• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    SITH: jj, v menších městech, regionech to tak zřejmě funguje, i když nechci moc generalizovat. Docela by mě zajímali nějaké výzkumy na toto téma, zkusím se pohrabat.

    Moje bublina jsou spíše intelektuáli, IT a pod., kt. ale často připomínají i kolem 30 odrostlé děti. Nemyslím zájmy, ale mentálním nastavením. Nemají vyřešené svoje sračky, ani je řešit nechtějí, při každém problému utíkají a myslí si, že vztah má být pořád dokonalý a když není, tak je všechno hned špatně. No, možná je to jenom mým debilním výběrem :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    SITH: no ono na tom není nic divného: familie z menších měst a vesnic mají většinou vícero statků anebo tak velkých, že se dá žít vícegeneračně, takže krom jiný mentality tam je i tenhle existenční luxus, že když se Ti partnerství/manželství rozpadne, máš kam jít. při dnešní 50% rozvodovosti je vcelku logický, že se inteligentní holka chce trochu zajistit (rozjet kariéru a vydělat nějaký peníze) předtím, než odejde na několik let z pracovního trhu, protože nechce úplně závislá na svým muži - ne proto, že by byla apriori kariéristka, ale proto, že nechce svou existenci a veškerou budoucnost vkládat do naděje, která se může jednoduše rozplynout.

    jsem přesvědčená, že kdyby to s vlastním bydlením fungovalo jako za totality, spousta žen by klidně rodila dřív, byla by na to psychicky nastavená, protože by neměla obavy o holou existenci typu "co když"......
    SITH
    SITH --- ---
    AMORESMORTIS: záleží o jakou sociální skupinu se jedná. A dost cítím rozdíl mezi Prahou a zbytkem ČR, respektive Prahou, velkými městy a zbytkem ČR. Já pocházím z maloměsta, což je takový ten průsečík mezi velkým městem a tím zbytkem ČR, kdy půlka lidí jezdí makat do Prahy a půlka žije na okraji a na vesnici a jezdí tam. A ti chlapi tam nejsou manageři, ani nedělají ve fintechu, ani nejedou v bitcoinech, ani nemají služební auta, ale jsou to chlapi, co makaj rukama v továrnách, pochází z vesnice, mají po rodičích barák a o ten se starají atd. A ti mají děti kolem 20-25 se stejně starýma ženskýma.

    Takže teď, když jezdíme na kind vadr s dětma, kdy ve své sociální skupině jsme chlapi kolem 34-38, co máme dvě malé děti předškolního věku, tak ten chlap jede s náma, ale jede sám, protože jeho dítěti je už 15 a na tohle kašle, nebo jde s náma jako "další dospělák" a tahá na zádech krosnu s mým děckem atd.

    Z čehož usuzuju, že ve velkých městěch a v Praze se lidi více snaží nějak dojít kariéru, udělat slušný plat, nakoupit nějaké hmotné statky a procestovat. Pak potkat kolem 30-35 partnera pro rodinu, s kterým chceme mít děti a kolem 33-38 to nějak odrodit a vychovávat. Jen u ohínku při popíjení piva poslouchám, jak on řeší problémy s tím, že jeho dcera ztratila v 16 panictví a já koukám na svou čtyřletou dceru a říkám si lol
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOUDY: Tak nektery holky proste neciti ty pudy, zejo...
    Mne je taky 30, moje vejce uz davno hnijou, ale nemam ty spravny pocity, ani moje mama je nemela, segra, ktera se tedka vdava je nema...neni to nejaky ucelovy, ze si tedka buduju karieru, ale deti me proste jeste porad spis serou.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: pěkný, třeba budeš mít v poště fůru profilů :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EFFKA: Jop..Vsak jsem to tu psal nekolikrat, ze mam kolem sebe ve sve socialni bubline 90% holek jako ses ty..ktere si proste jedou svoji karieru a sve zabezpeceni a deti neresi ikdyz jim je treba petatricet+
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    AVATAR: ale tohle chce casto i zenska, aby na tom chlapovi prave nemusela byt zavisla.

    Takze co jsem tady cetla, treba od Koudyho, tak vubec neni cemu se divit, ze holky chtej mit karieru, vydelat si natolik, aby si zajistily sve bydleni apod predtim, nez by resily rodinu. A nechteji se stehovat k nekomu. Treba by mely radsi neco sveho, nebo by chtely, aby se chlap nastehoval k nim anebo si poridit neco dohromady.
    Ja bych se napriklad nerada stehovala k nekomu, kdo ma uz zarizeny dum, protoze bych se tam necitila doma a vse by bylo 'nekoho jineho'. A pri pripadnem rozchodu skoncim na ulici bez niceho a mela bych zacinat zas od zacatku.
    Ne, dekuji. Radeji zajistim sama sebe, a podle toho, jak rychle se zadari, tak pak treba budu premyslet o rodine.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AMORESMORTIS: ja jsem se detem taky branil. Mozna to ma neco spolecnyho s tim, ze chlap chce byt zajistenej a pripravenej driv, nez se do toho vrhne. A to je v dnesni dobe pred tricitkou (casto i po) trochu orisek :)

    aspon ja to tak mel ;)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOUDY: S tema narokama jak ktera, takz uz sem videl vyber stylem "Chci dite ted a je mi jedno s kym!"
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    Jak to tady čtu, taky mě dost překvapuje Koudyho zkušenost. Ve své bublině vidím, že když před kluky v early 30s vyslovíš slovo -dítě-, tak vytahují krucifix. Nebo mám jen štěstí na nezralé kusy, co mají dost problémů sami se sebou a vlastními "traumaty."
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KOUDY: Me je kousek nad 30, jsem singl, vzdělaná jsem docela dost, dite si poridim klidně do 40... Mám ve své sociální bubline dvě takový další holky. Jenže ani jedna z nás nemá a nebude mit 55 kilo (jak si někde psal) a jak to maj holky s holenim prstu u nohou a análem taky nevím. Chci tím říct, ze holky 30-35 co si klidně poridi dite jsou, záleží ale co mas za nároky.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Instagrsm překrásnej. Jen se obávám, že je působivý zase jen pro ten stejný typ žen, se kterýma to nevyšlo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Tak jim ukaz muj instac a kdyztak at mi napisou - https://www.instagram.com/koudycz/ dik
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: je jim 30-40
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Je jim padesat?
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: chtít můžeš.
    Třeba na Tinderu, text a vtip jsou důležitý. Třeba na hudebních akcích. Třeba na Kampě. Byly by ti asi starý.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: a ty nezadany a vzdelany zeny se seznamujou jak?..Chci jmena..chci mista..chci fotky..chci casy.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    Ještě nevim. Reborna už nepíše. Čekám na ni. Meanwhile tady slyším stesky na ženský, tak na ně reaguji. V mojí bublině je mnoho skvělých nezadaných vzdělaných a samostatných žen, co hledají partnera a budoucího otce. Tak asi ti muži wannabe daddy s těma barákama musejí klátit ty mladice na Tinderu, tak asi nezbývá čas na ty, co tuší, že dítě ve 40 není samozřejmost...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Ty ses tu jen kvuli pruzeni, nebo reknes nekdy i neco konstruktivniho k diskuzi?
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    To je tak smutnej příběh, chudáci kluci... Nezbejvá, než obtahovat mladý holky na Tinderu... A přitom se tak snažej, maj ty baráky...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOUDY: tak pojďme spáchat sraz těhlech dvou skupin, evidentně jedna nabízí to, co druhá poptává ;-)

    nemusíš nutně inklinovat Ty, ale můžeš bejt ten typ, ke kterýmu inklinuje tenhle typ dam, jinak si to neumím vysvětlit....:-D
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PSYCHO: 1) já taky nejsem modelka, ani extra fotogenická. s fotkama se dá hodně kouzlit, aniž bys jakkoli lhal...je to to první, čím potřebuješ zaujmout. jestli Tě přitahují spíš atraktivní dámy, není důvod si myslet, že by to snad holky měly mít obráceně
    2) použij svou inteligenci a ostrovtip, je tam tolik originálních mužů, co mají rádi "dobrý jídlo", že podle mě není vůbec složitý vybočit z řady
    3) já mám obojí, ani jedno nemám s Tindrem provázaný.. . ale může to pomoct - pokud váhám, jestli dát like nebo nope a vidím, že má dle mých měřítek esteticky ok IG profil, tak to občas rozhodne, že dám like
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam