• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Taky. Zaroven tam vidis ze jsme meli zvirata, pestovali si vlastni zeleninu..Chandlerovy holky od kopacek a hokejek tam hezky makaly a vubec jim to nevadilo...Deti to tam milujou..Za penize si stesti koupis..a koupis ho i jinym lidem..a k tomu penize jsou. Aby nam delaly radost. Jak rikal Dalajlama a Paulo Coelho.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: jsem myslela, že si to kupoval babičce...
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: respektuju tvůj kmen i dialekt.

    Nemohli by jste Vy zájemci o morální zvracení sjednotit a udělat to najednou? Moralizování je strašný bonerkiller.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Jen ti tu davam zpetnou vazbu na ty blbosti co pises :)..ale uz me to moc nebavi abych se priznal..Ja chapu ze jsi zduskovatela a kazdy kdo jezdi autem nebo nekam letel letadlem ci ji maso je pro tebe antikrist..Ale jak rikam..zkus razit heslo zij a nech zit..Ulevi se tvymu telu i tvy dusi :)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: tak furt jsi to nepochopil? :)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: až ti jednou KOUDY dojde, že svět je I za tvým plotem a ne všechno jde koupit, to bude teprve jízda...
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: a pak mě napadá, a k čemu ti to, KOUDY, kurva je, viď... Bez ty ženy, která by to ocenila...
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: jojo, v tvým vesmíru je všechno v pořádku :)))
    To nene, toto! Ego střík! A pak sedíme celej večer na nyxu a bavíme se s cizíma lidma, i těma, co sedi v pronajatých krabicích, protože furt jsme lidi. Mír a lasku, haleluja :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Ja se muzu projit bos po svy obrovsky zahrade, kterou jsem si spolu s velkym statkem koupil..i kvuli tomu makam. Nikdo jinej mi po ni nechodi a ja po ni dokonce muzu chodit s penisem venku..delat helikopteru a nikomu to nevadi, protoze je to muj soukromej pozemek. I proto my podnikatele makame a vydelavame penize..abychom si uzili tohle krasny stesti a chlubenicko na nyxu a instaci!


    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KULA: jak jsem pochopila zdejší konverzaci, je to KOUDYho já dělám všechno správně, proč je to venku rozbitý. Tak povídám, co je venku rozbitý
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: nevadí mi nic, jen mě vždycky překvapí, když někdo říká " udělej tohle se svým životem aby nastalo tamto "
    Bral bych to od papeže, ale jinak mě vždycky překvapí, že tohle dospělí lidé mají tendence říkat.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KULA: kuráž obvykle nevadí. Co ti vadí?
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY:
    Co by člověk dělal, kdyby nepracoval!
    Chodit bos po lese je pěkný, vypadá to dobře na Instagramu, ale netočí se při tom ekonomika a asi ani nedostaneš dopaminovej rauš z toho, kolik peněz jsi utratil... To radši nedělej. Nezvyšuje to HDP. Existuje při tom riziko, že budeš cítit štěstí, ale raději to nezkoušej...
    KULA
    KULA --- ---
    PASTAFARIANKA: čistě z mojí zvědavosti, Ty s někým žiješ? Pokud ano, nevadí tvému protějšku tvá kuráž v rozhodování, co je pro cizí život nejlepší?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: A co bych delal jineho kdybych nepracoval. Chodil bos po lese, zral korinky a myslel na Duska? Jednu praci mam proto abych mel kde spat a co jist..druhou praci mam, protoze me bavi, ale kdybych mel delat jenom ji, tak zas nemam co jist a skoncim pod mostem. U obou je motivace celkem jasna. Jasne. Mohl bych pracovat min, ale mam to celkem presne nalajnovany, ze chci makat do 40 let a pak zit jen z renty a cestovat po svete (pokud nebudu mit deti)..nebo venovat 90% casu detem a rodine (pokud deti mit budu)..Tak si za tim jdu.
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    PASTAFARIANKA: navíc to teda vypadá, že bys už pracovat nemusel, už bys mohl cítit nasycení (protože by pak nemusel vznikat další bordel, kterej by sis kupoval)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: to je takovej otrok style. Existují i hlubší motivace
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: Ja pracuju proto, abych neumrel hlady a neskoncil pod mostem. Vsechno navic je jen prijemnej bonus a je jedno jestli jde o hodinky, nebo o big mac menu
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    KOUDY: a ty pracuješ proto aby sis mohl koupit dvacátý hodinky? Sad story...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PASTAFARIANKA: A myslis ze lide budou pracovat pro jine lidi jen proto ze jim reknou ze je to prinosne pro spolecnost, nebo ze by z toho meli mit dobry pocit?..Ze ktere planety jsi na zemi priletla prosimte? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam