• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to odkoukali od skopcaku
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: buzeranti jak si chrochtaj ://
    SM3
    SM3 --- ---
    Policisté potají natáčejí hříšníky v kamionech z jedoucího autobusu - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...ionu-z-autobusu-ftr-/hradec-zpravy.aspx?c=A150818_162034_hradec-zpravy_the
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak to slysim prvne...
    Jsem zas jednou jel automobilku,vykladka:3*Kvasiny,kde jsem spal, 4*M.Bolka a presun do Melniku, vic jsem toho za 15nestih, este,ze me platej za km...
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: stejne tak se rika variu nemecka ávie :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ne nadrmo se ivecu rika italska liazka:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MARTENX: cesmad, maj tam knizku s kompletnim popisem na celej rok
    ale najednu stranu nechapu, proc ty zakazy delaj vsude jinak, proc napr tohle neni v eu sjednoceny, krom statnich svatku
    SM3
    SM3 --- ---
    A zároveň pokud byste jel někdo z Bordeaux (a okolí) do CZ, tak by se svezl kamarád co nejdříve ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jinak pokud budete někdo mířit začátkem září do Španělska, tak mam tip na příjemnou kamarádku co by se ráda svezla ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: Díky za mapu to se může hodit, dam na nástěnku ;) Já tyhle trasy jel zatím vždy jen s koňma se soupravou a tyhle omezení se mě netýkali, případně mi bylo řečeno, že týpek zaplatí všechny průsery...
    Žil jsem v bludu, že když budu mít obytné papíry na náklaďák (i nad 12t) a nebudu v tom mít samozřejmě palety, tak nemusím dokazovat dodržování AETR, minule mi fízlové při kontrole tvrdili, že jediná vyjímka je do 7,5t a náklad a papíry nerozhodují, jen ze zajímavosti, řešil jste to někdo někdy? Představa, že to budu mít evidentně jako pojízdný domov a budu muset jezdit podle AETR je docela na palici...
    Jinak dneska jsem si konečně přivezl naloženého Mana na pondělí, ted byl 3dny v servisu kvůli skřípání volantu, seřízení čela apod. jako „náhradu“ jsem dostal Iveco, po prvním dnu jsem volal týpkovi, kurva za co, co jsem ti udělal :D Slušnej trest, ode dneška si ho vážím ještě víc :) Jsem měl pocit, když jsem lezl do toho Iveca, že lezu do Zetoru :D rozdíl ve stáří jen 5let, jsem schopný to odjet klidně s Ifou nebo Liazkou, ale ten komfort je úplně někde jinde -> utrpení :)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    tak už to asi mám:
    Karte Ferienfahrverbot LKW Deutschland 2014 | ikiMap
    http://www.ikimap.com/node/452270/fullmap?BBOX=8.200721,51.408952,18.637732,54.132977&BASE=gmap
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    SM3: Jojo :) diky, tyhle stránky samozřejmě znám :) Ale sháním přímo mapu jednotlivých úseků, abych to mohl dát řidičům do auta. Protože v těch omezeních se píše o jednotlivých dálnicích a úsecích, ale je s tím strašnýho hledání kde a co. Konkrétní příklad - ačkoli se v sobotu teď přes prázdniny nesmí v D jezdit, tak pokud pojedeš z Rostocku do ČR a nevezmeš to kolem Berlína, ale přes něj, tak to ČR v pohodě dojedeš. Stejně tak lze projet v sobotu přes Německo do Beneluxu přes Magdeburg a Osnabruck. Takže potřebuju mapu (vím, že existuje) s vyznačenými úseky :)
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: První odkaz z nástěnky ;)
    Omezení jízd kamionů EU,jízdy kamionů,omezení jízdy - Doprava v Praxi
    http://www.doprava.vpraxi.cz/jizdy_kamionu.html
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    AHoj, sháním mapu omezení / zákazů pro prázdninový provoz v sobotu přes Německo. Nemáte někdo prosím odkaz / tip, kde bych to mohl sehnat? díky moc..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: pises jak pase woe:-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: tak tomu se rika z prdele klika...;-)
    Jinak nska jsem projel ten bermudskej trojuhelnik,kol 16h, a nastesti na klid,cela a3 a6 nska sla,az na ty D kreteny,zas starej d mindrak,se na tom zas houpal,70-90,tak i pres zakaz na nej nastoupim a kfyz jsem kabina na kabin,tak ji rozpali na 90,takze sundam nohu z plynu,hodim blinkr a frajer zacne brzdit,nez me necha zaradit,ujedem cca 3km...aspon,ze ho pak osobaci vytoubili,joa za dalsich 5km sjizdel,cu... jeden,mel jsem chut ho vyndat a hodit mu klice do kanalu...stastnej dolet vsem;-)
    SM3
    SM3 --- ---
    Serou mě lidi co se nevěnujou řízení, resp. jejich jiná činnost za volantem, která ovlivnuje jejich styl a rychlost jízdy, nejenže ohrožují sebe, ale hlavně lidi okolo... at si dělají co chtějí, ale at jedou normálně a kontrolují jízdu!
    Dneska na D5 2 auta předemnou najednou ženská strhla auto a přes střechu vletěla do příkopu, nic jí tam nevběhlo, nejspíš se něvěnovala řízení, auto šlo trochu doleva, lekla se a strhla volant... auto zůstalo na boku, mezitím co běžím k autu (v hlavě hodně blbý pocit, že z toho nikdo nevylejzá), zastavují další auta nějaká holčina volá sanitku, naštěstí při otevření dveří ženská i s dítětem (cca 12 let) vylézá ven a nic jim není, oba byli naštěstí připlé. Auto taky relativně v pohodě nato jak to vypadalo... Převracíme s ostatníma auto na kola, protože z toho něco teče, mezi tím zastavuje hasič v osobáku co jede náhodou okolo a vyndavá maják... ženská z toho auta jestli jí to vytáhnem na silnici, že by asi jela pryč, tak se pousmívám, že je to blbost... Po zjištění, že už tam není co pohledávat všichni odjíždíme a zůstává tam s hasičem, když jsem jel za hodinu okolo, tak už tam nikdo nebyl. Věřim, že se ženská ponaučila...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KROJC: zupa...uz takhle je to v dojci jedno velky dalnicni staveniste,snad zas zacnu radsi jezdit rumunsko...ne,nezacnu
    KROJC
    KROJC --- ---
    Začali opravy bermudského trojuhelníku A6,A3,A9 pod Norimberkem.
    https://mapy.cz/zakladni?x=11.2476962&y=49.4274593&z=13
    Lepší to vzít na Bamberg.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: tak chut je hrozna...a jakou ja mel vcera slinu...;-)tak hura na kute,ve 4mi to zvoni,uz ted se mi chce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam