• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    LELI: pošta
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    LELI: kdyby se nikdo nenasel, tak zkus truck forum. Tam hleda porad nekdo praci..
    LELI
    LELI --- ---
    Hledam ridice na odtahovku, 7,5t auto a obcas za nim vlek na dve auta, jezdi se hlavne AETR nemecko, takze zadny nesmysly pres tachograf, ten musi bejt cistej :-)

    Chci aby ten clovek nebyl dement, mel rozum a zodpovednost, nekrad naftu, umel se chovat pred zakaznikem. Z toho co sem zatim videl, tak se bojim ze toho chci hodne. :-)

    Vyjimecne se jezdi vikend, tak jednou za pul roku v sobotu to vychazelo zatim. Obcas se jezdi prevoz/odtah po praze.

    Podrobnosti v poste asi :-)
    SM3
    SM3 --- ---
    Na nástěnce by měl být vytvořen uživatelský seznam, kde každý může editovat svůj řádek
    SM3
    SM3 --- ---
    Nabízím přepravu po ČR a Evropě od jedné palety po kamion, ceny individuální a rozumné. Potřebné dokumenty zajištěny. Za dohození zrealizované přepravy možnost revanše. Kontakt do pošty.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: nemam, nemam
    jinak k tomu snehu, v po jsem se 20min hrabal prazdnej z firmy, je to tam nepatrne do kopce, navic uplne prvne na s nehu s navesem, aspon jsem zjistil, ze staci malo a prazdnej nepreskocis ani hrbol, nicmene podle vypravenek a fotek kolegy z predvanoc z norska....ty we my nevime, co je to snih na silnicich, retezy sundal na dve hodky z cca 15hj, navic tam prej nesolej, nesypou, jenom to radlici pekne vodhrnou a uhladej
    furt tocim Nemecko, si prijdu jak na vnitru a ve smlouve mam MKD:)



    SM3
    SM3 --- ---
    Nemáte tady někdo slevu http://www.cartruck.eu/ ?
    Případně jestli někomu nepřebývá kryt levého horního zrcátka a vnitřní kryt na to spodní zrcátko Man TGL? Bral bych i platovou záslepku do přední masky mezi světla.
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Už aby to slezlo, nějak z toho odvázanej nejsem, žádný průser nenastal, aspoň zatím, ale víc mě to baví když je sluníčko a pohoda a né furt čumět kdy to kde ustřelí :)
    Minulý týden po ránu jsem do toho skočil ještě rozchrápaný a první ostrá a čumim, že jedu lehce bokem, nikde nic nehrozilo, takže v klidu srovnáno a jelo se dál, ale člověk se hned probudí :D
    Druhý den jezdím a říkám si, že to ani moc neklouže, pak jsem zastavil a po dvou krocích jsem si málem rozbil hubu, tak jsem si říkal, že do toho zase zalezu a bude to jistější, než si něco zlomim :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak co, jak vas bavi snih, ja si na nem konecne davam prvni poctivy kilaky:) sranda je to, pul hodky jsem se hrabal jenom z firmy:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jj, je to na pikacu, po 14 dnech doma se mi vubec nechce nikam vyjet
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: tak ono bych v tom autě stejně spal, ale třeba o 250km na cestě domu a ne že teď budu ještě 40min čumět 100 před domovem. Říkal že mi něco přihodí tak jsem na něj zvědavej...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: aspon jestli jses za to placenej...
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: z tohodle bych vytek ://
    SM3
    SM3 --- ---
    POHODAVOLE: no skladam tady po nekolikate a vim ze to bude prebirat ta holka, co mi rikala ze ji to ted sef zakazal, nikdo by po nich prachy navic urcite nechtel... chapu tve zkusenosti a je mi jasne jak to kolikrat chodi, ale tohle je fakt jen uminenost jednoho manika v kanclu, navic to vezu z jejich centralniho skladu na pobocky a ceny jsou pevne dane..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SM3: tohle je docela tezky soudit z kabiny. Delam casto se zakaznikama, ktery mivaj "specialni" pozadavky a nikdy nevis, kdo si to ma prevzit. Taky se mi nekolikrat stalo, ze si ridic neco "domluvil", kdy to bylo z jeho pohledu v poradku a dostal sem za to akorat pojebano. V dnesni dobe jsou spedice docela vychcany, tak bych se ani nedivil, kdyby chteli slevu za predcasny slozeni..
    SM3
    SM3 --- ---
    Neni nad to kdyz nechapavy omezeny zmrd dostane funkci, ktery si vycuca z prdele ze se bude skladat v sobotu, obvolal jsem vsechny 3 vykladky a maji cas i misto me slozit ted a nemaji s tim zadny problem, ale zmrd z kanclu rekl ze v sobotu, takze pro jistotu obvolal vsechny vykladky a naridil skladat zitra,ikdyz tomu ted absolutne nic nebrani a stojim 20m od rampy,tak proc si nepockat 16hodin, z takovych zmrdu bych se proste posral :(
    SM3
    SM3 --- ---
    Tip na online plánovač trasy kde jdou nastavit rozměry vozidla a je podle toho zohledněna vypočtená trasa?
    Mam takovou navigaci i v tabletu něco staženého do zálohy, ale jestli víte o něčem online?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    10/km je zholej nesmysl, najezdim v prumeru 12,5 tis. km za mesic, prumer je cca 1,5-3 za km a je to odstupnovany, napr. 10tis=1,5kc, 10-12=2 atd.
    na AETR tlacit muzou jak chtej:) nastesti se to u nas nedeje
    a parking nez mi v Sterboholech pod mostem - u Cechofrachtu vybrali 600l nafty, byl bajecnej, ted budu muset stat Jirny n. Jazlovice=2h z 45 v piconi
    mycku jsme ted resili po skoleni, jinak samo ruco vapkou na place, kozel je na klid, ale naves mas na cely dopoledne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    TF pro me neni moc verohodnej, ale to je jina:)
    40? zalezi kde jses a jak jses placenej, diety se vetsinou uctujou se statem, myslim ze to zadny kvanta soferu neberou
    hlavne aby nas posunuli v platovym zarazeni a budem mit na pasce skoro vsechno co berem
    se zmrdovinou nemuzu nesouhlasit
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: „na hodinu to prepocitavat nemuzes“ ... jedna věc je kolik mi to dá na km, ale zároven kolik to vychází na hodinu, pokud bych měl mít 10kč/km, ale mělo by mě to vycházet, že v konečnym stadiu dělam za 40kč/hod, tak to nemá smysl :)
    Když to počítám třeba za posledních cca 14dní tak mi to vychází po CZ 5,10-6,50/km a cca 125-166/hod
    a SK 2,66-4,1/km a cca 82-89/hod (včetně pauz).
    Od ledna to prý uvidím na papíře, tak jsem zvědavý co na něm bude napsané, prý si o tom ještě promluvíme :)
    Netlačí mě přes AETR a dohodnul jsem si parkování 10min od bytu, takže si nestěžuji :)

    Jinak jsem se konečně dovolal na myčku ve Zdibech a cena za plachtový náklaďák, pokud to není zadělané ze stavby, tak je 500kč.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: nevím přesně, jak to bývá, ale co čtu na TF, tak píšou okolo 40k za tři týdny v eu, což máš 80 na hodinu a když odectes diety, tak zjistis, že ten člověk dělá skoro zadarmo, takže za mě největší zmrdovina..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: to sic uplne nejde, nicmene ty vostatni to behem par let stacili slusne zkurvit, prachy za to nejsou maly, ale kotle taky ne a na hodinu to prepocitavat nemuzes:)
    vetsi problem je, co je na pasce, hypo nehrozi ke schvaleni a marodit mesic si taky nemuzes dovolit:(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam