• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Opravdu, milý Watsone?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: proč, ona má poruchu osobnosti, evidentně

    KOUDY: nekecej, kdybys věděl na co letí poctivý baby, koupíš si lamu vikuňu ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: me to staci. Jsem skromny hoch.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: Trolling?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: a není to málo, antone pavloviči ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Aktualne pet kolousku a dve srnky.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: vejde se tam dost koloušků ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: a má dost metrů ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EKG
    EKG --- ---
    THEODORT: Ono ... to ... existuje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKANNE: ty Bohnice tam ještě nevidím :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: a co když má poruchu osobnosti ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: ty máš zahradu ?
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PSYCHO: standard, chlastala každej den od úterý do pátku a všude dělala ostudu. Jedinou novinkou je, že sama zhodnotila, že už je to na Bohnice.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    je trošku svérázná, no, já si pamatuju jak se k nám někdy vloni přiřítila jak uragán, někdo ji představil coby rebornu, vynadala nám že kourime, pronesla něco ve smyslu že nás zbali, což nás vyděsilo(a IMHO potěšilo toho kdo ji k nám nasměroval), následně seznala že je s náma nuda a zmizela. všichni byli rádi
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Skoncil jsem u “Nechlastam - jen v UT na kuraz”

    Ma ten zbytek nejaky TL;DR?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Do kolouska jdi. Kolousci jsou supr. Par jich mam na zahrade.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    BTW podle Z., co to tu nějak valila a ani taky nevim proč, mám prej něco společnýho s každym z NYXu...až teď stíhám zpětně po x měsících na to reagovat - no pravda...někdo tomu všemu říká techno...tý elektron. muzice.

    Z toho jsme si dělali právě s bývalým snoubencem srandu, jak prej jeho kolega řikal: No vy posloucháte to techno??

    Přitom šlo o úplně jinej styl el. muziky. I když technu podobnější než třeba dramec, ale tempem nevim, jak který techno a jak kterej dramec, to se bpm dost liší, že...ale o řikal ,,techno" tomu všemu prostě.

    A já jsem v potanciálním balení a orientaci na scény právě už dost flexibilní - slevuju z nároků.

    Sice jsem ponedělním lahváčí a následnym maximálním vykrasení a vínovým vyprasení a stalkování bubeníka punkový kapely (má holku :( ) a středečním psy chtěla na raggajungle a plácnout sebou pak do rybníka, ale nějak nemám náladu dnes na vlak a prochajdu, takže dnes mam zas s těma z NYXu společnýho, že mě s kouloušema bude spojovat drum and bass.

    Jedééém!

    Jo a nechlastam - v ÚT na dodání kuráže vínem k tomu začít se válet po punkovym bubeníkovi a zjistit, jestli je zadanej (nosem a lokalitou samozřejmě viz bývalý snoub., jen severněji) a zas jsem to bohužel nevychytala a přepískla a valila tam spontánně do nějakýho punka, že nemá kouřit, že je to zbytečný a pak do nějakýho Taloše, že principem rasismu je, že s nim třeba já, co jsem tu doma, nechci děti -to už jsem jako měla docela hladinku (a právě schválně, že tu má prej byt a byl šukézní) a pak vyhlášení slečny, na kteoru jsem žárlila, že mi zabrala bubeníka u baru, že má hnusný šaty, a po středě, kdy jsem se opila a přidala k jiný partě, že lidi ode mě tam nebyli, že byli v kempu o víkendu, nebo už byli pryč, byla pak pozvaná a spala skoro nahá jen ve spoďárech vedle nějakýho maníka z vily a nad námi v patře byl jeho kámoš z nejmenovaný vily, a po čtvrtku, kdy jsem s omladinou šla po párty kalit do parku a to na jejich popud a pak tam po zádech na mol hladila maníka, o kterym jsem pak zjistila, že mít ho v 17, mohla bych být jeho matka, a možná byl zadanej, tak mě nějak urazil, což mě tedy dost nasralo, ale za to si fakt můžu sama, protože kolouš 27-30 a kolouš 18-20, to už je fakt diference a pedofilie a na Bohnice, UŽ FAKT DNES NEPIJU!

    Doufám, že jsou všichni z toho happy. Mír a lásku.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    BURKHAR: Kde tam byla jaká chyba?? V tom postu o seznamování na nyxu?? A slintání?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam