• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    TRISSIE: důvěrně znám ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PASTAFARIANKA: ereska je něco trochu jinýho, přeju, ať ani v okolí nezažiješ.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    TRISSIE: no, tak to je ale na tom vysoký krevní tlak, obezita, alkoholismus, kouření nebo cukrovka stejně. Za 10 let plus můžeš dostat mrtvici nebo budeš na dialyze...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PASTAFARIANKA: roztroušená skleróza. se současnými možnostmi, od prvních příznaků to může být deset i víc let plně aktivního života - s časovanou bombou.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    PASTAFARIANKA: dobře, tak možná takový ty hnusy s plícema a ledvinama, to tě asi může za pár let zabít. Nevím, jestli teda s jistotou. Ale proč hned fatální dg, že jo. Jsou tu statisíce lidí s invaliditou a miliony s chronickýma zdravotníma potížema.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    AVATAR: nedovedu si představit ten typ nemoci. Rakovina i ALS je většinou rychlejší, ne? Ostatní nemoci tě zneschopní, ale nezabijou, tak rychle. Taky mě zaráží to slovo aktivní. Jakože chodím do práce a o víkendu na túry a najednou umřu? Fatální diagnóza přece často nese takový problémy, že ten člověk moc aktivní být nemůže, případně teda tráví hodně času u lékaře a doma v posteli.
    Podle mě může silnej příběh přitáhnout záchranáře, takže to zafungovat může. Taky si dovedu představit, že dožít single bez pomoci je mnohem větší peklo, takže ta motivace partnera si najít, i když je vztah na dobu určitou, může být silná... Osobně bych takovou věc nezveřejnila, pokud projevy nejsou evidentní na první pohled.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MOODYCAT: tak znas to, snazil jsem se to naroubovat na tema internetovych seznamek :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    AVATAR: Posledni odstavec je oznamovaci o tom, ze to tam nikdo nenapise :D. Ale myslela jsem, ze se bavime o tom KDYBY.
    Takze takhle:
    1. Kdyby to tam nekdo o sobe napsal, tak mu nedam like, protoze si myslim, ze clovek, co ma potrebu to tam psat je asi trochu zvlastni.
    2. Kdybych se to dozvedela nejak prubezne po nejaky dobe seznamovani (tak jak mi to asi prijde normalni takovou vec sdelit, ne to rovnou psat na vsech sloupich), tak bych nad tim asi pokrcila rameny.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MOODYCAT: vynechalas hlavne posledni odstavec. Jinak odvazna odpoved :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    AVATAR: Spis by mi prislo divny, ze ma nekdo potrebu na seznamku psat, ze ma jen 5 let zivota.
    Ale kdyz vynecham tohle, tak by mi na tom nezalezelo, treba mam sama jeste min a nevim to.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To je strasny. Buckova uz ma prej pres 60 kilo..to ma BMI uplne v hajzlu co?

    Věřili byste tomu? Díky nabraným svalům váží Eliška Bučková více než 60 kilo - Super.cz
    https://www.super.cz/...e=super.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: setkal a tri roky s ni zil, ale myslel jsem, ze to resime na urovni uvahy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: tak maj tatu, ale ty musis nekde zit, necim krmit sebe a svy deti, se kteryma chces stravit kazdou svou zbyvajici minutu.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: A ty jsi se s někým takovým někdy setkal? Nebo si tu oba jedeme čistou fantazii? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Tak hlavně bych řešila, co bude s mými dětmi za 5 let. Nejsem typ, co by hledal partnera k tomu, aby mu “odlehčil”.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SIBILLE: jsi single s dvouma detma na zakladce na krku a tva nemoc ti brani plnohodnotne pracovat. Rodice jsou v duchodu a nemaj ti co nabidnout krome obcasnyho hlidani: go.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    AVATAR: Zajímavá úvaha. Kdyby mně někdo řekl, že mám 5 let života, asi bych se soustředila na jiné věci, než na seznamku.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ale je to (alespon pro me) zajimave tema:

    kdyby nekdo na tinder napsal, ze je vazne nemocny a ma treba jen 5 let aktivniho zivota, zvazovali byste to, dali like a na reakci pripadne nereagovali? Pripadne muze nekdo nahodit anonymni anketu :)

    Nikdo to tam nenapise, protoze jsou ze svy nemoci vydeseni a ocekavaji to i od okoli (casto opravnene).
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    AVATAR: jo, je to asi muj humor. Nenávist tady necítím k nikomu. Nepochopení, to ano :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PASTAFARIANKA: mno podivej se na svy prispevky. Nic k tematu, vsechno jenom hejt a zesmesnovani. Jestli je to jen tvuj smysl pro humor, tak sorry. Ja miluju cernej humor a v realu tim lidi (hlavne teda kolegyne) asi dost seru.

    Na druhou stranu me cernej humor bavi proto, ze mam cernej zivot a delat si z toho srandu me pomaha to prezit. Vidis, mindrak :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PASTAFARIANKA: to ja nevim proc jsi prijemna jak osina v prdeli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam