• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Českým řidičům začaly ve velkém chodit pokuty ze zahraničí, i za banality. Co s tím? | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/...-banality-co-s-tim/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    SM3
    SM3 --- ---
    Tak dneska docela skola, dlouho jsem se nezapotil u auta... Prvni zkusenost s vymenou tech beden na nohach a docela zahul. Vsechno zrezly a temer nefunkcni, nacouvat tam na milimetry, aby jsem to chytil do der docela na palici, kdyz tam ty kontaky nekdo nechal nakrivo, bych ho rozkop debila. Kdyz to vse konecne zadelam tak si uvedomim, ze bedna co mam na aute ma otevreny jedny vrata a samozrejme to zaprazeny nezavru, takze jako bonus si rozprahnout vlek, co udajne sam zajede do cuby a zapoji se, to jo ty vole :D 2,5h v prdeli :D vykladka rano kousek, tak je to jedno, ale uz jsem mohl cumet na film a popijet :) Zlaty namorni kontejnery!!!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    to je den, 12hod jsem čekal na vyložení, a teď už 4hodiny nakládám a eště chvíli budu, vymr..... automotiv, grr
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ja bych mel dorazit v patek/sobotu a aspon tyden si dam volno, takze na pivko se klidne nekde slezu ;)
    Ja akorat dorazil do Bad Kreuznach a stojim zadarmo 500m od vykladky ve meste, je predemnou nemec, mam na vleku nemecky spz, tak me snad nikdo nevyrazi, jdu otevrit pivo, takze smula :) Rano vylozim a jedu jeste dve vykladky v okoli 150km, co pak nevi ani dispo ted.
    Pred 3 tydny jsem stal nekde u Stuttgartu a tam byla zavora s kamerou, 10e za vjezd, ale rano snidane v plny vysi a ta firma pro kterou jsem jel mi to jeste proplatila :)
    Na tuhle firmu to zkusim taky, tak snad to projde :)


    DRED
    DRED --- ---
    tak dam pivko a ozval sem se kamosce co tu zije aspon nebude nuda :)

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DRED: jj, chňápu, to můžeš rovnou bydlet v hotelu, kde budeš mít aspoň pokaždý ustláno a čokoládu na polštáři...jako bych to neznal, já se z toho důvodu přesně hnul do kamrdlíku za 7k, takže už mě noc stojí kolem litru, pohoda:D
    DRED
    DRED --- ---
    COCOBRYCE: tsi we se naplavovat nechci ja bych rad zustal u rigraku ale co mam delat vid. a zas platit za byt 16abych tam byl 4noci v mesici vis jak ;) je to tezky s timhle lifestylem
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DRED: další naplavenina:))) jsem to měl s bytem úplně stejně, resp. mi tak zvedli nájem, že už jsem to neutáh
    DRED
    DRED --- ---
    COCOBRYCE: burzoustni leta me skoncily domaci me vyrazila asi po treti generaci co tam sem ale sef me rek ze me necha jeho byt na zizkove...ale nevim mozna si do Itosky vemu obytnak a jebat cz
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DRED: ti dám dědinu, buržouste:)))
    automotiv...klasika:D
    já akorát walim z Anglie, v noci složim v Žatci, dopoledne přednaložim Boleslav s nedělním odjezdem, zas na ostrov, a hurá dom skoro na 4 dny, a to kvůli tomu, abych byl ve čtvrtek zpátky na firemní velikonoční chlastačku pod názvem "mejeme auta":)
    DRED
    DRED --- ---
    COCOBRYCE: ja z vinohrad to ses z vedlejsi dediny :)) ale tak tedka smrdim v torine u fiatu kde si rekli ze me nalozej az zitra ale me to neva aspon nemusim hnat na sklad a zitra do modeny a do hor :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: já jsem žižkovák, takže to tam mám blízko:)))
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: A vy byt vseci prazaci?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: zupa, vy mě fakt zajímalo, ono teda záleží kde to je, u velkejch překladišt, skladišť, by to mohlo fungovat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a co takhle ňaká nyxtruck pívo slezina?
    ale s naší prací asi vsichni nebudeme v jeden čas na stejným místě:D
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: No myslim, ze to byl nejakej projekt v Baden-Würt. , ale jak to dopadlo, to ti nevim...prave to hledam, ale nesnasim cokoliv hledat na mobilu...za chvilku sednu ke kompu a snad to najdu,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: tak to je úlet, ale ta rezervace nebude moc fungovat myslim, se něco přihodí po cestě a nestíháš se tam dostat, musíš zaparkovat dřív, takže parking zabukován celej, ale na místě ani noha:)))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    COCOBRYCE: No uz byl spustenej testovaci provoz odpocivadla se zavorama a online rezervacnim systemem, jelikoz odpocivadla jsou fakt zlo uz okolo seste vecerni,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BOYLER: ty budky jsou málokde, dokonce občas i závory s kamerama
    neplatíš, nespíš:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: to taky dělám, ale ne vždy to vyjde, pac to tak dělá spousta šoférů a jakéhokoliv novej flek někdo objeví, tak se tak provaří, že dřív nebo později zrušej, znemožněn vjezd, viz naposled supr flek na a38, sjezd za pumpou rozmetal směr kassl, ale za to si můžou šoféři samý, udělali tam bordel všude kolem, a to tam stávali jenom Češi, občas ňákej dojčák
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam