• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: samozrejme, ze do jedny poslouchaj Vondrackovou. Taky jsou vsechny blbe, obarvene na blond a jezdi v suv, to nevis?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: A přítelkyně hokejistů/fotbalistů jezděj na Sázavafest? :))
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Však v pohodě. Jen, že jsi to zmínil 3x, tak už mě opravdu začalo zajímat, co to je, že s tím stále argumentuješ.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: priznavam, ze taky nerozumim tomu, co maji piercing, tetovani a festival spolecnyho s manzelkama fotbalistu, ale nejak me to netrapi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: jak mohou splňovat hubnutí po dětech, když nechtějí mít děti? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: No, trochu mě to zklamalo. Když to byl takovej Koudyho silnej argument, tak jsem od toho čekala ohodně víc, než hudební festival :)))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AVATAR: Let it Roll - nejvetsi evropskej a mozna i svetovej (not sure) Drum’n’Bass festival poradanej v cechach.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Ses mohla zeptat, ja tam jezdim taky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: se podel, me se nechce :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KOUDY: Když tady teda furt zmiňuješ, že nějaká ex jezdila na LIR, tak jsem si to musela vygooglit :))
    NJAL
    NJAL --- ---
    GRANTORINO: Nemuzu, na seznamu jsou pouze ti, co ho nepiji vubec :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KULA: a ted si predstav, ze takhle i mluvim v realu :D, ale umim i mlcet, obcas.... mluvim rychlejc, nez premyslim, casto z toho vznikaji celkem vtipny situace, obcas je to trapny, sorry
    KULA
    KULA --- ---
    GRANTORINO: hrozně jednoduché, diskuzi vyhráváš množstvím slov.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: asi si z toho vybiram jen to negativni, my bad...

    ot jsem ja se svym fnukanim na aroganci lidi. A moc dobre vis, ze az me to opravdu nastve, tak zas na pul roku zmizim. Koneckoncu uz to tu nemam ani bookly ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: kdyz te to nebavi, tak sem nelez a nereaguj, easy as that, totez pro dalsi

    diskuze vyplynula normalne z nastavovani toho, co lidi vlastne na seznamce realne hledaj, tudiz mi to nijak OT nepripada

    sdileni zkusenosti je normalni brainstorming jako kazdej jinej, at na nyxu nebo v konferencni mistnosti

    a nepromitat sem svoje mindraky z neuspesnych vztahu je velka challenge, ale prirozene se to deje a zas neni nutny to tak prozivat

    hledani partnera zazili vsichni a kazde muze napsat nazor, no a?

    nakonec kladnym vysledkem muzou byr nejaky pruseciky typu, Saraj svola kamosky a Koudy se prijde mrknout, pripadne narocny holky pochopi, ze stoji za to, se poohlednout v zahranici
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: tak se rozmysli, v minulym postu jsi psala, ze radite, ted zas ze neradite...

    hele jsme ot a me uz to nebavi. Je to furt dokola, stejne jako v co vas stve... nebo na co myslite, co vas sere, vegeta, kde se nektera id nedokazou ovladnout a musi druhym cpat sve nazory z hlediska vyssiho moralu a nekonecnych zkusenosti. Kdyz je to fakt blbost, tak to splachnu nakym bonmotem, ale abych tomu cloveku zacal vysvetlovat, ze zije svuj zivot spatne a jeste daval za priklad svuj naprosto jinej zivot? Eh...

    Jenze tim, ze ti to tu vysvetluju delam vlastne to samy, takze koncim sarkastickym bonmotem:

    Meli jsme tu Rebornu (jsi nemocna krava, jdi se zabit), meli jsme tu Brena (mas hnusnou profilovku, tinder je jistej vrz), dokonce i toho Koudyho (jsi k hovnu, nemas co nabidnout). Kdo bude dalsi, koho rozlozime a budeme soudit na zaklade dojmu? Ja ne... :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KULA: mohl bys to prosimte o mne rozvest? uz dlouho mi nikdo nedelal psychologicky rozbor na nyxu, dekuju :)
    KULA
    KULA --- ---
    FORTRESS: oni všichni nějak moc argumentují a znají milion důvodu proč. Ukazuje to Reborna, ukazuje to Roland, trefně zasažená Gran Torino.

    Já myslím, že to není o argumentech ale o naslouchání a vyhovění druhému. Lidi mezi sebou neumí komunikovat. Je snazší se nadechnou a hystericky říkat “to protože ty” než zkusit pochopit co ta druhá strana vysílá. Nicméně nedělejme si iluze, když brambora potká bramboru, bude to bramborové.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FORTRESS: vid :D?! je to fascinujici, vlastne ty cesko-portugalsky pary znam dva...

    ovsem.vsevky ty holky jsou predni v oboru, takze muzete odmaznout normalni lidi, ale to co Koudy pozaduje, nejsou zeny v normalu, ale rikam odpovida to profilove tem nejlepsim, tak pokud zvysi latku, mozna najde ;)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Mně se líbí jak má GT milion známejch kteří vždy potvrdí její tezi. Statistika je pak zcela na její straně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam