• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    FIONOR: Jestlize nekomu patri, tak rekni komu. A jestli se dotycny o nej hlasi, nebo verejne tvrdi, ze mu to uzemi nepatri. Jestlize neni nikdo, kdo by se o nej hlasil, proc ti vadi, ze se o nej hlasi Jedlicka?
    Pokud vim, tak obe zeme prohlasily, ze lezi MIMO jejich hranice a ze jejich teda jako rozhodne neni.

    (Ale ty mozna vis lip nez srbska vlada, co je srbske uzemi a lip nez chorvatska vlada co je uzemi chorvatske, tak se nezdrahej a vnes do toho jasno - a kdyz v tom budes a vis to vsechno lip, tak jim taky vysvetli, komu teda patri ta ktera uzemi, o nichz obe vlady shodne tvrdi, ze je jejich.)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: ale ja nikde nerekl ze to tak neni... proto rikam ze je potreba oddelit to co je FAKTICKY mozne od toho co je PRAVNE nebo teoreticky mozne... Prakticky je samozrejme skoro 100% ze jedlicka skonci v nejake base a bude...

    "A tvoje úvaha Amerika + Židé = NWO (konspirace za účelem vzniku Izraele?)" Ja jsem nic takoveho nikdy nerekl... ja jen rikam ze to ze izrael vznikl je velkou zasluhou prave podpory USA a tu si ziskal diky financnimu zapojeni zidu do valky... Nikde jsem nikdy nerekl ze to byla konspirace ani ze by mi na nich neco vadilo... Tak mi prosim nevkladej slova do ust...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FIONOR: ...vyfutrovanou klackem, totiž zbrojní podporou (zdravíme Sbroyovku Brno, Czechoslovakia); kdežto Liberland "bude cizí armádu ignorovat."
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: co to ma spolecnyho s konspiraci a paranoiou? To ze vznik izraele nejvyznameji podporovala amerika je fakt. To ze velkou zatez financovani americke valecne kampane nesli zide je taky fakt. 1+1=2. quit pro quo...

    FIONOR: Tak se rozhodni jak budes argumentovat... Bud fakticky nebo jinak... Ale nemichej to dohromady...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: jasne. Americkou... Protoze odkud se vzala velka cast penez na vedeni WWII? :)
    Ale vznikl na uzemi ktere legalne i fakticky nekomu patrilo... Tudiz ve srovnani s timhle to opravdu kradez byla...
    LALINA
    LALINA --- ---
    MAWERICK: tak ted jsi mě dokonale rozesmál, díky, zrovna jsem to potřebovala !! :)))))))))
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: uvidme casem.. myslim ze o Izraeli se mluvilo mesic po jeho "vzniku" podobne...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR:
    anarchie = absence prava, bezvladi
    bezpravi = utlak a atp.

    Ani jedno z toho jsem v zadnem prohlaseni ani Jedlicky ani kohokooliv jineho z jeho kruhu neslysel... A verejne tvrdi opak...

    Malo zakonu a "stihlz" stat neni ani jedno z toho...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: ja se prave ptam kterej se mu blizi... Protoze ja takovej neznam...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    hm. vlastne mozna Island by se k tomu mohl blizit... :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: a to je jaky stat presne? Dobry a zodpovedny hospodar? :) Ja o takovem teda nevim :)
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    PISKVOR: I kdybys nasel 1000 pripadu z 19. stoleti, kdy si dva existujici staty zobchodovaly uzemi, tak to nic nemeni na tom, ze ze to, aby si dnes nejaka skupina osob koupila od nejakeho statu uzemi a vyhlasila na nem novy stat, je v temer neproveditelna a nepravdepodobna.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NIZBORSKY: Tak dál: Louisiana Territory. Nějak se ty výjimky začínají množit...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NIZBORSKY: Jasne... Ale je to mozne. Jak teoreticky, tak prakticky tak i pravne... Takzeje to varianta... I kdyz o prevdepodobnosti treba pochybovat to je fakt...
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    PISKVORMAWERICK: Teoreticky muze, mluvilo se o tom treba v souvislosti s neobydlenymi reckymi ostrovy, ale je to velmi nepravdepodobne. A ty zakladny nebo treba ambasady nebo i ta Aljaska jsou dost jine pripady nez, ze si nekdo rekne – koupim si pozemek a udelam si tu vlastni stat. Ja bych tomu fandil, ale rekl bych, ze to neni jednoduche a ze to neni dobra “rada” Jedlickovi.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NIZBORSKY: tomu se rika precedent...
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    PISKVOR: Historicka vyjimka.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NIZBORSKY: Tedy na Aljasce porad plati ruske zakony?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NIZBORSKY: ovsem teoreticky muze ne? a ani to s tema zakonama neni uplne fixni... Napr. americke zaklady v evrope jsou podle smluv v jurisdikci USA a zakony hostitelske zeme tam neplati...
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    MAWERICK: NIZBORSKY "zadny stat neproda(va) svoje uzemi"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam