• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELDOUGOArmored Warfare
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    teď jak je ten Event tak se na PVP čeká max minutu...
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    FRK_R23: to dost chápu.. já se k tomu taky dostávám až později.. škoda že hraje tak málo lidí..
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MEPHISTO: Ja se k nejaky hre dostanu az usnou prckove, coz bejva urcite spis po desaty, nez driv :)
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    FRK_R23: ono hodně záleží, kdy hraješ no, v noci čekáš na všechno, do 22:00 se čeká max 1minuta na PVE, cca 3minuty na PVP..
    není to příjemné, ale mě zas naštvalo WoT, takže já si klidně počkám.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    FRK_R23: Aha. Ja ted spíš hraji ty PVE, takže ten problém nemám. Málo hráčů je vždy problém. Ty velké mise jsou super.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TIGERLOVER: No wot2 s cekaci dobou nekolika minut me moc nebavilo:)

    Ucet bych mel porad mit, ze zacatku to melo protencial. Ty velky operace (nevim uz jak se to presne jmenovalo) byly super, ale opet cekacky
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    FRK_R23: A kvůli čemu?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vubec, od velkejch zmen jsem to vlastne nezapnul
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MEPHISTO: Občas.
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    čus, hraje to ještě někdo?:)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Pro Steam, ale jen pro nové hráče. Stávající účty zatím převézt nejdou.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    na steamu píčou "RELEASE DATE:
    17 Nov, 2017"

    :) asi se jim nějak nedaří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo a AW bude fungovat i přes Steam
    We are working hard to remove any remaining problems and to prepare the game for its upcoming Steam launch.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Update 0.22 – Issues and Compensations | Armored Warfare - Official Website
    https://aw.my.com/gb/news/general/update-022-issues-and-compensations

    As a thank you for your patience, we’ve prepared a code for 7 days if Premium Time for you:

    STEAMHYPEAW

    This bonus code can be redeemed once per account, until November 24, 23:59 CET.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ja zkousel nedavno par dni a global operation nejsou zly ale jinak je to po mrtvicce a infarktu tak hra
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tak jsem to pár posledních dní zkoušel a popravdě mi připadá, že to moc lidí nehraje. A druhá věc, co mi přijde divná je grafika. Mám všechno na max, ale vypadá to, jako by nefungoval Antialiasing.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TIGERLOVER: Mno prave kolem toho T8+ je ATGM spam, ale prislo mi, ze to nektere tanky porad prezijou, na T10 jak mam USA a CCCP, tak se mi bezne stava ze mi prvni Termobaricka ATGM ustreli skoro 50% HP a zasekne turret, a to v prvnich minutach hry a to pak moralka prudce klesa. Je to takove podivne. Predtim byla arty , ted to dotentovali Raketama, fakt mi prijde ze tam sedi postihnuty clovek a hleda nejakou mechaniku, ktera je od toho, aby lidi nasrala. Uz ani tak neresim snapshotujici Stingraye co te prostreli zepredu na 400m, jelikoz ten DMG je tak nejak normnalizovan kalibrem, ale 800 ~ 1200 dmg atgm ktere nevidis, jelikoz uz neni jejich detekce plne automaticka, APS ktere je sestreluji tak nejak uplne podivne, cti vubec, a ty v prvni minute hry mas pul HP a zasekly turret , kazdou bozi hru. ABRAMS, jak ma vyrazny ten turret ring to ma fakt kazdou druhou ranu. S Challengerem, staci zklopit kanon ale cocku dostava delo ne turret ring, takze v jednom pripade nemuzes tocit delem ve druhem strilet. Prast jako uhod.

    Bohuzel to neni proste zabava, tak vetsinou hraju kolem T4 ~ 5 , kde je tech raket min, ale zase o to vic boli, protoze dmg maji proste velkej , ale maji dost malou pene, ze je tanky s kompozitniho armoru maji tendence nepropoustet jako duchodce moc.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    KONDIK: Aha. Ja jsem na osmičce. Tak to aby mě rychle přešla chuť jít výš. Zatím mě nejvíc baví sedmičky s Leopard 2, Challenger 1 a Merkavou.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TIGERLOVER: Hard hraju T9 ~ T10 , kde je Spam Termobarickych ATGM za 800 ~ 1200 HP Neskutecny. Po par minutach je 4/5 Mrtvych velice casto. Staci jeden spawn za prdeli, chytas raketu do zadu / motora a sayonara.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Ja hraji zasadne na Hard. Prohravam minimalne. Nevim, kde je chyba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam