• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOLNAKARRobocraft
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak asi záleží na healerech, dneska první hra a hned půl mega RP A 56 xTP (dvoják) :) a to jsem nic neupravoval, žužo :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Když už tady jsme, nahodíme třeba na nástěnku naše ID ve hře? nebo alespoň do diskuze?
    Moje je Cuchulain :-)
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: ty tx kostky sou strasne drahy ,jich budu potrebovat aspoň ještě 200, ne li vic..ono asi u toho hovera je dost znat jestli jedna ma 15kg nebo 3 :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Komplet z TX kostek, nejdřív jsem několik hodin prohrával, pak jsem vlezl do ranked hry a udělal 6 killů, 2 assisty a dostal 21mil skóre :D konečně jsem udělal i velkej hangár... sakra vůbec se mi to nechce bourat, abych to líp velikostně udělal... navíc cpu nestačej :D 14 TX plátů, 6 megasmg a křeslo, to nechává 822 TX kostek.. fuj to bylo peněz :D

    IMUS
    IMUS --- ---
    IMUS: Jo, mozna to zmenili, ja odemkl ty tx hovery asi za 550 t10
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: ha mi povídej potom co mi zmizelo 30 mega z uctu a z mojeho megahovera je pomala krava nedodelana, sem zkusil cvicne dva zapasy, v prvním sem dostal jak malej a chtěl sem jit brečet, tak sem dal v rychlosti druhej a mel sem nejakej dobrej tym protože i presto ze sem chvili stal na boku-sme vyhrali a ja si dal i 4killy, k tomu bylo strasny peklo to stavet v tom malym hangaru , ale zatím podle chovani mi to cely prijde jako fail, ze asi nejspis smazu a koupim kola, hovera je asi lepsi stavet z tech tx kostek ty sou znatelne lehci. No další fail je, ze se mi na to zatim nepovedlo narvat vic jak 5 smg, uz nemuzu stavet do stran ani dopředu a dozadu
    /files/000/013/1359413_facda924358ce9d81513/original.jpg"/files/000/013/1359412_283c330446cce596801f/original.jpg">/files/000/013/1359412_283c330446cce596801f/original.jpg"/files/000/013/1359411_d2b612d0eeb7cfa6b339/original.jpg">http://i.nyx.cz/files/00/00/13/59/1359411_aa89471a23e20474850c.jpg?name=2015-04-11_00006.jpg

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mam mega postavenýho, po dvou rychlejch prohrách jsem rc vypnul a šel trucovat do postele. To tam mam asi 10 TX štítů, 6x megasmg a celej je jen z TX kostek :(
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    teprve to stavim, to je desnejch kostek tyhle mega
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Dnešní pěkný double s megou:

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Sakra, teprve teď jsem si všiml, že megahoovery jsou za X body a ne za T10, takže nějakou krávu na kolech postavit musim :(
    IMUS
    IMUS --- ---
    Tak to se tesim na rano domu , vlastne spis zejtra na odpoledne otestnu. To je další věc k zamysleni jestli teda nezkusit postavit hovera , nebo teda teoreticky by mohly pridat i tx pasy a docela bych uvidal i mega mediky. Na ty hovery sem dost zvedavej, bych na to dal asi plasmy. Prijde mi, ze to smeruje k tomu ze TX 1 budou mit zachvili vastni battly , to by mohla bejt docela prdel.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Megahooveři jsou venku, to jsem zvědavej, co lidi začnou stavět :D
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: to ja kosticky ještě nemam , asi spis budu stavet z t10 ty sou levnejsi :D ja toho smg hovera chtěl stavet celého z t10, ale co sem v tom zahucel během chvile asi za 5 mega sem to doplacal z t9 kostek . Ty tx kostky na toho megabota by byly dobry asi na toho regeneratora, i když bych ted kecal protože i když mam medica na t10 tak nevim, jestli healuje podle armoru nebo cpu, nekde nedko psal, ze t0 se obnovi stejne rychle jako t10 sam v tom jasno nemam me prijde ze to healuje podle armoru . A do toho resit ještě věci typu jakou idealni roztec mezi koly , kolik kol, jak se to bude chovat když udelam predni i zadni zataceci, včera třeba sem chytl megabota co v prubehu boje zjistil, ze jednou cestou proste neprojde a uvizl na mrtvym bode jak ryba na suchu. Zatím mam predstavu něco s 6ti koly predni zadni zataceci, prostredni normal, na to nahazet txplaty a smg kolik se toho tam vejde, no bude to boj :) a asi spis bych to delal plny, ne takovy ty kosterni konstrukce na pripevneni platu, a pak to nejak postupne ladit polde potreb a poznatku z boje..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mam asi 600 TX kostek na velkýho tanka (TX body na hangár taky ještě nemam) ale furt, nevim, jak tu svini postavit :D
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: Jo, ja včera odemkl sedacku a uz mi zbejva jen vetsi garaz ,ale na tu nemam tx body.Povedlo se mi přes kamose koupit wolfpteru a 90d premia Taky sem si postavil smg hovera s dvěma tx laserama, praktictejsi nez na bocich by byly ty smg umisteny nahore a dole urcite, takhle musim mit cil vždycky před sebou a nejakej laser stejne streli obcas ukosem , ale zase sranda musí byt a i když sou jen dva dost mi to zvedlo Firepower :D
    http://i.nyx.cz/files/00/00/13/57/1357545_54d37df3ba5483c451a4.jpg?name=2015-04-08_00006.jpg

    a pomalu se chytam uz stavet toho mega, jen porad nevim jak ho zacit stavet, pro prdel sem postavil v hangaru desku z t0 kostek a na tu hodil velde sebe naležato 2x txplate a mam pocit ze mam většinu hangaru zabranou :D . Ohledne toho mega porad vaham jestli stavet něco jako tezkej tank , nebo lehkej regenerator., mozna jako první bot by byl lepsi ten regenerator a stim pak vvydelavat na tank. Jo a od doby co sem postavil toho smg hovera se mi zda, ze po tech velikonocích se ruzny vozitka s tx smg vyrojilý jak houby po desti. No taky mi prijde, ze když hraju tohle smg hovadko tak si me vybiraj nejak často raily jako cil a k moji smule me občas celkem rychle zbijou , ale to i peknej zasah z plasmy :D
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak jsem si naškudlil na poslední T10 výzkumy TPčka a teď jsem zjistil, že už mam všechno vyzkoumaný asi po poslední víkendové rumově premium seance :D :D tak teď už jen vydělávat a vydělávat a stavět megáče, brr :)
    IMUS
    IMUS --- ---
    CUCHULAIN:JJ, ale tak když mas nekoho skym chces hrat tak se to hodi. Ty body za ranked battle sem moc nepobral, sem si vsiml, ze když prohrajes tak se ty body snizujou , takze zalezi spis asi na tymu a stesti, nejak mi tam unika smysl proc vůbec ty ranked hrat. Odmeny mi prijdou stejny.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    IMUS: takže spousta důležitých funkcí :-)
    IMUS
    IMUS --- ---
    CUCHULAIN: Muzes si porovnávat svoje virtualni curo s nekym koho mas v seznamu, taky skládat platoon a vidíš kdo je zrovna online.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    btw.. sociální funkce mají nějaký praktický význam?
    bude k něčemu, když se ve hře přidáme mezi přátele?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam