• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: opisování jsem taky zkoušel, celkem gud metoda, DSV je prej vcelku v pohodě, ale radši bych koukal po menší rodinný firmě, myslím, že lepší je bejt Marty než 3598:)
    KROJC
    KROJC --- ---
    Kdo přijede po 9 na Bad Berneck tak je zase zavřeno.Objížďka je vopruz.Doporučuji Aš nebo až směr Plzeň po Karolíně.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste mel nekdo zajem s C a profesakem jit jezdit na delsi dobu do Danska kousek od Kodane dejte vedet a muzu se zeptat... Denne 2-3x nakladka a jezdi se kolem komina + obcas vypomoc ve skladu.
    SM3
    SM3 --- ---
    Nemate nekdo tip na danskou firmu, klidne mezinarodku, nejlepe vlastni zkusenost?
    Jezdim ted v Dansku pro sklad ovoce zeleniny s 12t vrakem, pockam 1-2 mesice na vyrizeni papiru a prachy, chci se kouknout po kamionu, jednak me to bude vic bavit a budou lepsi prachy. Zatim si pisu firmy z kamionu, kousek je DSV a nejaka rafinerka, chtel bych se dostat na ADR. Pokus byste mel nekdo znameho ci tak podobne. Jinak by tu pry nemel byt problem sehnat misto i jen s anglictinou, tak uvidim casem...
    SM3
    SM3 --- ---
    Řidiči kamionů mají při cestách do zahraničí dostat víc peněz. Firmy jim je ale nedávají | Hospodářské noviny
    http://m.ihned.cz/...amionu-maji-pri-cestach-do-zahranici-dostat-vic-penez-firmy-jim-je-ale-nedavaji
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: by bylo fajn
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: To Dansko je interni... Weby co jsem inzeroval muzu do ctvrtka nalinkovat, pokud bude zajem...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: wouw, tak to držím palce a těším na report;) hele a kde si to hledal?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, trochu bohuzel, furt me laka ta mezinarodka, pro cizince, ale treba se tam nekam za cas probojuju nebo se nekam posunu :) Dal jsem par inzeratu po Evrope a i s anglictinou (B1) par nabidek prislo, ridici nechybi jen v cr a snad bude pro ne jen hur :D
    Tohle je pry na cca 4-5h denne na dva ostrovy (2 vykladky) a zpet, kdyz budu chtit makat vic muzu po odjeti jit do skladu na par hodin, takze pohoda, ze to bude ruznorode.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a do Dánska po Dánsku?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Jel jsem jen zaskok, tak to nemuzu nikde ukazat, navic v patek mizim jezdit do Danska na delsi dobu...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ze predu krapet daf, dvere volvo, bocnice z mercedesu?)
    ale tady na tech fotkach to nevypada az tak zle, chci ti videt na zivo
    SM3
    SM3 --- ---
    Narazil jsem na tyhle fotky nové Scanie, měl jsem možnost se s tím projet cca 1200km a jízda super, pěkný pohodlný auto, klidně bych to bral na stálo :)
    luckynurban500 | Scania S 500 - New Generation – rajce.net
    http://luckynurban500.rajce.idnes.cz/Scania_S_500_-_New_Generation/
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To ale není blbej nápad.Akorát bych se bál větru.
    SM3
    SM3 --- ---
    Tušíte jak je to s pravidelným ročním školením pokud nebudu v ČR (doložím to pracovní smlouvou apod.), dodělám ho zpětně? Aby se kvůli tomu jezdilo do ČR mi přijde na palici...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ted daj chvili pokoj, je po prazdninach, serou se s vyhodnocovanim, max se tak snazej honit imigranty, takze pokud nejedes bilou dodavkou...:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Tohle je nejšílenější automobilový transport, co jste kdy viděli | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/fascinace/tohle-je-nejsilenejsi-automobilovy-transport-co-jste-kdy-videli/
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak já se potřeboval dostat z vykládky z areálu a nešlo zastavit dřív než jsem zastavil, ale spíš vidim průser, že jsem to zapomněl vypnout. Každopádně kartu vozim u sebe, ale opět se mi rýsuje nějaký záskok ven, tak si říkám, jestli nebude lepší přibrzdit někde u českých, at mi dají 500 :D než aby mě třeba Němci/Francouzi sežrali... ale asi budu spíš doufat, že mě nezastaví nikde :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: super mitfara:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam