• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To bude spíš na meziskladovou přepravu. V Boleslavi by to fungovalo.Budou to točit na par kilometrech ve dne v noci.
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: No mam zjisteny ze typka odtahli 20km od dalnice na oploceny pozemek ze auto tam zustane a kauce 80 000czk.

    COCOBRYCE: furt si myslim ze je to otazka budoucnosti, ikdyz to bude povoleny tak to bude nejspis stat 10nasobky co klasicky auto a furt tam stejne musi nekdo sedet...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to prischazi nak rychle, este ze uz to nechci delat dlouho, max tak 10-15 let
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: na to bacha, polak vymysli nevymyslitelny, rychle zaridit, doplatit, ale rek bych ze uz tak bude pruser
    QYDO
    QYDO --- ---
    A řidiči nebudou mít co žrát
    SM3
    SM3 --- ---
    Přelom v automobilové dopravě. Dálnici u Stuttgartu projel kamion bez řidiče | Zprávy Radiožurnálu
    http://www.rozhlas.cz/...automobilove-doprave-dalnici-u-stuttgartu-projel-kamion-bez-ridice--1539323
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Nema nekdo z posledni doby zkusenosti s prujezdem Slovinsko-Rakouskejch hranic...jak je to tam prujezdny? Pojedu pristi tyden z Terstu na Prahu a jsou 3 moznosti, tak bych rad zvolil tu nejmin cekaci :)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Jak je to s řidiči z povolání ? - Petr Býček (blog.idnes.cz)
    http://petrbycek.blog.idnes.cz/c/477728/jak-je-to-s-ridici-z-povolani.html
    SM3
    SM3 --- ---
    Minulý týden jsem vyrazil do Lodže v Polsku přes Náchod, s tím že si mýto koupím před dálnicí na nějaké benzínce, nikde žádná cedule ohledně mýta, tak jedu dál po cca 80km dálnice je benzínka Orlen kde mýto nedělají, tak si říkám, tak na další a tam to doplatím, ujel jsem dohromady 225km po dálnici a mýto se nedalo nikde koupit. Po městě jsem objel snad každou benzínku s tím že mýto nedělají. Poslední pokus byl po pauze v 1 ránu v nějakém městečku vedle Lodže s tím, že mýto mi udělají, ale musím platit jen hotově a ve Zlotých :) Jsem myslel, že si ze mě dělají prdel, takže zpět po neplacených lesama a vesnicema se srnkama před autem, zdržení 1,5h navíc. Poslední nápad, že teda mýto a doplatek udělam na hranicích, světe div se, na hranicích poláci mýto nedělají, že se prý musim vrátit do Wroclavi :D Samozřejmě jsem jel dál do Čech a v Polsku je těch cca 225km dálnice nezaplacených.
    Druhý den v ČR mi šéf poslal souřadnice, že se musí sjet z dálnice na jinou a pak se vrátit zpět, to vymyslí snad jen Poláci.
    Jen pro zajímavost, nějaký řidič šéfovi vyprávěl že se mu stalo to samé, při další cestě ho zastavili, odvezli 20km z dálnice na nějaký oplocený pozemek, jakože parkoviště na hlíně při dešti prý paráda, kde byla akorád Toika a že on může jít, ale auto tam zůstane. Musel přijet jeho šéft z ČR a zaplatit 80 000kč pokutu. Při další cestě do Polska se mam asi na co těšit :D

    Tady jsou souřadnice té benzínky, kde dělají mýto z tohodle směru: 51°03'00.8"N 16°58'11.3"E
    KROJC
    KROJC --- ---
    Kdo jezdíte přes Svatý Kříž včera otevřeli spojku jižně pod Chebem. Sice tři kruháče ale dostatečně velký.
    Konečně.Trapný semafory a opravdu ošklivý štětky nemusím.
    SM3
    SM3 --- ---
    Velká prosba z Kliniky!!!
    Máte někdo nákladák nebo velkou dodávku a jste ochotný odvést věci ze Žižkova buď do Bělé pod Bezdězem a nebo do Maďarska na nádraží. Jedná se o solidární pomoc uprchlíkům a je potřeba to co nejdříve převést, je toho tolik, že to už není kam dávat a je potřeba to dostat co nejdříve k potřebným... Je tam toho prý na kamion, ale jakékoliv odvezené množství pomůže!!! Na PHM se lidi složí, určitě to není kšeft století na výdělek, ale pro nějaký lidský pocit dobroty a pomoci potřebným! Nebuďme lhostejní!!! ;)
    Buď kontaktujte přímo Kliniku a nebo pošta a předam kontakt.
    Díky moc!!!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Nekdo zkusenosti s praci v Nl,myslim pro nl spolecnostn nebo kde hledat,nejlepe v angl.j. pac v tom jejich hkvrdrvtnh se to neda...:-)jako opisuju si nazvy firem co vidim po nl,a pak se snazim to nak proverit,ale je ti hrozna piplacka a zatim nic moc,dik
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN:zkus cesmad, ale asi to bude chtit registracku nebo prolez truckforum.cz
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Věděl by někdo kde na netu najít něco jako kde je zákaz ADR v celý Evropě?
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste někdo věděl o (pravidelnem) kšeftu ohledně dopravy cz/Evropa od nového roku, at už na (vlastni) dodávce/nakladaku/kamionu, tak se dohodneme na pravidelnem/jednorazovem revanši ;) Info/reference do zprav.
    SM3
    SM3 --- ---
    Nechcete někdo jet tento čtvrtek až neděle do Lichtenštejnska z Dráždan, odvoz z Prahy nejspíš zajištěn, případně vlak a na nádraží v Dráždanech pro vás dojede. Jede se s koňma s vlekem nutné C+E, profesák není potřeba, ovšem nějaké zkušenosti s řízením c+e určitě (!!!), stejně tak cit pro řízení, nepovezeš palety, ale živý zvířata. Hodí se alespon znalosti angličtiny a schopnost trochu mluvit, případně tam je češka co bude překládat. Ubytování v Lichtenštejnsku zajištěno, nevím jak to tam vypadá, bud budeš mít volno anebo každý den koně kousek popovézt na hřiště, mimo to máš přes den volno.
    Cenu zjištuji, ale počítám kolem 350e na ruku (možná účet).
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to odkoukali od skopcaku
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: buzeranti jak si chrochtaj ://
    SM3
    SM3 --- ---
    Policisté potají natáčejí hříšníky v kamionech z jedoucího autobusu - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...ionu-z-autobusu-ftr-/hradec-zpravy.aspx?c=A150818_162034_hradec-zpravy_the
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam