• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATIATransgender (crossdressing, genderfluid, transsexual, intersex etc.)
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: Ach tak, ty mi nerozumis. Ja mluvim o tom uvedomelem zidovskem chlapci. Pokud neprisel znicit Zakon, tak tu byl uplne zbytecne.
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: To je mi eufemismu.
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: Za to, jak posral svet? Pardon, respekt si nevycucam z paznehtu.
    EKG
    EKG --- ---
    DOCKINEZ: Veskera abrahamovska pakaz je banda zmrdu a agresoru, to je snad vseobecne znamy axiom.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Cirkev je proste cirkev.

    Takže kolektivní vina? Něco jako "všichni muslimové jsou stejní"?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    I totálně rozkradená organizace může eventuelně přinést něco dobrého.

    To mi zní trochu jako "Agrofert sice neoprávněně čerpá dotace, ale zato dává lidem práci"

    BHA: Já hlavně vůbec netuším, o jakém koncilu hovoříš? Jednak jich bylo docela dost, jednak si nevybavuju žádný, který by věroučně nebo pastoračně řešil trans problematiku.

    Seznam koncilů a synod – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_koncil%C5%AF_a_synod
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: I tak. Rozkoly ve stadu prospivaji jenom predatorum. Tohle si jednou Cesi uvedomi; bude se to pak jeste par staleti vyucovat v teologii jako priklad zazraku.
    (BTW i za vlasy se da tahat konsensualne a s citem.)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    traumata uvalená církevním koncilem

    To jsou nějaký meta humory?
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    Budu za vyvrhela, ale celkem mi vyhovuje současné status quo, což je operace placená pojišťovnou (stát mi pomáhá vyřešit nejpalčivější problém), kosmetické operace si platím sama protože je to tak fér, jako doháje proberte se, to mi má pojišťovna platit kozy? Proč ne všem plochým holkám?
    A o sterilizaci bych požádala sama, protože se mi úplně nelíbí představa vlastnění orgánu který mi tělo formuje opačným směrem (a vytloukat jeho funkci žraním léku, po kterém mi za pár let vyrostou na mozku květáky). Dnes máme možnost nechat si svůj genetický materiál zazálohovat.

    Bejt trans znamená i zodpovědnost za svá rozhodnutí, duševní dospělost a schopnost se o sebe postarat. Smiř.
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: No jo, ale proc bych se obtezoval, kdyz v tom ceskym lese se zvirata rozsakaji na kusy navzajem i bez moji pomoci. Ne ze by se jim chtelo, spis si nemuzou pomoct.
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: Sikovna.
    EKG
    EKG --- ---
    BHA: tldr Musíš se do toho trochu vcítit. Aneb 20 prispevku o tom, jak "my to mame horsi".
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    EL7334: muzes prosim linkonout to video? Ja je tak zas blizce nesleduju tak nevim
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BHA: muzes mi dat nejakej odkaz na to kde tvrdi " říká jasně, že by to stálo za to." ?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Hmmm, přišlo mi, že to koukání skrz prsty na nepřeoperované transky vlastně nebylo úplně cool ani někdy před bezmála dvaceti lety, že to je takovej relikt, co se časem vstřebá, ale zjevně ne...
    Tak aspoň děkuju za informaci, že "Lenka Králová, současná vůdkyně Trans*parentu, která, jak vysvětluje v jednom videu, je naprosto no-op anti-op" - asi překonám lenost a začnu se o Transparent nějak víc zajímat...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    BHA: Nevím že by doktoři na někoho posílali soud nebo policii, ale holt solidární zdravotnictví nemá na všechno...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    EL7334: Jenže medicínský bohužel splní účel úplně stejně můstek jako implantát a taky ne každý řešení jako implantát je vhodný pro každýho... Ale tak chtějí zase schválit nadstandardní péči, takze...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    EL7334: zdravotní pojišťovna platí bazal, tj. mustek nebo klapačky
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    EL7334: A jak tomu rozumis ty?

    Me porad prijde ze placeni za operace a nucena sterilizace jsou dva nezavisle problemy a muzeme mit z obojiho to lepsi
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    EL7334: pokud vim tak transparent chce aby operace zustali hrazene statem a zaroven zrusit povinnost sterilizace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam