• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    DIVA
    DIVA --- ---
    PANPOSPA: nemecko ma jako jedine vyjimku z aetr normy, ktera jinak pro <3,5 t neplati. my pro prejezd D vyplnujem formulare, samozrejme fiktivne
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: v Nemecku je to bezny, ja v ltcku do 3.5t tachograf mam
    SM3
    SM3 --- ---
    KROJC: Proč by neměly mít dodávky do 3,5t tachografy, pokud jsou využívány ke komerční přepravě? Tudíž řidič je v práci...
    KROJC
    KROJC --- ---
    No jako že tachograf i pod 3,5t. Na N1.Stane se že jedu i 12hodinovou trasu.
    DIVA
    DIVA --- ---
    KROJC: casove limitovat?
    KROJC
    KROJC --- ---
    Tve se modlím ať nezačnou časově limitovat pičusy v dodávkách do 3.5t.
    SM3:
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: To musí být naprosto šílený pro ty rodiče, já bych toho člověka z tohodle nechtěl vidět / dostávat, ani kdybych ho neznal, natož aby to bylo moje dítě :/
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: doufam ze se ridici nic nestalo..

    (meli jsme tenhle typ smrtaku letos na firme, klukovi bylo tricet, rodice ho museli jet identifikovat)
    SM3
    SM3 --- ---
    Občas se objeví inzeráty, že by se jeden posral :D :D

    „Ahoj, hledáme od ledna řidiče, na plachtovou dodávku.. 10 ti paletu...jezdíme ve dvojce, Portugalsko, dvakrát týdně... Více info do sz... Plat ca.30 tisíc měsíčně“

    A když kouknete na profil toho člověka, tak tam má mj.
    SM3
    SM3 --- ---
    Jestli chces tak pod na vexl, vlek te naucim a mas klid dobry prachy v okoli Prahy do Nemec ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: nicmene od zítra Praha woe, tak to můžem dohnat, a kdyby se někdo chtěl přidat....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jezdíš Jirny?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    prej mě aspoň. čeká bedna,takže sbohem kurty,lanka, boky, střecha!:)
    ale zas mě čeká nakládka, vykládka
    .. občas...hlavně že bedna bez agregátu;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: hajzle, bych tě z toho po třech dnech vyndal, vidět tě tam:)))
    jistě že ne, ale ty nervy, snad mi to proplatej....určo...dal jsem jim nůž níž bez pod krk!)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Amazony a DHL obcas jezdim s vlekem, ale tam jedu minuty, uz jsem parkrat predjel plne parkoviste, kdybys videl ty pohledy :D Ja z 99% necekam vic nez 10min ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ten vlak klepe, že ano psát nemůžu, takže psst. všichni kolama na zemi příští rok!:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: ne nehezdim, trpím pro d dachrsem, už 2 měsíce kolem komína, nemám ani sil to vyprávět....;))))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ti přeju Amazon ve winsenu, Hamburg, tejden jsem tam strávil, nrzvto že mě skopali.....proč to vyprávim?:DDD
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Copak uz nejezdis UK? Pyco zazil jsem Lidl omylem pred par tydny s chlazenym na zaskoku s chladekem a radsi budu mesic v Kyrkystanu a to jsem tam jeste nebyl :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: spolu ne, ale já jedu ze školení, kdo se přidá...-S
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam