• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Nekdo zkusenosti s praci v Nl,myslim pro nl spolecnostn nebo kde hledat,nejlepe v angl.j. pac v tom jejich hkvrdrvtnh se to neda...:-)jako opisuju si nazvy firem co vidim po nl,a pak se snazim to nak proverit,ale je ti hrozna piplacka a zatim nic moc,dik
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN:zkus cesmad, ale asi to bude chtit registracku nebo prolez truckforum.cz
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Věděl by někdo kde na netu najít něco jako kde je zákaz ADR v celý Evropě?
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste někdo věděl o (pravidelnem) kšeftu ohledně dopravy cz/Evropa od nového roku, at už na (vlastni) dodávce/nakladaku/kamionu, tak se dohodneme na pravidelnem/jednorazovem revanši ;) Info/reference do zprav.
    SM3
    SM3 --- ---
    Nechcete někdo jet tento čtvrtek až neděle do Lichtenštejnska z Dráždan, odvoz z Prahy nejspíš zajištěn, případně vlak a na nádraží v Dráždanech pro vás dojede. Jede se s koňma s vlekem nutné C+E, profesák není potřeba, ovšem nějaké zkušenosti s řízením c+e určitě (!!!), stejně tak cit pro řízení, nepovezeš palety, ale živý zvířata. Hodí se alespon znalosti angličtiny a schopnost trochu mluvit, případně tam je češka co bude překládat. Ubytování v Lichtenštejnsku zajištěno, nevím jak to tam vypadá, bud budeš mít volno anebo každý den koně kousek popovézt na hřiště, mimo to máš přes den volno.
    Cenu zjištuji, ale počítám kolem 350e na ruku (možná účet).
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to odkoukali od skopcaku
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: buzeranti jak si chrochtaj ://
    SM3
    SM3 --- ---
    Policisté potají natáčejí hříšníky v kamionech z jedoucího autobusu - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...ionu-z-autobusu-ftr-/hradec-zpravy.aspx?c=A150818_162034_hradec-zpravy_the
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak to slysim prvne...
    Jsem zas jednou jel automobilku,vykladka:3*Kvasiny,kde jsem spal, 4*M.Bolka a presun do Melniku, vic jsem toho za 15nestih, este,ze me platej za km...
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: stejne tak se rika variu nemecka ávie :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ne nadrmo se ivecu rika italska liazka:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MARTENX: cesmad, maj tam knizku s kompletnim popisem na celej rok
    ale najednu stranu nechapu, proc ty zakazy delaj vsude jinak, proc napr tohle neni v eu sjednoceny, krom statnich svatku
    SM3
    SM3 --- ---
    A zároveň pokud byste jel někdo z Bordeaux (a okolí) do CZ, tak by se svezl kamarád co nejdříve ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jinak pokud budete někdo mířit začátkem září do Španělska, tak mam tip na příjemnou kamarádku co by se ráda svezla ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: Díky za mapu to se může hodit, dam na nástěnku ;) Já tyhle trasy jel zatím vždy jen s koňma se soupravou a tyhle omezení se mě netýkali, případně mi bylo řečeno, že týpek zaplatí všechny průsery...
    Žil jsem v bludu, že když budu mít obytné papíry na náklaďák (i nad 12t) a nebudu v tom mít samozřejmě palety, tak nemusím dokazovat dodržování AETR, minule mi fízlové při kontrole tvrdili, že jediná vyjímka je do 7,5t a náklad a papíry nerozhodují, jen ze zajímavosti, řešil jste to někdo někdy? Představa, že to budu mít evidentně jako pojízdný domov a budu muset jezdit podle AETR je docela na palici...
    Jinak dneska jsem si konečně přivezl naloženého Mana na pondělí, ted byl 3dny v servisu kvůli skřípání volantu, seřízení čela apod. jako „náhradu“ jsem dostal Iveco, po prvním dnu jsem volal týpkovi, kurva za co, co jsem ti udělal :D Slušnej trest, ode dneška si ho vážím ještě víc :) Jsem měl pocit, když jsem lezl do toho Iveca, že lezu do Zetoru :D rozdíl ve stáří jen 5let, jsem schopný to odjet klidně s Ifou nebo Liazkou, ale ten komfort je úplně někde jinde -> utrpení :)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    tak už to asi mám:
    Karte Ferienfahrverbot LKW Deutschland 2014 | ikiMap
    http://www.ikimap.com/node/452270/fullmap?BBOX=8.200721,51.408952,18.637732,54.132977&BASE=gmap
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    SM3: Jojo :) diky, tyhle stránky samozřejmě znám :) Ale sháním přímo mapu jednotlivých úseků, abych to mohl dát řidičům do auta. Protože v těch omezeních se píše o jednotlivých dálnicích a úsecích, ale je s tím strašnýho hledání kde a co. Konkrétní příklad - ačkoli se v sobotu teď přes prázdniny nesmí v D jezdit, tak pokud pojedeš z Rostocku do ČR a nevezmeš to kolem Berlína, ale přes něj, tak to ČR v pohodě dojedeš. Stejně tak lze projet v sobotu přes Německo do Beneluxu přes Magdeburg a Osnabruck. Takže potřebuju mapu (vím, že existuje) s vyznačenými úseky :)
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: První odkaz z nástěnky ;)
    Omezení jízd kamionů EU,jízdy kamionů,omezení jízdy - Doprava v Praxi
    http://www.doprava.vpraxi.cz/jizdy_kamionu.html
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    AHoj, sháním mapu omezení / zákazů pro prázdninový provoz v sobotu přes Německo. Nemáte někdo prosím odkaz / tip, kde bych to mohl sehnat? díky moc..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: pises jak pase woe:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam