• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    Jak tohle dopadne?
    rozbalit záhlaví
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: co vám tam provedli, keiki?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KEIKIN: takze povazujes to, kdyz ma nekdo virtualni, treba internetove podnikani za ekvivalentni k tomu kdyz tu ma treba nekdo prodejnu? Protoze mne prijde, ze v prvnim pripade nijak ceske zdroje nevyuziva.

    Pozor, ten clovek, ze to ze on tu zije plati. plati DPH, plati zdravotni, socialni, vsechny silnicni dane, nemovitostni a kdovi co vsechno.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FRONEMA: Já si kopnu rád, za to co ti lidé udělali pod vlajkou "Svobodných" v našem městě. Jsou to vychcánci, ale rád změním názor. Zatím to nevypadá.....
    Přijde mi normální a slušné platit daně z příjmu v čr, když tu žiju a podnikám. A ulívat si prachy si jinde ? To je jako bys ty žil(a) v partnerství v jednom bytě, užíval si výhod společného bydlení, ale nepřispíval na chod domácnosti.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    JIMIQ: Jejich vlajka se tam ... teleportovala ?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    OTAVA: wut? :-) Stát se nezakládá od počítače, ale fyzickým zabráním území. Takže Holanďani si před Jedličkou akorát vyrobili webovou stránku, Jedlička fyzicky založil nový stát :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    OTAVA: severní sudán stačí, trolle
    BRETA
    BRETA --- ---
    OTAVA: nevim o tom. ale aspoň někdo, narozdil od tech tvejch zamilovanejch holandanu
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    LALINA: vyhoda je stejna jako v konkurenci mezi vyrobky, nuti vyrobce, v tomhle pripade i staty se zlepsovat.

    u danove konkurence dava lidem vybrat, jestli chteji zit ve state, kde je vice sluzeb a vetsi dane, a nebo mene sluzeb a mensi dane. konkuruji si i v dalsich vecech, jako treba efektivita vyberu, jednoduchost danoveho priznani a podobne
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BRETA: Liebeland nekdo uznal- Krom Severniho Sudanu ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    FRONEMA: nemyslím, že Keikin do nich chce jenom kopat, ale myslím si, že vychází ze subjektivní zkušenosti, z rozhovoru s pár lidma. A nevím, do jaké míry ty lidi Keikina objektivně a cele o politice svojí strany informovali.
    ale vidíš, jeden Jedlička a liberland - a i lidi, co je svobodní dodneška nezajímali, už se zajímají :))) funguje to:)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Vzhledem k tomu ze Jedlicka a jejich privrzenci jim odnesli jejich statni vlajku asi tam musli byt fyzicky.
    BRETA
    BRETA --- ---
    OTAVA: OTAVA: a ty holandany někdo uznal?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    JIMIQ: Nevim, mozna tam mohli usporadat voodoo obrad aby te to uspokojilo. Urcite by jsi se zeptal jestli kohout ktereho podrizli mel tak cernou barvu jako kohout Jelicky.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FRONEMA: viz nize.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    OTAVA: umis napsat aspon jeden prispevek bez nejake urazky? Ja o zadnem vyhlaseni statu holandany nevim, zadala jsem te, o podlozeni tehle myslenky necim externim. Nicmene reagovala jsem na to, ze je to podle tebe Pr akce svobodnych
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    OTAVA: měli tam vlajku? Byli tam osobně jako Jedlička?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    OTAVA: ale vždyť právě to Jedlička dělá a ty mu to vyčítáš! :-) Nebo je snad Siga obydlená?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KEIKIN: Tak jsou dane, ktere automaticky platis v miste kde zijes, jako treba DPH ktery mas na kazdym rohliku.
    Ale zase proc bys mel platit dan z prijmu firmy v CR, kdyz se treba realne cela ta prace provadi nekde na zahranicnich serverech, ale jen je v CR registrovana? nebo respektive, proc je okradeni ceske spolecnosti takovou firmu preregistrovat jinam?


    LALINA: nechci to nejak vic rozpitvavat, ale prosim, nedelej si obrazek o svobodnych z informaci od nekoho kdo do nich chce jenom kopat..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FRONEMA: Co to meles ty vorechu ?
    Chces snad tvrdit ze tam holandani zadny stat mesic predtim nevyhlasili ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: já tomu prd rozumím, proč je ta konkurence dobrá _Fro třeba vysvětlí, já v tom vidím povětšinou jenom ty nevýhody...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam