• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: priznavam, ze taky nerozumim tomu, co maji piercing, tetovani a festival spolecnyho s manzelkama fotbalistu, ale nejak me to netrapi :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: No, trochu mě to zklamalo. Když to byl takovej Koudyho silnej argument, tak jsem od toho čekala ohodně víc, než hudební festival :)))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AVATAR: Let it Roll - nejvetsi evropskej a mozna i svetovej (not sure) Drum’n’Bass festival poradanej v cechach.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Ses mohla zeptat, ja tam jezdim taky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: se podel, me se nechce :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Když tady teda furt zmiňuješ, že nějaká ex jezdila na LIR, tak jsem si to musela vygooglit :))
    NJAL
    NJAL --- ---
    GRANTORINO: Nemuzu, na seznamu jsou pouze ti, co ho nepiji vubec :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KULA: a ted si predstav, ze takhle i mluvim v realu :D, ale umim i mlcet, obcas.... mluvim rychlejc, nez premyslim, casto z toho vznikaji celkem vtipny situace, obcas je to trapny, sorry
    KULA
    KULA --- ---
    GRANTORINO: hrozně jednoduché, diskuzi vyhráváš množstvím slov.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: asi si z toho vybiram jen to negativni, my bad...

    ot jsem ja se svym fnukanim na aroganci lidi. A moc dobre vis, ze az me to opravdu nastve, tak zas na pul roku zmizim. Koneckoncu uz to tu nemam ani bookly ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: kdyz te to nebavi, tak sem nelez a nereaguj, easy as that, totez pro dalsi

    diskuze vyplynula normalne z nastavovani toho, co lidi vlastne na seznamce realne hledaj, tudiz mi to nijak OT nepripada

    sdileni zkusenosti je normalni brainstorming jako kazdej jinej, at na nyxu nebo v konferencni mistnosti

    a nepromitat sem svoje mindraky z neuspesnych vztahu je velka challenge, ale prirozene se to deje a zas neni nutny to tak prozivat

    hledani partnera zazili vsichni a kazde muze napsat nazor, no a?

    nakonec kladnym vysledkem muzou byr nejaky pruseciky typu, Saraj svola kamosky a Koudy se prijde mrknout, pripadne narocny holky pochopi, ze stoji za to, se poohlednout v zahranici
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: tak se rozmysli, v minulym postu jsi psala, ze radite, ted zas ze neradite...

    hele jsme ot a me uz to nebavi. Je to furt dokola, stejne jako v co vas stve... nebo na co myslite, co vas sere, vegeta, kde se nektera id nedokazou ovladnout a musi druhym cpat sve nazory z hlediska vyssiho moralu a nekonecnych zkusenosti. Kdyz je to fakt blbost, tak to splachnu nakym bonmotem, ale abych tomu cloveku zacal vysvetlovat, ze zije svuj zivot spatne a jeste daval za priklad svuj naprosto jinej zivot? Eh...

    Jenze tim, ze ti to tu vysvetluju delam vlastne to samy, takze koncim sarkastickym bonmotem:

    Meli jsme tu Rebornu (jsi nemocna krava, jdi se zabit), meli jsme tu Brena (mas hnusnou profilovku, tinder je jistej vrz), dokonce i toho Koudyho (jsi k hovnu, nemas co nabidnout). Kdo bude dalsi, koho rozlozime a budeme soudit na zaklade dojmu? Ja ne... :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KULA: mohl bys to prosimte o mne rozvest? uz dlouho mi nikdo nedelal psychologicky rozbor na nyxu, dekuju :)
    KULA
    KULA --- ---
    FORTRESS: oni všichni nějak moc argumentují a znají milion důvodu proč. Ukazuje to Reborna, ukazuje to Roland, trefně zasažená Gran Torino.

    Já myslím, že to není o argumentech ale o naslouchání a vyhovění druhému. Lidi mezi sebou neumí komunikovat. Je snazší se nadechnou a hystericky říkat “to protože ty” než zkusit pochopit co ta druhá strana vysílá. Nicméně nedělejme si iluze, když brambora potká bramboru, bude to bramborové.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FORTRESS: vid :D?! je to fascinujici, vlastne ty cesko-portugalsky pary znam dva...

    ovsem.vsevky ty holky jsou predni v oboru, takze muzete odmaznout normalni lidi, ale to co Koudy pozaduje, nejsou zeny v normalu, ale rikam odpovida to profilove tem nejlepsim, tak pokud zvysi latku, mozna najde ;)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Mně se líbí jak má GT milion známejch kteří vždy potvrdí její tezi. Statistika je pak zcela na její straně.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: takzevlastne dobry, ne ;)? My mu neradime vsichni, my jen piseme svuj pohled na vec.
    Pokud se necemu vysmivame, tak je to absurdita, kdy se ty pozadavky tlucou tak, ze reseni je statisticky velmi nepravdepodobne.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: kdyz nekdo napise svuj pohled na vec, neznamena to, ze chce poradit nebo to dokonce vyvracet osobnimi utoky a zesmesnovanim. Ja vim, ze je to pro nekoho neodolatelny, ale me to proste tak nejak lidsky sere :)

    to sis jeste nevsimla, ze koncem vzdy zabiju neco, co zacina nadejne? This my way of ninja :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: celou dobu ten prispevek vypadal rozumne a nakonec se to stejne zvrtlo :D
    kdyby to neresil, tak to nevime
    kdyby to sem sam nenapsal, tak to nevime
    a nakonec vsichni vime, ze to je z velke casti sazka do loterie, ale zase uplne jako ne
    problem je, ze casomira bezi hrozne rychle a neni cas na opakovany pokusy a v urcitej moment je pro nektere veci game over
    a dovolim si tvrdit, ze pres ruzne ironicke poznamky tu nikdo Koudymu nic spatnyho nepreje a je tam i realna snaha najit ten problem
    IMHO by mu mozna pomohlo to probrat s nejakym odbornikem koucem vztahovym ciste jen tak... ma tam priority, ktere se tlucou

    pak jeste skutecne existuje sorta zen, ktere maji karieru, jsou krasne, vysokoskolsky vzdelane v tom veku, chteji deti, ale bohuzel statisticky musim potvrdit, ze si najdou cizince za zapadu na urovni s dobrym prijmem a zajistenim, treba znam pary Francouz, Belgičan 2x, Portugalec, no anebo sestrenice se nakonec v podobne tizive situaci dala dohromady s Čechem, ale v Bruselu, kde oba pracovali

    proste mirit jeste vys, jenze tam.sorry je potreba byt hvezda v oboru.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MOODYCAT: (a ted trochu vazneji)

    imo mas (taky) pravdu, vztahy jsou nakonec vzdy o kompromisu a toleranci. A ten, kdo tvrdi, ze ne, si vetsinou lze do kapsy, nebo smeruje k rozchodu, protoze jednostranna tolerance ve vztahu funguje jen do te doby, nez se utrhne ucho.

    Ja osobne sel i do vztahu, ktery mi mozek rozmlouval, coz teda skoncilo katastrofalne, ale co kdyby to byla ta prava, zejo...

    imo zadnej navod na uspesnej vztah neexistuje a muze te k nemu dovezt jak pecliva selekce, tak rychlovka na dyze.

    Proto me tohle tvoje povidani pobavilo, ale co me k te sarkasticke odpovedi donutilo je to, ze tu lidi resi, kde koudy dela chybu, ze i kdyz chce deti, zadny nema. Jakou chybu doprdele, ze hleda nekoho, kdo mu bude vyhovovat? Tak to asi chce vic, nez ty deti, ne? On se vas prosil o rady? A z jakyoho pedestialu mu tady radite? Vsechny jste stastne vdane a s detmi? Doubt it...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Droopi vyhrava Zlatýho bludišťáka :D [ DROOPI @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo? ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam