• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a toho jazyků bych se nebál, když vezmu v potaz, kde všude jezděj Rumuni a podobná svoloč
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no fíha, tak kdybys na něco narazil v tý mezinárodce, tak dej echo, já jsem krapet línej něco hledat, navíc kde jsem to mám rád, ale kdyby mě někdo komu věřím někam popostrčil...:) ale adr nemám, chci plachtu, max bych se sžil s frigem, byť jsem ho nikdy netahal
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak urite, ale rodinna firma bude chtit danstinu v ktere si alespon zatim vubec neskrtam. Za barakem mam DSV, rafinerku a v okoli je nekolik vetsich firem.
    Vzdycky jsem rikal, ze bych do velke firmy nesel, ale rikam si ze za ty prachy tady bych to asi na chvili skousnul... Chci se zkusit dostat na ADR, kdyz uz jsem si ji udelal...
    Kazdopadne me ceka jeste minimalne mesic na zelenine kolem komina, nez se vyridi vsechny papiry apod. treba ho zatlacim na lepsi prachy, zatim jsme na 20k dkk, ale pry se da na kamionu 50 az 60k dkk, coz kdyby se povedlo, alespon 40k dkk, tak jsem vysmatej.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: opisování jsem taky zkoušel, celkem gud metoda, DSV je prej vcelku v pohodě, ale radši bych koukal po menší rodinný firmě, myslím, že lepší je bejt Marty než 3598:)
    KROJC
    KROJC --- ---
    Kdo přijede po 9 na Bad Berneck tak je zase zavřeno.Objížďka je vopruz.Doporučuji Aš nebo až směr Plzeň po Karolíně.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste mel nekdo zajem s C a profesakem jit jezdit na delsi dobu do Danska kousek od Kodane dejte vedet a muzu se zeptat... Denne 2-3x nakladka a jezdi se kolem komina + obcas vypomoc ve skladu.
    SM3
    SM3 --- ---
    Nemate nekdo tip na danskou firmu, klidne mezinarodku, nejlepe vlastni zkusenost?
    Jezdim ted v Dansku pro sklad ovoce zeleniny s 12t vrakem, pockam 1-2 mesice na vyrizeni papiru a prachy, chci se kouknout po kamionu, jednak me to bude vic bavit a budou lepsi prachy. Zatim si pisu firmy z kamionu, kousek je DSV a nejaka rafinerka, chtel bych se dostat na ADR. Pokus byste mel nekdo znameho ci tak podobne. Jinak by tu pry nemel byt problem sehnat misto i jen s anglictinou, tak uvidim casem...
    SM3
    SM3 --- ---
    Řidiči kamionů mají při cestách do zahraničí dostat víc peněz. Firmy jim je ale nedávají | Hospodářské noviny
    http://m.ihned.cz/...amionu-maji-pri-cestach-do-zahranici-dostat-vic-penez-firmy-jim-je-ale-nedavaji
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: by bylo fajn
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: To Dansko je interni... Weby co jsem inzeroval muzu do ctvrtka nalinkovat, pokud bude zajem...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: wouw, tak to držím palce a těším na report;) hele a kde si to hledal?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, trochu bohuzel, furt me laka ta mezinarodka, pro cizince, ale treba se tam nekam za cas probojuju nebo se nekam posunu :) Dal jsem par inzeratu po Evrope a i s anglictinou (B1) par nabidek prislo, ridici nechybi jen v cr a snad bude pro ne jen hur :D
    Tohle je pry na cca 4-5h denne na dva ostrovy (2 vykladky) a zpet, kdyz budu chtit makat vic muzu po odjeti jit do skladu na par hodin, takze pohoda, ze to bude ruznorode.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a do Dánska po Dánsku?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Jel jsem jen zaskok, tak to nemuzu nikde ukazat, navic v patek mizim jezdit do Danska na delsi dobu...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ze predu krapet daf, dvere volvo, bocnice z mercedesu?)
    ale tady na tech fotkach to nevypada az tak zle, chci ti videt na zivo
    SM3
    SM3 --- ---
    Narazil jsem na tyhle fotky nové Scanie, měl jsem možnost se s tím projet cca 1200km a jízda super, pěkný pohodlný auto, klidně bych to bral na stálo :)
    luckynurban500 | Scania S 500 - New Generation – rajce.net
    http://luckynurban500.rajce.idnes.cz/Scania_S_500_-_New_Generation/
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To ale není blbej nápad.Akorát bych se bál větru.
    SM3
    SM3 --- ---
    Tušíte jak je to s pravidelným ročním školením pokud nebudu v ČR (doložím to pracovní smlouvou apod.), dodělám ho zpětně? Aby se kvůli tomu jezdilo do ČR mi přijde na palici...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ted daj chvili pokoj, je po prazdninach, serou se s vyhodnocovanim, max se tak snazej honit imigranty, takze pokud nejedes bilou dodavkou...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam