• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELDOUGOArmored Warfare
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    na steamu píčou "RELEASE DATE:
    17 Nov, 2017"

    :) asi se jim nějak nedaří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo a AW bude fungovat i přes Steam
    We are working hard to remove any remaining problems and to prepare the game for its upcoming Steam launch.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Update 0.22 – Issues and Compensations | Armored Warfare - Official Website
    https://aw.my.com/gb/news/general/update-022-issues-and-compensations

    As a thank you for your patience, we’ve prepared a code for 7 days if Premium Time for you:

    STEAMHYPEAW

    This bonus code can be redeemed once per account, until November 24, 23:59 CET.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ja zkousel nedavno par dni a global operation nejsou zly ale jinak je to po mrtvicce a infarktu tak hra
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak jsem to pár posledních dní zkoušel a popravdě mi připadá, že to moc lidí nehraje. A druhá věc, co mi přijde divná je grafika. Mám všechno na max, ale vypadá to, jako by nefungoval Antialiasing.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TIGERLOVER: Mno prave kolem toho T8+ je ATGM spam, ale prislo mi, ze to nektere tanky porad prezijou, na T10 jak mam USA a CCCP, tak se mi bezne stava ze mi prvni Termobaricka ATGM ustreli skoro 50% HP a zasekne turret, a to v prvnich minutach hry a to pak moralka prudce klesa. Je to takove podivne. Predtim byla arty , ted to dotentovali Raketama, fakt mi prijde ze tam sedi postihnuty clovek a hleda nejakou mechaniku, ktera je od toho, aby lidi nasrala. Uz ani tak neresim snapshotujici Stingraye co te prostreli zepredu na 400m, jelikoz ten DMG je tak nejak normnalizovan kalibrem, ale 800 ~ 1200 dmg atgm ktere nevidis, jelikoz uz neni jejich detekce plne automaticka, APS ktere je sestreluji tak nejak uplne podivne, cti vubec, a ty v prvni minute hry mas pul HP a zasekly turret , kazdou bozi hru. ABRAMS, jak ma vyrazny ten turret ring to ma fakt kazdou druhou ranu. S Challengerem, staci zklopit kanon ale cocku dostava delo ne turret ring, takze v jednom pripade nemuzes tocit delem ve druhem strilet. Prast jako uhod.

    Bohuzel to neni proste zabava, tak vetsinou hraju kolem T4 ~ 5 , kde je tech raket min, ale zase o to vic boli, protoze dmg maji proste velkej , ale maji dost malou pene, ze je tanky s kompozitniho armoru maji tendence nepropoustet jako duchodce moc.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    KONDIK: Aha. Ja jsem na osmičce. Tak to aby mě rychle přešla chuť jít výš. Zatím mě nejvíc baví sedmičky s Leopard 2, Challenger 1 a Merkavou.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TIGERLOVER: Hard hraju T9 ~ T10 , kde je Spam Termobarickych ATGM za 800 ~ 1200 HP Neskutecny. Po par minutach je 4/5 Mrtvych velice casto. Staci jeden spawn za prdeli, chytas raketu do zadu / motora a sayonara.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Ja hraji zasadne na Hard. Prohravam minimalne. Nevim, kde je chyba.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    pride mi ze vozidlam zdvihli hitpointy aspon tak 2x, lebo strasne dlho trva uklovat nejakeho enemy, nie je vobec vynimka, ze vystrielam cely zasobnik a este ostava kopu enemy, pak sa musi pouzit maintenance kit a to leze do penazi :)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    DZODZO: Par dni z5 jsem hral 20 her, tezkej mentalni stav, nic se mi nechtelo, tak jsem hral PvE Hard , vyhral jsem 7 prohral 13 , Medium tento problem nehram, jsem vyleceny, uz s Pugem nehraju Hard
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    no s artynou to nema vobec cenu, tie uz uplne potopili, lebo jednak ziskava expy podla dmg ako bezny tank, takze co sa aj parkrat trafim, tak dam vacsinou malo dmg a som posledny a jednak tam chyba v time 1 tank a je to citelne poznat
    rozhodne pred patchom som prehraval ovela menej PVE teraz je tak-tak a minam aj ovela viac revive kitov :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    DZODZO: Zajimave. Ja to hravam a malokdy prohrajem
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    hrad pve je teraz skutocne hard, rozumej chujovina jak mraky, daju ti tam za ukol rozmrdat lieutenant tanky a tier 6-8 ide proti tier 9, nastrielal som 21k dmg a aj tak to nestacilo, lebo sme proste tie tanky nestihli v limite rozbit
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KONDIK: No hele, jeste jsem to neodinstaloval :)) Tak se treba o vikendu potkame :)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    FRK_R23: Ja te plne chapu, jenomze ja proste rad hraju tanky, proto jsem ve WOT mel XXXX bitev, ale vadili mi arty a hraci, toxicka playerbase. Pak prislo AW s PvE a sel jsem okamzite. Netusis jak moc me boli sledovat hru s peknou ideologii kurvenou neschopnosti. A pak sledujes naseho krajana SilentStlakera jak zakryva hovna MailRu natiranim tenke vrstvy blitku , co docasne puch z hoven zakryje dokad se nesmichaji.
    Nemam na vyber, nemam co jineho hrat WoT ma porad strasnou komunitu a ikdyz vypnes chat mas tam clickery a brutalni RNG , na ktere mam alergii ergo nehraju Blizzard hry, ktere prodluzuji hratelnost nesmyslnym RNG.

    AW - Nemam moc na vyber, WOT me zabiji a nebavi a nema PvE , ergo do nej peru cas , penize nastesti uz ne, ale dal jsem do toho nemalo , kdyz si uvedomim ze mam vsechny Collectorky, stare i nove a vsechny Balickove tanky. Ale ve WOT jsem na tom jeste za vic. Vsichni mame Demony !

    Nenutim, chapu, navrhoval jsme se delit o ten pain , dokad nam US a EU server nezrusi a nebudou masturbovat na ciste RU serverem.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KONDIK: Nechapej me spatne, nechce se mi do toho investovat cas, protoze je to proste jen moderni wotko. Neni tam nic navic, pritom v EA to bylo super a bavilo me to velice. Jiny mechaniky, kolovy vozidla, kour, automatickej sixth sense atp. I ten styl trenovani posadky mi pro zacatek prisel dobrej. Nemluve o ATGM, ktery hru taky dost ozivili. Ale ted? Jedinej rozdil oproti wotku je player base, ktera je tady mimoradne nizka. Ja sice soudruhy nenavidim mimoradne intenzivne, ale to s nechuti pokracovat v AW nema moc spolecnyho. Sere me proste tenhle pristup. Misto inovativni mmo tank strilecky tady mame jen wotko, ktery zacina tam, kde puvodni konci (rozumej starim vozoveho parku).

    Navic si myslim, ze tenhle krok nema moc nadeji na uspech. Na wotku hrace co to hrajou dyl (ja treba pet let) sere predevsim to, ze se to v podstate nikam nehejbe. Jo jasne, pribyla fyzika a tuny stroju z projektu, na ktery zapomnel i sam cas. Jasne, grafika dostala trochu hezci kabatek, ale porad brutalne zaostava za soucasnymi moznostmi. Ale v jadru? Je to porad to samy. Bez premiaku se WoT hrat defacto neda (ted hraju tak tri mesice bez nej, tak o tom neco vim). AW je v tomhle zatim lepsi, premiak uplne nepotrebujes. Ale nebojim se, ze to prijde.

    Zkratka a dobre investovat dalsi cas do neceho, co je jen kopie wot, se mi uplne nechce :)

    KONDIK
    KONDIK --- ---
    Jinak jsem herne aktivni prozatim kazdy den a par hodin, protoze proste ja chci hrat tanky !

    Ingame Nick : Kondik
    Mam i zubozeny Clan a nedela mi problem hrat PvE s kymkoliv a jakykoliv tier, ale jak rikam 4 ~ 7 me bavi nejvic
    1 ~ 3 jsou takove prapodivne , 8 ~ 10 ATGM spam.

    Tigerlovera mam porad ve Friendlistu, zbytek asi ne, kdo chce hrat, rejpnete do me, verim ze se nam lip bude brecet ve 2 ~ 3
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    FRK_R23: Ted to dela primo interni team My.com - Mailru - Putin Industries

    FRK_R23: Ale simte ! Herecko, jinak uprime me nejvic bavi PvE T4 ~ 7 , 8 + me fakt drti ATGM i emocionalne nejenom fyzicky. Klidne do me strc PvE si rad zahram, na PvP jsem uz starej ( Vymluva )

    ELDOUGO: Mailru je povestna firma v RU ktera krade napady a neumi ty veci dodelat, vse delaji poloprdelnate a tanci na hrane , kdy je clovek muze dat k soudu za porusovani patentu. Jejich hry jsou silenej Pay to Win - Archeage. A jde jim vesmes jen o prachy , dokad lidi plati delaji nesmysly. Jsou tak spatnej Developer / Bicopraskac, ze je nenavidi i Rusaci. Proto Vyrazili Obsidian, protoze Obsidian chtel Jinou hru nez WoT a MialRu chtel WoT 1:1 jen jiny engin a jine tanky. Proto se ted po vyhozeni Obsidianu zrusili v PvP arty, protoze co nejvice sere hrace WOT ? Klickeri, Artilerie. Takze chteji z toho velkeho WoT kolace ukrojit od patche 0.2 ( UI Se predela na 1:1 WoT ) , kdy se ma zacit AW Marketingovat , vsechny lidi co nesnasi arty. Ikdyby to bylo par set lidi, tak se situace brutalne pro Zlodeje zlepsi a pocet hracu se jim znasobi. Teda aspon takhle to podle nich bude fungovat.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KONDIK: Tyvole na T8 ani dal se pravdedobne nikdy nedostanu :D po precteni toho redditu se mi to uz nechce ani moc hrat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam