• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    https://www.facebook.com/vesmirna.drubez/
    btw. taková dobová parodie. Doména už jim bohužel nefunguje, ale byla to sranda, dokud to fungovalo. :)
    Slogan "milujeme Vám a pomáháme Vás" obdivuju dodnes.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---


    Jestli to není humot, tak je lidstvo vážně v háji.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Dokonce sem ho dal dohromady s částí jeho vojenské jednotky. To jsou taky slušní pošuci. :D
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ARGANNAH: Já mu to klidně vyřídim. Už sem mu z různých temných koutů jeho minulosti vyřizoval ledacos. :D
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SCHWEPZ: Já si vždycky vzpomenu na tohle
    Masakr o trinacte
    http://web.archive.org/web/20070503155009/http://plawa.cyber.cz/up/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ATOMSK: tož v Pránické bance henty ještírkovské peníze ukládat nejde.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    HONZA09: To je jasny, mezihvezdna flotila Astara Serana se prece jenom z meditace neuzivi. Spis me zarazi, ze se nestiti pouzivat jestirkovske banky a ucty.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SCHWEPZ: U tý grafiky vesmírných lidí vždycky žasnu, jak to vypadá, jako kdyby to kreslilo desetiletý dítě na dvouhodinovce výtvarný výchovy. Jednou jsem se na těch jejich stránkách zasekal asi na hodinu a pak na mě, světe div se, vyskočilo číslo účtu, kam mám poslat peníze. :)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    GENTIANA: u nás doma mám nejradši pozorovací místnost s velkými telestěnami a prostory pro mezidimenzionální návštěvy

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A klidne muzete povypravet, jak to mate doma, prinejhorsim se vam nekdo vysmeje.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: zas tak ortodoxní ochránce ontopicu nejsem, je to proboha diskusní klub, tak ať se tu diskutuje. Kromě toho mě to taky pobavilo.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Jinak se omlouvám majitelce za smetí v diskusi a klidně to smažte :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: A teď se tu chechtám jak debil, protože vzpomínám. Vojta srandovně imitoval Luďka Sobotu, jehož syn Pavel s náma taky chodil do třídy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU: daleko a drahý :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: hele tak ideálně MEANKITTY11: na tu fakultní párty vzít - člověk navíc se tam ztratí...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Svýmu šéfovi asi neřeknu, že vím, k kým a kde se opil tak vesele, že spadl ze schodů, ale Vojtovi bych to řekla klidně, to je takový nevinný :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Třeba si mě, potrhlo jedno, nebude pamatovat, hehe.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MEANKITTY11: Hele, Vojtíšek je můj šéf, ty bys něco takového vyřídila svému šéfovi? :D

    (Come think of it, za měsíc je fakultní párty, naleju do sebe trochu sociálního lubrikantu a dám to :D)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Religionistika? Vojtíška neznáš? Jestli jo, tak že ho pozdravuje Xantipa, co s ní seděl v 6. třídě v lavici :-D (ano, oslovovali jsme se Sokrate a X.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam