomby
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: no.. prisla mi zprava ze bych mohl hrat za lepsi guildu. ale ta guilda neni v mojem serveru. za pul hodky by to melo jit se do ni prihlasit
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: jj rozumim
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: vlastně je to barva rámečku hrdiny, O2 znamená Orange 2, P4 (nebo někdo píše P+4) je Purple +4
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: no poku vím, tak Guildy jsou jen na stejnym serveru, ale kdyby jsi chtěl jinej, tak musíš kliknout na Options tam zase Options a tam Switch server
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    moc nerozumim co je to 02?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    koukam ze spousta hrdinu co byly spatny se zvednou. co ten prof. killer nebo ferryman?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRase hlavně nedělat, je na fakt na hovno i na O2, ale převážně asi kvůli tomu že se hraje IE a jeho hex ubere energy, takže se otočí zády moc pozdě
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    prosimte kdyz ted prestoupim do jiny guildy a potom z ni vystoupim v jakym budu serveru?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: masakr :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---






















    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam