• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI: Sandalfon. Archanděl. Podpora kačenky. V bílém svetru.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Ta druhá byla taky fajn, držela ruce jak kdyby žebrala u kostela :o)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: Ani mě to moc nepřekvapilo. Klidně se jich do ní mohlo inkarnovat víc. Třeba ten Karel IV. Akorát by mě zajímalo, jestli jí nevadí, že se do ní cpou samí chlapi. ..... Možná proto tak dlouho vstřebávala.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LEON_KOWALSKI: bys taky vstřebával, kdybys byl Kačenka a zjistit, že fskutečnosi jsi Uriel a Ježíš zaráz!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Wow, Rušení Karmy a léčení s Ježíšem - učastné 2.200 korun! To za to fakt někdo může dát? :oO

    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše semináře - 4. Rušení karmy a léčení s Ježíšem - 14. - 15. 5. 2016 Rušení karmy a léčení s Ježíšem - Pozvánka na květen
    http://www.prozreniandelu.cz/...-15.-5.-2016-ruseni-karmy-a-leceni-s-jezisem/pozvanka-na-kveten.html
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: Tak jsem se na to kouknul, jak to vstřebávala a vstřebávala a vstřebávala, až to vstřebala a napadla mě další hláška, tentokrát ze seriálu Daria (Morgendorferová, jelo to na MTV) - "Kevine, když se takhle posloucháš jak mluvíš - dává ti to to smysl?" :oD
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tady by se hodil ovšem docela jiný citát: Tam venku je Rimmerova duše. To bude na blití!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Představila jsem si štětku na lahve zaraženou do řiti. No, a normální DNA jde denaturovat savem.
    LEON_KOWALSKI: Já bych začla tou vypolštářovanou cimrou. A zavřít tam Mikeše s Kačenkou a Ilonkou a pozorovat zpoza pancéřovaného skla.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: :-D musím opět citovat z Červeného trpaslíka, epizoda "Karanténa" (platí to pro ty dámy i s Mikešem)
    RIMMER: Tak už víme, co vám dáme k Ježíšku: lobotomii a vypolštářovanou cimru.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale zase jako to maj holky dobrý, že jsou na ně jejich imaginární přátelé/halucinace hodní a všechno je láskyplné. Co by za to dal Mikeš se svým sadistickým Ježíšem a ohnivým jezerem!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Powerful stuff!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Ale je hezké vědět, že druhý příchod Krista je kačenka... tak nějak jsem si to představoval.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ZUZKAOU: Kurva... druhý příchod Krista a pc mi hlásí: došlo k chybě, zkuste to prosím později... :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše zážitky - 2016 - Osvobození a propojení víry českého národa
    http://www.prozreniandelu.cz/...ky/nase-zazitky/2016/osvobozeni-a-propojeni-viry-ceskeho-naroda.html

    Jediná informace, která nám k tomuto výletu v autobuse přišla, byla, že máme osvobodit, přijmout a aktivovat naše vědomí. Dále napojit vědomí Krista, osvobodit a propojit víru českého národa s božími energiemi a se silou božího slova...

    ...No a jako bonus nás to táhlo do baziliky. Zde jsme propouštěly vibrace Karla IV. Byly propojeny s matičkou Zemí a bylo třeba je osvobodit. Český národ tyto energie zadupal. Vyjmuly jsme je a propustily, aby se mohla dušička Karla IV. znovu inkarnovat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Detox až do hloubky!


    Rádi bychom vás všechny pozvali na semináře Kačenky a Ilonky. Pokud chcete mít z čištění největší užitek, je vhodné začít čištěním čaker. Poprvé bude seminář Čištění čaker s anděly v Praze, a sice v sobotu 16. 4. Tento seminář se liší ještě tím, že se běžně čistí čakry na dvakrát, protože by to naše tělíčka neunesla. Tím, že na to máme v Praze celou sobotu, dostala Kačanka a Ilonka povolení vyčistit všech sedm čaker u všech účastníků. Čakry se čistí pod vedením andělů a světelných bytostí a čeká se na to, až i poslední z přítomných bude mít všechny čakry čisté. Těšíme se na vás.
    A kdo chce své čištění pojmout důkladněji, máte možnost vyčistit si i všech dvanáct vláken DNA. Tuto sobotu se zahajuje v Liberci druhý cyklus. Nevíme, kolikrát se ještě takto DNA čistit. Využijte to.

    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše semináře - 2. Čištění čaker s anděly - 16.-17. 4. 2016 Čištění čaker a bourání bariér - Pozvánka
    http://www.prozreniandelu.cz/...-andely/16.-17.-4.-2016-cisteni-caker-a-bourani-barier/pozvanka.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU:

    E-shop - Knihy Keltner
    http://www.knihy-keltner.cz/

    Definitivně sem!

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak nevím jestli sem a nebo do alterntivní medicíny, ale protože pán je super ajťák, co má výcvik od Tajné služby a velmistr v bojových umění, konzultat v oblasti osobního rozvoje, spisovatel a motivační řečník!

    O mně | Tomáš Keltner
    http://www.keltner.cz/

    Cena osobní konzultace pro soukromé osoby je 4000,--Kč v ČR nebo 170,--€ v SR. (délka konzultace je 60minut).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ARGANNAH: je jaro, tak maj rojení nebo co.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: ccc - si ho přebral Ježíš a týrá ho vizemi hořícího jezera!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam