• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Prostě se jen bála, že budeš pořád v truhlárně.. a měla pravdu, ne? :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BAAL: prosimte, vzdyt ty se hezkej, vysokej, vysportovanej, v idealnim veku, tak jaky mas asi tak zkusenosti s neatraktivnima fotkama :D
    text asi pomuze, ale je fakt, ze fotky budou stejne hrat prim, ale aspon to vypovida o cloveku, co ma v hlave trosku, respektive, jeslti tam neco ma nebo nema :))
    KOUDY: ale ty prece mas prachy, tak proc to porad tak strasne resis, jestli ta holka ma prijem, taky to moc nechapu... i kdyby byla kvuli prachum, tak ji bud chces nebo nechces ne? to snad prece poznas, jeslti ji jde jen o prachy a jeslti ji jde oprachy, ale chova se mile a pro tebe vyhovuje, tak v cem je sakra problem?
    avokadovy tousty ti snad PEtra delala nejlepsi na svete, pokud si vzpominam :D? tak ji to nauc a je po problemu
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Vždyť právě! :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA: 25-33 jsou imho idealni..20 uz jsou moc mlade a resej pokemony :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: Říkal jsem si, že 25 už na mne budou příliš mladé, ale ještě se nad tím zamyslím :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: No vsak to nerikam..:)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: No, právě to je ono. Argumentuješ samými extrémy. Většina holek jsou samostatný, ale bydlej ve společném bydlení, protože samy hypotéku neutáhnou. Ale to přeci neznamená, že by z ní byla vyžírka nebo feťačka nebo neuměla spát ve spacáku, ne? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Ano, foto musí zaujmout. Ale to nemá s krásou nic společného. Bohužel velmi málo mužů si dá s výběrem fotek záležet.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Tak nějak to na mě působí tak, že stále hledáš ten stejný "špatný" model ženy. Pořád se oháníš slovem "nezávislá" (z toho mám už trochu osypky), která nemá 40k čistýho, s tou si nemáš co říct. Takové ženy ale opravdu nehodlají zahnízdit dříve, než jim gynekolog pohrozí.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: výmluvy. Napadlo tě někdy, že krom toho, že ony nechtějí být matkami!!! Jaká troufalost! pro ně taky ty nemusíš splňovat představu otce? Že tě mají pro legraci, ale neviděj tě jako moudrého a vyzralého, aby si troufly přinést na svět vaše doživotní lepidlo?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Sama musím potvrdit, že text byl pro mě na tinderu opravdu důležitý. Často jsem díky němu dala like klukovi, který by mi bez textu nijak zajímavý nepřišel a poslala bych ho doleva. A naopak, pěkný chlap a blbý text? Nezájem!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BAAL: pouze pokud je zaujme foto :)
    IANIS
    IANIS --- ---
    BAAL: Jak psal Werner Lansburgh, "Good fuck is purely intellectual affair".
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BAAL: k textu se v tinderu musis prokliknout, ne?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: chyba je v tom, ze tinder je jen o prvnim dojmu. Vetsine neatraktivnich lidi to dojde
    a nejsou tam. Ten zbytek pak cni mezi hezounkama a fotosopakama jako jasny NO, ktery te pohybem prstu posle tam, kde jsi :)

    pro hezky holky a kluky je tinder neco jako supermarket. A pokud je nezaujme obal zbozi, proste jedou dal. Pro neatraktivni je tinder nepouzitelnej, protoze dostanes like jednou za mesic a to nejspis jeste omylem.

    A holky to maj jeste o to veselejsi, ze ani nemuseji po tom supermarketu jezdit, se tam nekde posadi a jen odhanej zajemce. Protoze jeden chlap na seznamce musi oslovit tak 10 zenskejch, nez se naka chyti aspon na chat.

    Proste tyhle seznamky jsou na hovno, pokud nemas na prvni foto co nabidnout (at uz svaly nebo prachy) a sance na seznameni nebo aspon chatu klesa umerne s atraktivitou uvodni fotky.

    Takze (pokud jsi az tak zoufalej) si zaloz fake profil s hezounkem a aspon si zaflirtujes po chatu.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OMNIHASH: Námitka!!!
    KULA
    KULA --- ---
    ROLAND: Hele když to tak čtu, ty budeš jen moc chytrej....
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: to máš z toho, že máš v hlavě bordel. Dvacítka má proti stejně starý holce co ty přesně jedinou výhodu: sex. Jestli na to máš morál, moudrost a charisma, máš s ní prcat jako králík, a ne se snažit zakládat rodinu a pak se divit, že má jiný priority, třeba se odstěhovat od rodičů, nebo dostudovat školu...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: je nejvic :)))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SIBILLE: hot husband je skvelej;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam