• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOLNAKARRobocraft
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    moje potvora



    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: jo tak ja uz mam za sebou par vyher i proher s mega a zalezi to hlavne na tymu, včera sem si rikal, jestli není uplnek nebo tak něco, protože ty lidi delali uplny pi*oviny. Ale co sem ted cetl na foru tak chystaj hodne velky zmeny vcetne healovani, protože tx EP sou moc OP oproti armoru a jestli jsem to se svoji low english pochopil spravne , tak tanky do predni linie by mely byt staveny hlavne z armoru v budoucnu. Doufam ze tady ted neplacam kraviny, kdyby to někdo upresnil byl bych mu vdecnej , nemel sem cas cist to cely a ne vsemu sem porozumel.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VLAKODLAK: díky :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    CUCHULAIN: To jsou platoony, aby lidi viděli, že jsou s někym a s kym :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    fachmani, co znamená v přehledu hráčů sloupec P (některé stroje v něm mají symbol štítu s číslicí)?
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    ja to stavim z cernejch, vyjde to lip na penize a nevydrzej o moc min.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak asi záleží na healerech, dneska první hra a hned půl mega RP A 56 xTP (dvoják) :) a to jsem nic neupravoval, žužo :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Když už tady jsme, nahodíme třeba na nástěnku naše ID ve hře? nebo alespoň do diskuze?
    Moje je Cuchulain :-)
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: ty tx kostky sou strasne drahy ,jich budu potrebovat aspoň ještě 200, ne li vic..ono asi u toho hovera je dost znat jestli jedna ma 15kg nebo 3 :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Komplet z TX kostek, nejdřív jsem několik hodin prohrával, pak jsem vlezl do ranked hry a udělal 6 killů, 2 assisty a dostal 21mil skóre :D konečně jsem udělal i velkej hangár... sakra vůbec se mi to nechce bourat, abych to líp velikostně udělal... navíc cpu nestačej :D 14 TX plátů, 6 megasmg a křeslo, to nechává 822 TX kostek.. fuj to bylo peněz :D

    IMUS
    IMUS --- ---
    IMUS: Jo, mozna to zmenili, ja odemkl ty tx hovery asi za 550 t10
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: ha mi povídej potom co mi zmizelo 30 mega z uctu a z mojeho megahovera je pomala krava nedodelana, sem zkusil cvicne dva zapasy, v prvním sem dostal jak malej a chtěl sem jit brečet, tak sem dal v rychlosti druhej a mel sem nejakej dobrej tym protože i presto ze sem chvili stal na boku-sme vyhrali a ja si dal i 4killy, k tomu bylo strasny peklo to stavet v tom malym hangaru , ale zatím podle chovani mi to cely prijde jako fail, ze asi nejspis smazu a koupim kola, hovera je asi lepsi stavet z tech tx kostek ty sou znatelne lehci. No další fail je, ze se mi na to zatim nepovedlo narvat vic jak 5 smg, uz nemuzu stavet do stran ani dopředu a dozadu
    /files/000/013/1359413_facda924358ce9d81513/original.jpg"/files/000/013/1359412_283c330446cce596801f/original.jpg">/files/000/013/1359412_283c330446cce596801f/original.jpg"/files/000/013/1359411_d2b612d0eeb7cfa6b339/original.jpg">http://i.nyx.cz/files/00/00/13/59/1359411_aa89471a23e20474850c.jpg?name=2015-04-11_00006.jpg

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mam mega postavenýho, po dvou rychlejch prohrách jsem rc vypnul a šel trucovat do postele. To tam mam asi 10 TX štítů, 6x megasmg a celej je jen z TX kostek :(
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    teprve to stavim, to je desnejch kostek tyhle mega
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Dnešní pěkný double s megou:

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Sakra, teprve teď jsem si všiml, že megahoovery jsou za X body a ne za T10, takže nějakou krávu na kolech postavit musim :(
    IMUS
    IMUS --- ---
    Tak to se tesim na rano domu , vlastne spis zejtra na odpoledne otestnu. To je další věc k zamysleni jestli teda nezkusit postavit hovera , nebo teda teoreticky by mohly pridat i tx pasy a docela bych uvidal i mega mediky. Na ty hovery sem dost zvedavej, bych na to dal asi plasmy. Prijde mi, ze to smeruje k tomu ze TX 1 budou mit zachvili vastni battly , to by mohla bejt docela prdel.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Megahooveři jsou venku, to jsem zvědavej, co lidi začnou stavět :D
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: to ja kosticky ještě nemam , asi spis budu stavet z t10 ty sou levnejsi :D ja toho smg hovera chtěl stavet celého z t10, ale co sem v tom zahucel během chvile asi za 5 mega sem to doplacal z t9 kostek . Ty tx kostky na toho megabota by byly dobry asi na toho regeneratora, i když bych ted kecal protože i když mam medica na t10 tak nevim, jestli healuje podle armoru nebo cpu, nekde nedko psal, ze t0 se obnovi stejne rychle jako t10 sam v tom jasno nemam me prijde ze to healuje podle armoru . A do toho resit ještě věci typu jakou idealni roztec mezi koly , kolik kol, jak se to bude chovat když udelam predni i zadni zataceci, včera třeba sem chytl megabota co v prubehu boje zjistil, ze jednou cestou proste neprojde a uvizl na mrtvym bode jak ryba na suchu. Zatím mam predstavu něco s 6ti koly predni zadni zataceci, prostredni normal, na to nahazet txplaty a smg kolik se toho tam vejde, no bude to boj :) a asi spis bych to delal plny, ne takovy ty kosterni konstrukce na pripevneni platu, a pak to nejak postupne ladit polde potreb a poznatku z boje..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mam asi 600 TX kostek na velkýho tanka (TX body na hangár taky ještě nemam) ale furt, nevim, jak tu svini postavit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam