• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    SALAM
    SALAM --- ---
    SALAM: pekna prezentacia ...namet *yawn*
    SALAM
    SALAM --- ---



    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---




    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    tady zas vzniká něco šílenýho z papíru
    Diskusní fórum modelářů • Zobrazit téma - T-55A/GPM/1:25
    http://modelforum.cz/viewtopic.php?f=58&t=97914
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    JAYME: mně čím dál víc dostávaj ty papírový majstrštyky
    JAYME
    JAYME --- ---
    zamyslel jsem se, z ceho vlastne pada celist mne. soustredim se na domaci ceskoslovenskej dvorek, asi tim, ze ty lidi znam nebo si je aspon dovedu z masa a kosti vybavit, me to fascinuje vic (zrejme podobnej princip jako "girl next door" :)). Nadrchalovy lokomotivy, plachetnice pani Doris, letadla od Seidla, no a v posledni dobe jsem hodne cumel na MF na Soho Martina Kullifaye.
    co to ma taky spolecny, je to, ze vsechno je to esteticky a historicky zajimavy predlohy. zablacenej tank neni estetickej, omlacenej automat na kolu neni zajimava predloha, at je to udelany sebelip a na pohled sebepracnejsi.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    většinou ty příspěvky, co po nějaký době nemají ani jeden like, zase mažu
    JAYME
    JAYME --- ---
    NGANASAN: to je uplne v pohode pristup, koneckoncu obdobnej chlivecek na MF se nedal cist, protoze po kazdy fotce nasledovala desna debata, esli ten model byl dostatecne slintaci.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Každej má rád něco, já třeba hodně orezlý a opatinovaný věci. I v reálu tohle rád fotím (urbex a pod.). Třeba u tý japonky mne hned trefily podivně vybarvený ruce oproti titěrný práci na výšivkách oblečení.
    Dávám sem věci kde se mi buď líbí nápad, nebo nějaká část celku, na který si modelář dal hodně práce a snažím se nebýt v tom jednotvárný. Samozřejmě kdybych bral doslova, že to mají být slintací modely, bude tu max. jeden do měsíce.
    SALAM
    SALAM --- ---
    JAYME: haha, modelarina su predsa kingtigre a spitfajry a dioramy prevarenych ww2 fotiek s vatovymi podsvietenymi vybuchmi! naveky amen! :D
    JAYME
    JAYME --- ---
    GANDHI: klid, mne se nelibi 90% veci tady, ale radsi mlcim, jeste by to nekomu znelo jak kysely hrozny :) nechapu zrezly zablaceny vraky, nechapu medveda jak lovi ryby, nechapu preplacany detinsky dioramata, kde chybi jen pirati a ponik. no ale jesteze je ta modelarina tak siroka, ze si tam kazdej neco najde, zejo :)
    SALAM
    SALAM --- ---
    GANDHI: suhlas, akurat ze max 1 clovek z 10 bude dany namet poznat do takej miery, aby to vedel posudit – pre zbytok to bude len pekna omalovanka komplexneho vzoru.
    Ale tiez som si 100% isty, ze keby autor venoval aspon desatinu toho usiliia do tvare, ruk+ kopije, vysledok by bol tak trikrat hodnotnejsi.
    Pridu mi zpracovane celkom podpriemerne, vzhladom na cas investovany do celku..

    Ale zase hodnotit to z jednej fotky, z jedneho uhlu je trochu na dlhe lakte zejo
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: jsem jedinej, kdo si mysli, ze za timhle stoji neskutecny mnozstvi titerny prace, ktera vysla uplne vnivec, protoze je zabita skutecnosti, ze veskery ty vzory etc neodpovidaj nametu a jsou tam vlastne jen pro efekt? pusobi to na mne uplne stejne jako ten rytir, co tu byl pred casem, kterej mel postroj kone zdobenej kycovitejma fantasy motivama ala valejo - proste luxusni provedeni, ale kdyby se autor byt jen trochu snazil o autenticitu, udelal by imho mnohem lip
    SWT
    SWT --- ---
    ANARCHY: Díkes!
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    prý 1/10
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWT,NGANASAN: 54mm
    ELITE TIN SOLDIER: Samurai Female Warrior 54 mm,metal sculpture. | eBay
    http://www.ebay.it/itm/ELITE-TIN-SOLDIER-Samurai-Female-Warrior-54-mm-metal-sculpture-/262102394537
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam