• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: takže mi jde o to jestli můžu dělat zkrácenej víkend jak dlouhej chci nebo můžu stát max 24h?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jak si vykládate ten zákaz spaní v D? prej se nesmí 45, ale 24 můžeš, tudíž zkrácenej víkend, ale to je přeci i když udělám 44 nebo 28 bo 36, navíc je dost nereálný zastavit, obzvláště v říši, v sobotu ve 22:00, abys udělal 24hp a moh v neděli ve 22:00 po zákazu vyrazit....jako nechci bejt průkopník, čeká mě víkend venku právě v D, tak jestli radši nezůstat na Lauťáku ve Francii, každá hodina nad je prej za 60e pro šoféra a 180 pro firmu a přijdou na to při kontrole karty, takže se 28 dní + potit strachy...
    a eště napínavější to bude o prázdninách, až začnou víkendový omezení, to už se asi nedopočítám, jak se dostat dom...to je zase vynález:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: na tu zapomněla :DDD
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: s okurkou? :D
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    COCOBRYCE: skřínová dodávka mercedes, rok stará, tedy nová. nebyl důvod ji stavět kvůli nějakým technickýmu stavu, přeložení atd..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: na bufika jsem taky nad ránem myslel

    Anglie bez deště a větru není Anglie:)

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: a já v Kéglu dostal kafe z automatu a obloženou hnusnou housku;)
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: hele kdyz ta benzina ma oznaceni moto nebo tak nejak(nema to kazda) ma vzdy sprchy gratis ;) jo jinak rizeni na druhy strane dalnice vse ok dokud jsem nevyjizdel z firmy a automaticky dal kruhak po nasem a v malejch vesnickach a kruhace to zezacatku pro me bylo hekticky
    SM3
    SM3 --- ---
    DRED: Ja tu ridim poprve a pohoda, nevadilo by mi sem jezdit casteji...
    Prekvapili me sprchy na benzine, typek ze 5liber si rikam, ze pohoda cekal jsem 10, vzhledem k cenam parkovani :D Ale prachy hazi do krabicky od masla za sebe, pri vraceni klice mi tech 5 vraci ze to byl jen deposit na klic a clovek se tam ani nestitil stoupnout na zem :)
    Zitra si pujcim osobak do mesta na zkousku sedet vpravo...
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: anglii sem jezdil rad ale ve skotsku sem nepotkal hezky pocasi a ani sem moc nerozumel tomu jejich nareci a vsechny hajzly co sem tam potkal me evokovali scenu z trainspotingu....v italii vedro jak svine tenhle tejden tu tedka obcas hrozne chcije ale aspon se da v noci spat uz na me ceka novej man s nezavislou klimou atd nastesti ale musim jeste dovest do cz toho puvodniho kterej se musi dat do stavu netryskajici nafty vsude okolo...
    SM3
    SM3 --- ---
    DRED: Pekny :/
    Ja se ted valim v Birminghamu a mam pomalu chut si pustit bufika :D fouka jako svine a docela kosa. Vcera jsem prijel z Londyna kde bylo vedro, ze se pomalu nedalo spat a blbych 220km a asi bude bufik na chvilku :D
    To ze tady pomalu 5x denne chcije mi prijde uz za tech par navstev normalni, bych si rikal, ze je neco spatne kdyby aspon 3x denne nezaprselo :)
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: v pondeli iveco v milane 4h sedel sem na schodech jidlo voda zadny a chcal sem jim za dodavkou rozmlacenou....vykradli nam sklad a auta takze sem si jel menit okynko na nejnovejsi daily kterou sem mel 2 dny jako nahradu za mana kterej tejden hulil jak prokoplej a pak uz ten vstrik odesel tak ze strikala nafta vsude kolem mam to umyty naftou az po zadni vrata...
    SM3
    SM3 --- ---
    Ten zakaz 45h pauzy v D plati jen na jejich uzemi predpokladam. Mel jsem vcera 58h v Londyne (ukonceni/zacatek UK) do zitra budu mit neco dost podobneho a jeste se to zopakuje 2x do pristiho tydne, v podstate tu jen furt stojim :) Ucty za hotel nemam, spal jsem u znamych.
    Mam ty dny volno a muzu klidne do mesta apod. zadne hlidani auta, mam ucty z placenych parkovist, tak by mohli drzet hubu, ze to bylo v UK a ne v D?
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: Tak to ma byt ;)
    V Manu v Cestlicich mi dali kavu, vodu a na stul krabici teplych kolacu, cekali jsme tam dva, tak jsme se slusne prezrali :)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Tak me dnes ve Wörthu nazyvali kundou, ale musi se nechat ze se o me pekne starali :)))

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, já s tebou souhlas, ale někomu to prostě nevysvětlíš :)))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak ono co mas delat, kdyz nikde neni ani sjezd, taky jsem takhle stal v D a cekal, ze prijedou, nastesti nic, ale lepsi nez mit 5,5h cukani :(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: a pokračování je i na A5, takže za 5,5h z toho 4:16 jízda a 203km za mnou a pauza na dálnici na blikačkách, snad to bude bez flastu, na A6 si nska účtovali za takovéto stání na nájezdu/výjezdu z parkoviště 110-190e
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nska je německá a 6 obzvláště výživná, 95km skáču 2,5h...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: úplně cajk, to nech běžet;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam