• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: zupa, vy mě fakt zajímalo, ono teda záleží kde to je, u velkejch překladišt, skladišť, by to mohlo fungovat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a co takhle ňaká nyxtruck pívo slezina?
    ale s naší prací asi vsichni nebudeme v jeden čas na stejným místě:D
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: No myslim, ze to byl nejakej projekt v Baden-Würt. , ale jak to dopadlo, to ti nevim...prave to hledam, ale nesnasim cokoliv hledat na mobilu...za chvilku sednu ke kompu a snad to najdu,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: tak to je úlet, ale ta rezervace nebude moc fungovat myslim, se něco přihodí po cestě a nestíháš se tam dostat, musíš zaparkovat dřív, takže parking zabukován celej, ale na místě ani noha:)))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: No uz byl spustenej testovaci provoz odpocivadla se zavorama a online rezervacnim systemem, jelikoz odpocivadla jsou fakt zlo uz okolo seste vecerni,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: ty budky jsou málokde, dokonce občas i závory s kamerama
    neplatíš, nespíš:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: to taky dělám, ale ne vždy to vyjde, pac to tak dělá spousta šoférů a jakéhokoliv novej flek někdo objeví, tak se tak provaří, že dřív nebo později zrušej, znemožněn vjezd, viz naposled supr flek na a38, sjezd za pumpou rozmetal směr kassl, ale za to si můžou šoféři samý, udělali tam bordel všude kolem, a to tam stávali jenom Češi, občas ňákej dojčák
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: Protoze mi prijde ze dnes to neni na kc/km ale vsichni to zenou na diety... protoze stejne delaj sbery
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: v poslední době zažívám takhle narvaný i ty hofy, ale to až tak kol 10 večer:)
    jako parkování v říši je fakt o nervy, už jsem kvůli tomu dal i jízdu v 5:22 v kuse:)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: ...prave ze mam vcelku Bavory procestovany tam a zpet, ale nikdy jsem si nevsiml zadny boudy, avsak mas pravdu, ze cestne dodrzuju dopravni znaceni a zajizdim na osobakoviste. Jinak spis jsem si nedokazal predstavit, ze nejakej manik zaklepe uprostred noci na okynko as tim, ze se bude calovat,)))
    Kazdopadne bych na to asi nemel kugeln,)))
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: V anglii jsem jeste nebyl... ja to delam tak ze kouknu na mapy kde je nejaka vesnice hned u silnice a tam sjedu a zaparkuju da se rict kdekoliv for free
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: tak do mekáče jsem eště nezažil, tak to funguje v Anglii na servisech, v říši maj vlastní restauraci / bistro
    a už jsem platil i 8e nebo 12, ale v naprostý většině to je těch 10e
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SUMPTN: Tak vidis snad ne kde po 5 hodine v reichu se da parkovat ne :) kde to stoji az po najezd tak to je zdarma
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: někdy je tam přímo budka s "vratným" , ale většinou ne, si to jednou za čas týpek / hlídač oběhne a kdo nemá kartičku za oknem, tak toho klidně vzbudí a řeší ho, účtenka je v říši naprosto standard stejně jako to, že většinou dostaneš poukaz v plné výši ceny a ten tam můžeš projíst, ale ne za to nakupovat cíga, vodu do ostřikovačů atd., prostě je to na jídlo a co vim, tak se platí jen za kamiony, maj vyhrazený vlastní místo na parkování odkud jiný - osobáky - vylifrujou do pryč
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: 10€ klasika a prineses kupon do mekace a dostanes meny :D
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: To tam proste beha manik, kterej vybira vypalmy? Jsem jeste nezazil v osobaku a to posledni tri roky sem tam malyho slofika usporadam, kdyz jedu dele. To vybira v noci nebo na vecer nebo si te vytipujou a pak si te vyhmatnou? Predpokladam, ze na proti uctence,) vim, ze je to asi ot, ale zni to jak vypalny na prujezdu ukrajinou,)))to se uz nedivim, ze silnicari a ministerstvo dopravy vymysleji rezervacni system na placena odpocivadla podel dalnic,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: na všech autohofech se v říši platí, většinou přesně 10e a nikde to moc nepíšou
    ponaučení pro příště
    a proplacení je tak 50/50:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Autohof, ale rano jsem si dal kavu a snidani, navic to zkusim dat firme k proplaceni, jestli me neposlou doprdele. Ale poslali me na noc a musi vedet jak vypadaji dalnicni benzinky :)
    Ted stojim naproti Shellce ve meste, tak jsem hned zatahl jak jsem prijel, uvidim jestli nekdo prijde, kdyztak dalsi snidane :)
    Jinak pres den cca 450km dve vykladky, pak prejezd na nakladku par km a je az na zitra a pak to nam necelych 300km na vykladku az na dalsi den, takhle se mi to libi, pekne v klidu :) Uz vidim jak se to posere na konci tydne nejakym nesmyslem :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    v přístavu v Dovru absolutní klid, check-in a hned nájezd do lajny, žádný kolony, jsem tu nezažil ani nepamatuju, takže zas jednou přeplavu normálně a nepřepálim výkon:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a to byl autohof nebo pumpa přímo na dálnici?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam