• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: Jasně, ale ve 30 to bude výjimka, ve 40 spíše bude výjimkou pokud to půjde přírodně

    SARAJ: Náhodou, v minulé firmě uspořádaly večírek IT s HR a několik párů z toho vzniklo, vím i o dvojčatech! :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: k tem se muzes dostat i ve 30 a neni jen Babis.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Když si ty tvoje příspěvky čtu, tak mi z toho vychází pouze jedno doporučení. Zaměř se na starší, než dosud. Dnešní 30+ jsou kolikrát stejně krásný a pružný, jako byly ve 25 a se sexem je to u nich dokonce lepší.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: mas smysl pro drama, jo,:D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: třeba doufá, že k tomu nedospěje až ve chvíli, kdy jedinou nejistou naději budou Babišovy množírny?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: well, vitej na strane zen 30+ co tohle resi s muzi:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SARAJ: tak koudy ma aspon sanci ji najit, protoze si muze vybirat. Dost lidi tihle volbu nema a veme co se nabizi.

    Nicmene jeden postreh, Koudy. Az najdes tu pravou a perfektni, co s tebou bude chtit potomka, porad to neznamena, ze vam to vydrzi. Obzvlast, kdyz do toho harmonickyho vztahu hodis deti :)

    Je to naprd, ale je to tak. City se meni a dost casto jinym smerem, nez by se nam samotnym libilo.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: mno, ano... viz muj prispevek dole, ze..bud opakujes model - co par let nova micina, nebo si s jednou pockas... vekove se dostanes na stejnej level, ale aspon toho druheho znas a vis, ze:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FATTY: achboze, a ty si vyndej hlavu z prdele. sympaticka mozna, bez predsudku evidentne nebyla ani smykem
    SARAJ: vlastne kdyby to vydrzel jeste par let, tak by se jim holkam treba ozvaly materske pudy a bylo by po problemu, problem byva vydrzet pro ty holky a tady je to asi naopak...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: ted je jim 32 a 34:D tak jo, mne je taky o par let vic, nez mi bylo, kdyz jsme zacali s muzem randit. To mas jedno, ty mas trosku seklou predstavu o tom, jak by to melo vypadat, co by ta zenska mela delat, umet, nemela delat, kolik min vydelat, jak nejlip vypadat, takze ted ji uz jen najit a dosadit zivej dilek do skladacky:)
    FATTY
    FATTY --- ---
    zkontroluj si kontext me reakce.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FATTY: ? to by davalo smysl, kdyby ji teda nevadilo, ze je truhlar :D, to co popisujes jsou holky, pohybujici se ve svete bez predsudku, ale taky si potom umi predstavit, ze truhlar je dobrej job a ne se tim predvadet kamoskam/
    neboli ten typ holek, co mas na mysli, by vedel, ze truhlar je dneska docela dobre placenej job :))
    MRKATKO
    MRKATKO --- ---
    KOUDY:
    KOUDY:

    Prosím Tě, ty nevíš, kolik ti je let? Nebo má tahle mystifikace nějaký vyšší cíl :D?
    FATTY
    FATTY --- ---
    GRANTORINO: me spis prijde sympaticky, ze nekdo se pohybuje v normalnim svete bez predsudku, a ne podle "kravin z podstaty" online.. U me by za to mela male nevyznamne plus.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Jo, máš pravdu. Sorry, někdy jsem jen dětinsky škodolibá :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: Jenze co bych z toho mel. Podle buddhismu ma kazdy dojit k osviceni sam a bez pomoci :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Tak já to myslela tak, že bys jí tím jen uštědřil lekci, nikoliv, že bys s ní šel znovu na rande :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOUDY: Zabal a posli mi je do Amstru :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: aha, tak to je zvláštní.... nicméně já všechny tyhle "nedorozumění" a "wtf náhlý obraty" beru jako nitky osudu, co čistí zrna od plev....

    po prvním rande toho člověka vůbec neznáš a nevíš vůbec, co má v hlavě, jak má vyřešený svý předešlý vztahy anebo jestli zrovna předevčírem nebyla na rande s tím vytouženým ředitelem banky, se kterým to bylo stejně dobrý, jako s Tebou....."pomsta" zasláním IG profilu mi přijde teda fakt dětinsky trapná :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: Přesně, použitelnou fotku mi nedokázal vyrobit ani fotograf :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam