• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SM3: tohle je docela tezky soudit z kabiny. Delam casto se zakaznikama, ktery mivaj "specialni" pozadavky a nikdy nevis, kdo si to ma prevzit. Taky se mi nekolikrat stalo, ze si ridic neco "domluvil", kdy to bylo z jeho pohledu v poradku a dostal sem za to akorat pojebano. V dnesni dobe jsou spedice docela vychcany, tak bych se ani nedivil, kdyby chteli slevu za predcasny slozeni..
    SM3
    SM3 --- ---
    Neni nad to kdyz nechapavy omezeny zmrd dostane funkci, ktery si vycuca z prdele ze se bude skladat v sobotu, obvolal jsem vsechny 3 vykladky a maji cas i misto me slozit ted a nemaji s tim zadny problem, ale zmrd z kanclu rekl ze v sobotu, takze pro jistotu obvolal vsechny vykladky a naridil skladat zitra,ikdyz tomu ted absolutne nic nebrani a stojim 20m od rampy,tak proc si nepockat 16hodin, z takovych zmrdu bych se proste posral :(
    SM3
    SM3 --- ---
    Tip na online plánovač trasy kde jdou nastavit rozměry vozidla a je podle toho zohledněna vypočtená trasa?
    Mam takovou navigaci i v tabletu něco staženého do zálohy, ale jestli víte o něčem online?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    10/km je zholej nesmysl, najezdim v prumeru 12,5 tis. km za mesic, prumer je cca 1,5-3 za km a je to odstupnovany, napr. 10tis=1,5kc, 10-12=2 atd.
    na AETR tlacit muzou jak chtej:) nastesti se to u nas nedeje
    a parking nez mi v Sterboholech pod mostem - u Cechofrachtu vybrali 600l nafty, byl bajecnej, ted budu muset stat Jirny n. Jazlovice=2h z 45 v piconi
    mycku jsme ted resili po skoleni, jinak samo ruco vapkou na place, kozel je na klid, ale naves mas na cely dopoledne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    TF pro me neni moc verohodnej, ale to je jina:)
    40? zalezi kde jses a jak jses placenej, diety se vetsinou uctujou se statem, myslim ze to zadny kvanta soferu neberou
    hlavne aby nas posunuli v platovym zarazeni a budem mit na pasce skoro vsechno co berem
    se zmrdovinou nemuzu nesouhlasit
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: „na hodinu to prepocitavat nemuzes“ ... jedna věc je kolik mi to dá na km, ale zároven kolik to vychází na hodinu, pokud bych měl mít 10kč/km, ale mělo by mě to vycházet, že v konečnym stadiu dělam za 40kč/hod, tak to nemá smysl :)
    Když to počítám třeba za posledních cca 14dní tak mi to vychází po CZ 5,10-6,50/km a cca 125-166/hod
    a SK 2,66-4,1/km a cca 82-89/hod (včetně pauz).
    Od ledna to prý uvidím na papíře, tak jsem zvědavý co na něm bude napsané, prý si o tom ještě promluvíme :)
    Netlačí mě přes AETR a dohodnul jsem si parkování 10min od bytu, takže si nestěžuji :)

    Jinak jsem se konečně dovolal na myčku ve Zdibech a cena za plachtový náklaďák, pokud to není zadělané ze stavby, tak je 500kč.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: nevím přesně, jak to bývá, ale co čtu na TF, tak píšou okolo 40k za tři týdny v eu, což máš 80 na hodinu a když odectes diety, tak zjistis, že ten člověk dělá skoro zadarmo, takže za mě největší zmrdovina..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: to sic uplne nejde, nicmene ty vostatni to behem par let stacili slusne zkurvit, prachy za to nejsou maly, ale kotle taky ne a na hodinu to prepocitavat nemuzes:)
    vetsi problem je, co je na pasce, hypo nehrozi ke schvaleni a marodit mesic si taky nemuzes dovolit:(((
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: ono ale dle mě nejde primárně o cz / sk dopravce, ale spíš o dopravce dál na východ, kde jsou schopny nechat řidiče 14 dní na parkovišti kvůli importu. Samo je nesmysl někomu diktovat, kolik má platit v cizí zemi, ale zas na druhou strana definovat minimální hodinovku u MKD by bylo dle mě docela fér. Kolikrát si lidi myslej, kolik nevydelaj, ale když spocitas hodiny, tak je to almuzna..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Německá minimální mzda se týká i českých dopravců, Česmad žádá ochranu - E15.cz / zprávy
    http://zpravy.e15.cz/...emecka-minimalni-mzda-se-tyka-i-ceskych-dopravcu-cesmad-zada-ochranu-1147639

    no pekne prosim a to nam k tomu uz na firme od 1.1 zvedli zaklad i kilometrovny, to bude skvary:)))

    no jinak dobra hovadina od skopcaka, koukam, ze uz nikdo na Z od nas nevi, jak to tem cz a sk dopravcum komplikovat, asponze D ustoupil a Fr zmrazila zakaz vikendovani=45hp v aute, ale na hotelu


    JAFMAN: 1100? si tam musel projet kazdou moznou ulickou ne?:) se natocis, ale hlavne se kdyztak otocit, ja to mel jen tak tak, couvat se nedalo a od skaly ke srazu nikde nebylo vic jak 15m, a sirka prede mnou tak 3, a posledni flek na utek pred pruserem, jsem se na petniku musel stocit do 1, no hruza, este ze jsem byl lehkej a nezul gumy z kol:)

    tady je ten flek: 42°39'14.8"N 9°24'44.9"E
    KROJC
    KROJC --- ---
    To ti udelaj foliaci. A jakoukoliv chces dle teho navrhu a na pockani.
    SM3:
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Samolepek prodávají hromady, ale samé kraviny :) Psal jsem do jednoho truckshopu, případně nechám udělat...
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FATALLUBA: ruce nohy zorelamat,narozeni zakazat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ta o gps byva v krabicce,jinak zkus truckshopy,mozna besip,automotoklub a nebo nechat udelat
    SM3
    SM3 --- ---
    Kde bych koupil nálepky typu: Toto vozidlo je chráněno GPS, Ve vozidle nejsou žádné cenné věci apod.?
    S161
    S161 --- ---
    SM3: kamiony mi tam myjou za 800 nebo 900, ale nevím, jestli se řidiči neobjednavaj nějaký lepší režimy :)
    SM3
    SM3 --- ---
    4PTO: Snažím se tam celý den dovolat, ale marně, na benzínce mi to zvedli, ale prý ceny nemají a myčka je samostatně :) Tam v úterý zajedu a snad se do 500kč ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    SM3: Zitra se ti zeptam, jedu tam
    SM3
    SM3 --- ---
    Tušíte cenu za myčku náklaďáku ve Zdibech u Hrubýho? Asi jsem slepý, ale nikde to nemůžu najít.
    Případně něco na trase Letňany, Kralupy, Kněževes, Loděnice?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam