• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    To já jen, že jsem ji skutečně zase po těch 12 letech viděla, ale nechtěla se s ní kvůli Vám vůbec bavit... abych si ještě víc nekazila náladu někde, kam jsem se šla rozptýlit a pobavit naopak.

    A to i přesto, že ona za to tady vlastně nemohla a i přesto, že co se stalo před 14 lety po mym rozchodu ani vědět nemohla, že toho člověka ani neznala a nikdy předtim neviděla, poznala jsem ji až potom a moc dobře viděla, že jsem byla ten další rok psychicky naprosto v pořádku a i celou dobu, co jsem s ní byla pár dní v kontaktu.

    A normálně jsme se spolu předtim chvíli učili, takže že to, že jsem až do toho rozchodu a událostí po něm byla naprosto v pořádku a že jsem taky žádný drogy nebrala, rozhodně žádná feťačka, co by nějaký drogy do toho rozchodu pravidelně užívala nebyla a potom taky ne a byla jsem i po tom rozchodu ještě chvilu, než jsem se něco dozvěděla a pak se mi něcon stalo, krom smutku z rozchodu běžnýho, do tý doby v pohodě... a byla předtím jedna ze studentek v mnoha předmětech nejlepší, to tedy na gymplu a pak v prváku a druháku na VŠ, což pak myslim viděla, musela vědět taky. A spolužáci z gymplu by jí to potvrdili, protože ti mě práv narozdíl od ní znali. I přesto, že sem na základě zřejmě drbu člověka, kterýmu možná věří, ale kterej ovšem u toho nebyl a nevěděl, co se dělo v tom vztahu, nebo pak u mě doma za zavřenými dvěřmi nebo dělo a řešilo někde jinde za zavřenými dveřmi a proč vlastně, nemohl tudíž vědět taky a tak věděl jen verzi mou a jeho verze, kterou mi chtěl třeba ve svých problémech záměrně škodit nebo spíš trochu pomluvit, třebas i ze srandy, nebo záměrný verze lidí, který prostě řešili problémy jiný a tak na ostatní schválně špínu házet chtěli, a tak vše třeba překroutil, když měl informací jen asi jednu setinu ze všeho ode mě, jak a proč vše bylo, takže jeho verze a zkreslení informací, co se k ní možná donesly od něj nebo přes někoho, mě nezajímá.

    A nevim, proč jí jo a proč mě tu tim otravovala, když sama ví, že pořádně nic neví, že krom svou rozhovorů o učení jsme neřešily o tom mym vztahu ani tom, co se mi stalo potom a proč a jak se to zkomplikovalo a kvůli čemu vlastně pak, vůbec nic. Protože ani nemůže, protože jsou věci, co si lidi třeba nechávaj pro sebe a jinou verzi se pak každej dozví, třeba i tu, co se lidem, co vědi houbelec, hodí do krámu nebo ve sváých vlastních problémech záměrně o osatatních pomluvy šířej, aby si připadali lepší nebo ve svym neštěstí lepší, nevim.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    umbambajo umbambaeeja umbabaajo eej...kviitdzangooo
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    To je tedy pro TE., která vůbec nepochopila, že se mnou s penězi neměl problém můj snoubenec, ale to táta nebo spíš jeho přítelkyně, která chtěla, aby ještě za jeho života prodal ten byt po rodičích a prarodičích a z dekretu mý mámy, MOŽNÁ TROCHU I PODVĚDOMĚ, ŽE BY SNAD ŽÁRLILA NA MÁMU A CHTĚLA NÁM DEFINITIVNĚ ROZESRAT RODINU, ABYCH JÁ NEMĚLA DÍTĚ PROTO, ŽE NEBUDU MÍT TEN BYT A BYDLENÍ DÍTĚ A TÍM PÁDEM TÁTA VNOUČE ŽÁDNÝ, TEDY UŽ ŽÁDNÝ GENETICKÝ POJÍTKO S NAŠÍ RODINOU, TÍM ŽE JÁ PRODEJEM TOHO BYTU NEBUDU MOCT MÍT DÍTĚ, A UŽ JEN POJÍTKO S TOU JEJÍ, CO MĚLA BYT PO JEJÍM MRTVYM MANŽELOVI A DÍTĚ S TÁTOU NEMĚLA A JEMU CPALA JEHO SYNA, KTERÝMU TÁTA NAŠEL PRÁCI JEŠTĚ A JEHO BRATRA, CO MĚL ŽENU A DÍTĚ A PAK SE ROZVEDLI, PROSTĚ TÁTOVI CPALA SYNA TOHO JEJÍHO SYNA JAKO VNOUČE A ON HO BRAL AUTEM DO ZOO A ŽE JE TEN KLUK PREJ ROZTOMILEJ A TO I PAK BABIČKA, MAMINKA Z TÁTOVÝ STRANY PROVALILA DO TELEFONU, KDYŽ JSEM JÍ VOLALA, AŤ TÁTOVI JEŠTĚ DOMLUVÍ, AŤ BYT NEPRODÁVÁ, NĚJAKÝ ŘEČI, ŽE TÁTA UŽ MÁ JINOU RODINU A ŽE MÁMA MU PREJ NĚKDY NEUVAŘILA, COŽ ALE NEVIM, JAK SE TÝKALO BYTU, O KTERYM BYLA ŘEČ, TEDY BYTU Z MÁMINA RODU A NE TÁTY A BYTU JEJÍHO PŘECI...


    Takže to je ten hnus, jak psala jedna ze S. mně , že třeba i když asi věděla, že ten byt blokovali a já musela sedávat s klukem léta na schodech a ani na návstěvu ho pozvat nemohla, že v tom mym bytě byl stále táta a ona, ale pak se to rýsovalo, že prostě byt po jeho mámě bude jejich objektem zájmu, jenže mě zajímal ten 2+kk z dekretů MÝ RODINY, TEDY BABIČKY Z MÁMINÝ STRANY, a ona asi věděla, že bych jinak ten byt zdědila a chtěla jsem ho tátovi doplatit, a že bych tak konečně bydlení byt a dítě měla a ještě snad po tátovi něco chtěla, ale tomu ona chtěla třeba podvědomě zabránit, aby měl vnouče, což by bylo dítě moje a vnouče mámy taky, že, prostě naší rodiny, ne její, co s tátou dítě nemá a vydává cizí lidi, co já ani neznam, za jeho rodinu, ale to mě ani nenapadlo, protože já měla od něj byt léta slíbenej a pak i mu ho chtěla doplatit a že mi bylo jasný, že se ona bude sápat na revanž po bytě maminky z jeho strany, tak to jsem řekla, že to ať pak prodaj, tomu jsem se nebránila, to jsem tátovi řekla a ségře předtim na večeři taky...

    Ano, je to tak, bylo mi 36, tedy skoro 37, jsem už 2 roky od zmizení bývalýho snoubence, se kterým už byla svatba a mateřství na spadnutí sama, tedy rok od přestěhování sama, tak dlouho jsem nikdy sama nebyla, nemám partnera a nemám byt ani dítě.

    A bylo víc faktorů, co za to mohli, celej ten vývoj tý situace kvůli mý práci, bytu, všemu.

    A jak psala S. něco o hnusu, tak podle mě je hnus, že přítelkyně táty i on ví, že jsem kdysi kvůli penězům a více věcem dítě mít nemohla a nesměla a taky něco o tom, že když jsem to potřebovala, nikdo mi neposkytl výživný, nebo malou částku, a když jsem to pak proto potřebovala, ipo rozchodu a z mnoha důvodů, nikdo mi preventivně neposkytl psychologickou pomoc, nikoho jsem nezajímala, moje problémy možný a tak jsem prostě chodila dál, jako by se nechumelilo, do školy, bez uvolnění, pomoci nebo opory...a to pak právě vedlo do stavu přetížení a vyčerpání ještě shodou okolností v tý škole, jak se mi to tam předtim kvůli tomu rozchodu, tomu po tom, i že jsem neměla výživný, natož pak neváhat o malý částce peněz a třeba zbytečně je vydhodit, a všmu tomu po tom a tomu mýmu traumatu a po tom a dalšímu stavu z toho všeho postupně zkomplikovalo a to mě pak opravdu už přivedlo do nějakýho psychickýho stavu takovýho, že to psychologa už na konci zkouškovýho chtělo, tedy o prázdninách,...

    A když pak jsem dostudovala a peníze našetřila a byt si konečně mohla doplatit a TO DÍTĚ KONEČNĚ MÍT, sice až 10 let poté, ale konečně, a s bydlením a bez problémů a mát ho a být tak už bez jakýchkoli problémů, TAK MI PŘIJDE PRÁVĚ NAOPAK FASCINUJÍCÍ A ŠÍLENÝ TO, ŽE SE VŮBEC TÁTA NEBO JEHO PŘÍTELKYNĚ, CO INICIOVALI PRODEJ TOHO MÝHO BYTU NA MIMINO, MI TU DOBY PŘED VÍC JAK 10 LETY PŘIPOMÍNAT A CELOU TU VĚC EVOKOVAT A POSÍLAT MĚ ZA NĚJAKÝMI ODBORNÍKY FORMOU MAILŮ, JEN PROTO
    , ŽE PRODALI DE FACTO DĚDICKY MUJ BYT PO RODIČÍCH MÁMY A CELOU TU VĚC TAK STAROU MI JEŠTĚ EVOKOVAT A PŘIPOMÍNAT A STARÝ ROZCHODY, FINANCE A MOŽNOSTI A NEMOŽNOSTI MIMIN, V DOBĚ, KDY JSEM NEMĚLA OD TÁTY PENÍZE, ALE S BYTEM JSEM POČÍTALA, MI PŘIPOMÍNAT....

    A o zrůdách, který si dělali ještě legraci z toho, že muj táta to myslel dobře, ale pak mě po prodeji bytu s vytáčkama, aby mi nemusel dávat peníze z prodeje bytu, za nějakými odborníky posílal a jáí mu na to chvíli skákala, nebo jeho právníkovi, co si na vlastní dceru, co se předtim měla vdávat a chtěla miminko z penez z prodeje jejího bytu a tak ještě toho z legrace zneužili a zdrogovali a znásilnili, už lze jen napsat, že dokonání toho nsvinstva na mě, abych zase se zhroutila, je fakt něco tak zrůdnýho a bezcitnýho, že ani nevim, co by se snad ještě mělo ženský, co se nesoudila prostě, ale jen se dala obelhat části vlastní rodiny,když už chtěla miminko, provést, než ji po ztrátě snoubence, tedy milovanýho muže, co si jen tak zmizel, a bytu a ještě jejího bytu a možnosti mít miminko ještě zdrogovat a znásilnit, kdo jako tohle vymyslel, kterej póvl, bezcitnej pošahanej nemocnej, svinstvo takový.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Pro velký úspěch once again:

    Bývalý soubenec pak neměl problém (narozdíl od táty, co chtěl, abych si v 35 letech místo mimina dávala hypotéku, nebo to spíš chtěla jeho přítelkyně, nebo snad ségra, co dostavěla s manželem barák pro kočky a chtěla snad podíl z prodeje bytu, abych neměla byt a dítě, nevim, ale to mohla radši prodat její byt, kretej měla levně, že měla bydlení kdysi ve filrmě zadarmo a pak jí hypo doplatil nájemník a pak prácvě místo mimina ještě až do těch 42 normálně práci a kariéru a zahraniční plat měla, tak ona ne, ona říkala, že je jí to jedno, že táta byt prodá, aby on měl peníze, ne ona a já nechápala a říkala jsem, že tehdy pracuju sice konečně už za lepší plat, ale tolik duchapřítomnosti jí říct, že jestli si jako myslí, že kvůli tátově přilepšení na důchod pak půjdu, kdyby mě ten moula programátorskej, co sedí naproti ní a prvně ho vidí, když přiletěla, pak opustil, že pak půjdu s tim budoucim miminem do azyláku, aby měl snad tatínek, co už tak měl 2x vyšší důchod než máma a ještě měl mít byt po jeho mámě, že bych snad kvůli tomu šla do azyláku nebo dala dítě do děcáku nebo nevim, co, že prostě ne a že ať klidně táta i s jeho přítelkyní, kterou ani neznam a pro mě za mě i babička, jejíž byt jsem nechtěla, já chtěla ten druhej, 2+kk, co táta plánoval prodat a ten byl de facto původně z bytů babičky a dědy z máminý strany, co už byli mrtvý, že radši než abych šla pak s nějakejma pičama kvůli nim do azyláku s miminem bydlet, až by se programátor případně zdejchnul, že RADŠI AŤ ZHEBNOU NA MÍSTĚ, A TO I S KOČKOU JEJÍ ....zatímco mě pak ale po jeho zmizení po mym zhroucení a starchu vyjít z bytu, pošlo časem pak morče i kvůli tomu naopak, ale možná blbá strava a možná se i leklo, jak jsem tam plakala a kvůli tátovým vyděračským mailům s mámou do telefonu bezmocně křičela ) ...ale prostě bývalej snoubenec předtím neměla problém s tím, že jsem šla na pár měsíců prvně v životě na podporu a nedávala mu na nějakej předraženej nájem a s tim, že bych chvíli neměla práci...

    ON MĚL NAOPAK PROBLÉM S TOU MOU PRACÍ, ŽE JSEM JÍ MĚLA A DO JAKEJCH STAVŮ MĚ KONTAKT S NĚKTERÝMI LIDI, zejména s některými ženštinami TAM, PAK DOSTÁVAL... Ale v jedný firmě to byl problém, co vznikl po výmeně dvou lidí a do tý doby to tam vše s kolegyní, co pak odcházela a měnila se za jinýho člověka, vyšlapovalo...no ale pak v tamtý práci v oboru, to byla opravdu jen otázka 20 min vyvztekání, že jsem o tu práci přišla a že jsme možná neměli jet někam kam chtěl, i když já vim, že to drze začla ta kolegyně, co mi přehodila dovolenou, co jsem už měla domluvenou a s nim sesynchronizovanou a mou nadřízenou mailem schválenou, ale ona místo toho to bez vědomí mýho a tý mý nadřízený přepsala a mně a mýmu snoubenci dovolenou změnila a na měsíc s rodiči a pak sama ještě jinam odjela, i když věděla, že to neni dobrý, ale já to tam všchno zvládla a když byla zpět, jsem si oddychla, že na to zase budeme dvě a že mi s něčim pomůže, něco co mi dali blbě a nejasně právěpochopit, co jediný jsem nevěděla, ale on schválně ne. A i když mě nadřízená zvala na služebku a to právě, že se mnou byla spokojená, tak ta kolegyně mě v zápětí u ní pomluvila a dala vyhodit, i když věděla, že u vše chápu a dobře dělám a že jsem něci chtěla po měsíci, co tam nebyla, jednu věc, mohla pochopit, to tak snad bejvá, když tem člověk na měsíc zmizí a přijde něco, s čím jsem se v dosavadní praxi několikaměsíční 6 let před tím anebo ani tam, zatím nesetkala.






    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:

    No ale do mě tu s tim ryli a i pak ženský ryly, když jsem to už prvně vysvětlila dostatečně... a to ještě tehdy z důležitý práce, kde jsem neměla čas na cyklický odkazy na psychiatrie a kraviny...

    Ale tohle je právě spíš pro TE., která nepochopila, že bývalý snoubenec neměl (narozdíl třeba od táty nebo spíš jeho přítelkyně) problém s tim, že jsem v krizi dlouho hledala práci a pak o ni přišla a brigádničila jen, než jsem si zas práci na 2 a pak na 3 roky, během níž mě poznal našla, ale pak ji měnila a po práci na dobu určitou byla půl roku na podpoře a v klidu hledala práci konečně zase blíž oboru, což mi kdysi nebylo po škole v krizi umožněno, protože jsem na podporu po studiu a po první práci neměla na podporu nárok a potřebovala peníze a musela tak začít, i když jsem kdysi byla část studia jedna z nejlešpách studentek a rozuměla tomu,začít prostě kvůli penězům dělat něco jinýho...

    Bývalý soubenec pak neměl problém s tím, že jsem šla na pár měsíců prvně v životě na podporu a nedávala mu na nějakej předraženej nájem a s tim, že bych chvíli neměla práci...

    ON MĚL NAOPAK PROBLÉM S TOU MOU PRACÍ, ŽE JSEM JÍ MĚLA A DO JAKEJCH STAVŮ MĚ KONTAKT S NĚKTERÝMI LIDI TAM PAK DOSTÁVAL, COŽ ON PAK OBČAS SLÝCHAL PO PRÁCI při našich cestách procházkou z práce V JEDNÝ PRÁCI, KDE TO BYL FAKT TEROR OBČAS OD DVOU LIDÍ drzejch a otravnejch a všetečnejch TAM...

    No a pak zas měl problém s tím, že jsem, tu lepší práci v oboru vůbec měla a dostala ji, abych se pak mohla chovat tak a nevdat právě kvůli tomu (i kvůli jeho rodišti), jak jsem se, když jsem o tu práci kvůli pomluvě kolegyně a další holky, co z firmy odcházela a měla to tam už spočítaný, když já tam naopak začla bejt dobrá, MĚL PROSTĚ PROBLÉM S TÍM, JAK JSEM SE KVŮLI TOMU, ŽE JSEM VŮBEC TU PRÁCI DOSTALA A JAK JSEM SE CHOVALA, KDYŽ JSEM O NI PODLE MĚ NEOPRÁVNĚNĚ PŘIŠLA....

    Takže on neměl problém jakožto programátor, že jsem si platila svý výdaje, ale na ten nájem, kde jsme pak byli už a to jen pár měsíců a byl vůbec nějakej nájem, co se měl platit, což si ALE VYMYSLEL ON NÁJEM TAK DRAHEJ 2+KKčka za 18 tis., mu nedávala...

    On měl naopak problém s tím, že JSEM TU PRÁCI MĚLA A JAK JSEM SE PAK KVŮLI INTERAKCI S NĚJAKOU TAM (NEBO třeba dřív i PO INTERAKCI S NĚJAKÝMI LIDMI Z PÁRTY TŘEBA, CO MĚ URÁŽELI), PAK DOMA NEBO I NĚKDE K NĚMU DIVNĚ CHOVALA.



    "A tohle je pro TE. vlastně, ne pro tebe:"...ale stejně to bylo jen na rok na dobu určitou ta další práce, tak jsem šla prvně v životě na podporu a hledala práci a proto jsem nedávala bývalýmu snoubenci na nájem, když se ke mně po pauze, která nepřímo vznikla kvůli tomu, vrátil a dal si mě do toho drahýho nájmu z tý jeho garsonky, kde jsem na něj čekala, z věrný lásky a taky proto, že jsem neměla kam jít, že v tom mym bytě (co pak táta bez svolení mýho a mámy prodal) ještě běžela smlouva nájemníkovi (na hypo jsem nemohla bývalýmu snoubenci dávat, že jsem nejdřív na půl bydlela ještě u mámy a pak mě to ani nenapdalo, jak by to musleo být, ale de facto jsem mu na ni nemhola ani dávat, že ji na mě nepřepsal, ten byt prostě na mě nepřepsal, třeba ani nechtěl, nevim, já ho milovala a takhle neuvažovala a to i proto, že jsem počítala s tim mym bytem, jinak bych třeba zlatokopčila a zařídila to, nevim...a mohl by mě pak zbouchnout i dřív... a na nájem, kam jsem šla za ním pak, jsem dočasně zatím dávat nemohla, že jsem náhle po 5 letech práce na HPP práci několik měsíců neměla)....

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    AVATAR:

    No ale do mě tu s tim ryli a i pak ženský ryly, když jsem to už prvně vysvětlila dostatečně... a to ještě tehdy z důležitý práce, kde jsem neměla čas na cyklický odkazy na psychiatrie a kraviny...

    Ale tohle je právě spíš pro TE., která nepochopila, že bývalý snoubenec neměl (narozdíl třeba od táty nebo spíš jeho přítelkyně) problém s tim, že jsem v krizi dlouho hledala práci a pak o ni přišla a brigádničila jen, než jsem si zas práci na 2 a pak na 3 roky, během níž mě poznal našla, ale pak ji měnila a po práci na dobu určitou byla půl roku na podpoře a v klidu hledala práci konečně zase blíž oboru, což mi kdysi nebylo po škole v krizi umožněno, protože jsem na podporu po studiu a po první práci neměla na podporu nárok a potřebovala peníze a musela tak začít, i když jsem kdysi byla část studia jedna z nejlešpách studentek a rozuměla tomu,začít prostě kvůli penězům dělat něco jinýho...

    Bývalý soubenec pak neměl problém s tím, že jsem šla na pár měsíců prvně v životě na podporu a nedávala mu na nějakej předraženej nájem a s tim, že bych chvíli neměla práci...

    ON MĚL NAOPAK PROBLÉM S TOU MOU PRACÍ, ŽE JSEM JÍ MĚLA A DO JAKEJCH STAVŮ MĚ KONTAKT S NĚKTERÝMI LIDI TAM PAK DOSTÁVAL, COŽ ON PAK OBČAS SLÝCHAL PO PRÁCI při našich cestách procházkou z práce V JEDNÝ PRÁCI, KDE TO BYL FAKT TEROR OBČAS OD DVOU LIDÍ drzejch a otravnejch a všetečnejch TAM...

    No a pak zas měl problém s tím, že jsem, tu lepší práci v oboru vůbec měla a dostala ji, abych se pak mohla chovat tak a nevdat právě kvůli tomu (i kvůli jeho rodišti), jak jsem se, když jsem o tu práci kvůli pomluvě kolegyně a další holky, co z firmy odcházela a měla to tam už spočítaný, když já tam naopak začla bejt dobrá, MĚL PROSTĚ PROBLÉM S TÍM, JAK JSEM SE KVŮLI TOMU, ŽE JSEM VŮBEC TU PRÁCI DOSTALA A JAK JSEM SE CHOVALA, KDYŽ JSEM O NI PODLE MĚ NEOPRÁVNĚNĚ PŘIŠLA....

    Takže on neměl problém jakožto programátor, že jsem si platila svý výdaje, ale na ten nájem, kde jsme pak byli už a to jen pár měsíců a byl vůbec nějakej nájem, co se měl platit, což si ALE VYMYSLEL ON NÁJEM TAK DRAHEJ 2+KKčka za 18 tis., mu nedávala...

    On měl naopak problém s tím, že JSEM TU PRÁCI MĚLA A JAK JSEM SE PAK KVŮLI INTERAKCI S NĚJAKOU TAM (NEBO třeba dřív i PO INTERAKCI S NĚJAKÝMI LIDMI Z PÁRTY TŘEBA, CO MĚ URÁŽELI), PAK DOMA NEBO I NĚKDE K NĚMU DIVNĚ CHOVALA.

    A tohle je pro TE. vlastně, ne pro tebe:

    ...ale stejně to bylo jen na rok na dobu určitou ta další práce, tak jsem šla prvně v životě na podporu a hledala práci a proto jsem nedávala bývalýmu snoubenci na nájem, když se ke mně po pauze, která nepřímo vznikla kvůli tomu, vrátil a dal si mě do toho drahýho nájmu z tý jeho garsonky, kde jsem na něj čekala, z věrný lásky a taky proto, že jsem neměla kam jít, že v tom mym bytě (co pak táta bez svolení mýho a mámy prodal) ještě běžela smlouva nájemníkovi (na hypo jsem nemohla bývalýmu snoubenci dávat, že jsem nejdřív na půl bydlela ještě u mámy a pak mě to ani nenapdalo, jak by to musleo být, ale de facto jsem mu na ni nemhola ani dávat, že ji na mě nepřepsal ten byt prostě na mě nepřepsal a na nájem, kam jsem šla za ním pak, jsem dočasně zatím dávat nemohla, že jsem náhle po 5 letech práce na HPP práci několik měsíců neměla)....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: i kdyby sla na sezeni, bude tam jen hodinu. Tohle ji zabavi na dyl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Still better love story than twilight Reborna…

    Trololo 10 hours
    https://www.youtube.com/watch?v=sCNrK-n68CM
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMANT: za třetí lepší reklamu na klub prostě neseženeš
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    REBORNA: me to nezajima, nikoho to nezajima, pises to jen pro sebe a nedela ti to dobre. Vypni nyx a jdi za doktorem.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    AVATAR:
    REBORNA:

    Psala jsem taky o příspěvku G. a mý reakci na něj, co jsem sem včera chtěla jedinýho původně napsat, kdyby nikdo jiný nereagoval:

    ,,Jenže to bylo k tématu to o dětech a bydlení na ně a seznamování a v návaznosti na její příspěvky, jako odpověď na ně a sem to tudíž opět patřilo!!"


    Takže pokud se jedná o byt, O BYT NA MIMINKO, tak já se měla vdávat, ale otec to zatím nevěděl a že dítě niky nechci nebo že bych ho snad nemohla mít, o tom jsem nic neříkala....

    ...dle všeho jsem ho normálně mít mohla a že bych ho nechtěla stejně jako sestra a její manžel, co už ho možná teď ani mít nemůžou v jejích 42 letech, to jsem neříkala...

    Naopak jsem říkala tátovi do telefonu, ať byt neprodává a konkrétně jsem použila větu: ,,A co kdybych měla dítě??!!"

    Protože jsem už jen čekala po necelym roce v jedný firmě, pak po roce nezaměstnanosti v krizi a brigádách, necelých dvou letech na brigádě mimo obor, ze který se pak bez toho, abych to já mimo obor chtěla, vyvinul full time, ale pak místo zaniklo, a já šla konečně zas blíž oboru na 3 roky do další firmy, pak měla práci, co výkonem činnosti nebyla oborová, ale podle jména oddělení ano, a tam jsem byla na dobu určitou na půl roku, což mi oznámili až na druhym kolem pohovoru, ale nabídli mi o pár tisíc víc, tak jsem šla do toho, pak mi to sice protáhli na další půl rok, ale stejně to bylo jen na rok na dobu určitou, tak jsem šla prvně v životě na podporu a hledala práci a proto jsem nedávala bývalýmu snoubenci na nájem, když se ke mně po pauze, která nepřímo vznikla kvůli tomu, vrátil a dal si mě do toho drahýho nájmu (na hypo jsem nemohla dávat, že ji na mě nepřepsal ten byt prostě a na nájem, kam jsem šla za ním pak, jsem dočasně zatím dávat nemohla, že jsem náhle po 5 letech práce na HPP práci několik měsíců neměla), a pak jsem zase měla znovu obyč administrativní práci, v oboru příbuznym, ale dobře placenym taky i na part time, abych už se chystala na mateřství a chtěla jsem full time a pak tam zůstat na part time po těhotenství, ale oni mi nabídli jiný místo na full time, šlo mi, ale nebylo to na takový úrovni, jako co jsem dělala v samostatný kanceláři kdysi, no a pak zase se ptali: ,,what´s your dream job" a tak jsem si našla tedy ten skoro dream job v oboru, tam byl zmatek s tou přehozenou dovolenou a ta kolegyně služebně starší, dream job, jehož ztráta mě mrzela a v PMS jsem dělala kvůli tomu a tátovým SMS o bytě scény, kvůli čemuž a jeho rodišti mě den poté, co jsem zjistila, že byt táta převedl a měla se o něj naopak opřít a zvládnout společně tu situaci a hledání další takový práce, mě de facto paradoxně bývalý snoubenec, opustil a zmizel blíž rodišti a udělal ze mě na opětovnym vzestupu mý kariéry a před konečně plánovanym mateřstvím , místo nevěsty a šťastný maminky, bezdomovkyni.

    A ani příspěvěk na bydlení jsem s nimi dvěma řešit přes úřad nemohla, protože moje trvalý bydliště bylo u mámy, celkově by to trvalo půl roku, než by mi úřad peníze, co byly de facto z mých daní za 6 let mý HPP práce, dal..abych tam na ten nájem alespoň čtvrtinu z těch 18 tis. měla a něco na jídlo zbylo...ale snoubenec se neodhlásil, abych si to zařídila a naopak zrušil smlouvu a bylo jasný, že budu brzo vystěhovaná neznámo kam a za co...bez práce a jen tedy s úsporami, co jsem chtěla použít z části na doplacvení toho bytu tátovi do tooh milionu, co to měl jen díky mámě a nemovitostecm jejích předků a jejímu dekretu na její byt, co na dva dělil, z nichž jeden pak táta, i před odchod sestry stále okupoval a ona na mě léta řvala, ať už do něj jdu, ale já byla studentka a měla mít kolej a nohla zatím, ale pak jsem odpracovala suma sumárum 6 let a už chtěla a s bývalým snoubencem na doplacení k těm 350 tis. tátovým, abych si mohla konečně někde v klidu bydlet s jistotou a ne potenciálně na ulici, jen když si doma postěžuju a zakřičim třeba, že mi koolega 1 denně během nemoci volá, když mám teplotu, třeba anych mu zadarmo pomáhla s jeho firmou, za což mě neplatil a jen jsem si postěžovala bývalýmu, že mě nakazil a že o mandli příjdu a pak třeba nemocná při práci chvíli křičela nebo brečela, když on říkal, že jestli tak kvůli tý práci budu chovat, že mě v tom jeho bytě nechce a pod., prostě mít už konečně po letech strávených místo koleje s terorem na denní bázi u mámy, který jsem ještě musela uklízet a ona nedělala nic, že byla v práci nebo jakmile měla volno mimo Prahu za jejím bývalým přítelem, nebo pak v situaci, že jsem bydlela s bývalým, ale bylo jasný, že on mě po sebemenší scéně kvůli mý práci už chtěl přeci vystěhovat na ulici, to samý by pak bylo s miminem, ale to snad ne, ale prostě mít konečně nějaký bydlení, abych si konečně mohla pořídit miminko.


    ALE PODSTATA, CO CHCI NAPSAT:

    Byly tu nějaký dotazy od jedný dloubalky, proč si myslím, že mám v celý věci pravdu:

    NO JE JICH SPOUSTA, ŽE PŘEDCHOZÍ BYTY BYLY MÁMY, TEDY PŘEDKŮ JEJÍCH, NIKOLI TÁTOVÝCH A DEKRET byl mámy TAKY a to díky mně a ségře v jejím břiše, na čemž se ale táta podílel taky, ale penězi to nebylo, že...

    NICMÉNĚ TAKY DOST PODSTATNÁ VĚC, KTEROU JSEM OBDRŽELA V MAILU A FAKT NEVIM, PROČ TO TÁTA PSAL, TEDY KROM JINÝCH VĚCÍ, KTERÝMI MĚ JEN ZDRŽOVAL, KDYŽ MI ZADRŽOVAL PODÍL, ABYCH MOHLA SBALIT MOJE NĚKOLIKASTATISÍCOVÝ ÚSPORY Z MÝ PRÁCE, MALÝ STAVEBKO, SLÍBENEJ PODÍL TAKY A ZMIZET TAKY NA MORAVU V NADĚJI, ŽE SE MUŽ MÝHO ŽIVOTA TŘEBA ZAMYSLÍ NAD BUDOUCNOSTÍ A JAKÁ JSEM BYLA VE SKUTEČNOSTI DOBRÁ ŽENA, KDYŽ JSEM BYLA CHVÍLI na podpoře v domácnosti a vycházel z toho, ne z extrémní situace dovolený a zmatků v mÝ práci a pomluvě služebně starší kolegyně, která však neměla na to vzdělání a v něčem třeba neměla to uvažování, aby pochopila, že ve skutečnosti jsem dle mailu vše věděla a všemu rozuměla tak, abych to na první doboru měla dobře, což jsem měla a žen jsem se chtěla nad něčím při učení zamyslet, abych se vyhla někde chybám do budoucna, tak jsem uvažovala kdysi ve škole a byla na gymplu i několik let va VŠ nejlepší studentka a nevím, proč ve škole dobře, ale holkama v práci, co tu školu nemaj, jsem byla hodnocená zase naopak špatně a že mi ta práce nějak nešla, i když jsem už po dovu příkladech vše dělala levou zadní a bez chyb a časem i je jistila a v něčem sama opravovala, ale nikdo není dokonalý a začátky první měsíce jsou vždycky těžký, to je jasný...

    Takže jsem mohla zmizet, kdyby mi táta peníze nezadržoval, a vše by se vyvinulo jinak, kdybych s ním nekomunikovala, líp bychom to s bývalým snoubencem vyřešili, kdyby se do jeho zmizení táta nemontoval a sama bych se dozvěděla důvod, proč mě před svatbou opustil a neměla jen dojmy mylný a buď by to skončilo rozchodem anebo třeba dost možná, pokud bych nebyla nucená s tátou nebo s bývalým snoubencem nucená kvůli penězům a mýmu bydlení vůbec komunikovat, třebas i jeho návratem!!

    Což jsem v jistý fázi ve vzteku z tý zrady, jak mohl odejít, když už jsem neměla najdenou kam jít, nechtěla a co jako vymejšleli s tim mym bytem a bydlením na moje miminko pak a pro mě vlastně, a co osnovali místo mýho mateřství pro mě do budoucna s mym organismem, co už se těšil na dítě a až konečně po skoro 6 letech VŠ, celkem dvou letech brigád po VŠ a suma sumárum 7 letec práce na HPP, konečně skončí v práci, doplatí si za utržený a našetřený peníz byt, konečně začne v klidu neohroženě bydlet a pořídí si mimino, místo toho s mym 35 letym organismem obsahujícím zatim zdravou dělohu do budoucna za plány??!!

    Ale pak už jsem zase jeho návrat znovu chtěla a fakt jsem se chtěla už stěhovat a jen na podíl muj čekala a máma mi pomoct už proti tátovi nemohla...

    ALE ZAJÍMAVÁ VĚC Z MAILU OD TÁTY:

    psal, A TO V MÝCH NECELÝCH 35 LETECH PROSIM PĚKNĚ, A TO CHVÍLI PO TOM, CO MI ZMIZEL BÝVALÝ SNOUBENEC, KTERÝHO JSEM SI MĚLA BRÁT, ABYCH KONEČNĚ MOHLA MÍT PO 4 LETECH SOUŽITÍ S NÍM MIMINKO A TO HNED, JAK BYCH POŘEŠILA DALŠÍ TŘEBAS I KRÁTKODOBOU PRÁCI, ZE KTERÝ BY MI ZASE OVZNIKL NÁROK NA MATEŘSKOU, O KTEREJ JSEM KVŮLI TÝ BÝVALÝ KOLEGYNI TĚSNĚ PŘED PLÁNOVANOU SVATBOU PŘIŠLA (přitom my s ní byly původně kartel dobrej, ona bez vzdělání na to, ale rozvedená, bydlící, bezdětná a já jako její posila, co se od ní naučí vše specifický pro firmu a do budoucna jí i další věci, na který jsem měla vzdělání já a ne ona vysvětlí a tim jí to kompenzuje a pak bych zmizela za rok těhu na mateřskou a nechala jí volnej prostor a vyklidila na dva roky minimálně pole a možná už se nevracela a šla pokud by progáč stále progáčoval na part time na těch jen pár sní v týdnu na pár hodin, fakt vše bylo původně fajn a mohlo klapat)

    Ale táta psal do jednoho z mailů, kterými mě bombardoval po odchodu bývalýho snoubence a jeho mailech, bombardoval maily s nějakými ultimáty a názory, místo aby mi jen poslal peníze nebo část peněz z prodejej toho bytu a nechal mě se přestěhovat už, když už jsem chtěla a plánovala to zkusit na Moravě a pak by se za ten rok, co bývalej byl ještě sám, vidělo, zda by mě na milost vzal nebo nevzal:

    Táta do jednoho mailu tehdy psal, A TO V MÝCH NECELÝCH 35 LETECH PROSIM PĚKNĚ:


    ,,POKUD BYS TEĎ CHTĚLA MÍT DÍTĚ, BYLO BY URČITĚ POSTIŽENÝ."

    Tak proč to psal??!



    A pak zase něco znovu o nějakých psychologických pomocech nebo odbornících a já psala o bance jen, o převodu podílu a že už se chci stěhovat, hledat nájem tedy, když bylo jasný, že na byt už z toho nebude na mimino, leda tak na tu garáž, jak zuřila máma, když část věcí, co mi psal táta ode mě plačící slyšela... atak dokola.

    Tak proč to psal??!

    Nabízeli se odpovědi: že mu to psala moje bezdětná sestra, který došlo, že já dítě chci a mít třeba budu a že jsme s bytem automaticky počítala a ona věděla, že mi neměli bránit, že by vše bylo jinak třeba...

    Pak, že mu to poradila jeho přítelkyně.

    Pak, že jen nechtěl, abych si pořídila obratem dítě s někým nezodpovědnym, asi myslel prvnim, co mi přijde do cesty, ale to jsem říkala, jen mámě, tátu jsem vůbec neviděla.... pak mě viděl orvně až za pár měsíců a to jsem chtěla peníze a on mi nějak vyhrožoval jen, ať ho pustím z bytu, přitom, já jen zamkla, aby se neotvíraly dveře, protože blbly u mámy léta...

    A pak, jsem myslela, že to myslel upřímně, což tedy je dost síla, ldyž přeci už věděl, že já se měla chvíli předtím vdávat a čekala s miminem na to a na to, až budu mít někde bydlení, což jsem zatím nidky do tý doby neměla (ani matky, kde jsem byla nechtěná místo koleje a bylo na mě za to pravidelně křičenu jak na cizí, ani u bývalýho snoubence v garsonce, ze který mě pak už málem jednou vysypal a jistě ani v nájmu na 18 tis./měs., o kjehož ceně táta věděl, to jsem mu říkala, že to je další dlvod, proč neměl prodat ten můj byt, za žádných okolností a nechat ho mě a bývalýho snoubence doplatit.

    A vše by bylo jinak - teď bych v nejhorším ten byt zase pronajala a nějaký zaniklý místa nebo znásilnění a nemožnost jít pak, když jsem na to přišla a zhroutila se opět fungovat jako po zmizení bývalýho snoubence, by se nekonalo... a i ten rozchod by proběhl kdyžtak víc v klidu, prostě bych vyměnila zámek, vědci dala za dveře nebo mámě, ať je bývaýmu dá, místo těch věcí si do bytu dala kolouše bezdomovčího 27-31 letýho, co by tam zaplatil poplatky a měla klid a mohla fungovat, pracovat, normálně v těch 35 letech těhotnět, NE ŽÁDNÝ BEZDOMOVECKÝ HROUCENÍ NEBO DOPROŠOVÁNÍ NEBO ZASE MOJE VYDÍRÁNÍ A OBTĚŽOVÁNÍ TÁTOU NESMYSLEMA DO MAILŮ...



    AMANT
    AMANT --- ---
    NAVARA: tak za prve je asi rad ze tu ma nakej traffic a za druhe je to mozna trochu sadista a vsem se vam smeje u simsu:))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    uživatelské jméno COLDHERE
    poslední přihlášení 19:16:45 21.6.2020
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    PPS: Já měla dojem, že mě vláčel jeden, s mladym příjemnym hlasem a jen začal a sotva začal, tak muj komáč zvracení a že mě pak nějak osahával, což jsem velmi dobře cítila.

    Nicméně PRO VŠECHNY HOLKY, CO JSOU REGISTROVANÝ NA NYXU A CHTĚLY BY SI TU POPOVÍDAT NEBO SE SEZNAMOVAT, POPŘ. DÁVAT SVOJE NÁZORY, POPŘ. FOTKY DO SVLEČENÝCH, COŽ JÁ ANI NEDALA, JEN JSEM MĚLA JEDNU V ISM, bez obličeje a domluvili to ještě PŘED TÍM, NEŽ JSEM JI SEM VŮBEC DALA.

    Takže holky, příprava na registraci a setrvání na NYXua tipy a triky pro seznamku nyxu:

    V případě znásilnění je důležité, aby bylo trestní oznámení podáno neprodleně, nejlépe voláním na telefonickou tísňovou linku policie 158, aby bylo možno zahájit pronásledování pachatele tzv. "po horké stopě", pokud není známa jeho totožnost, a ihned zajistit kriminalistické stopy na místě činu, na ošacení a těle oběti. Velmi důležité je, aby oběť vyhledala odborné lékařské ošetření se sepsáním podrobné zprávy o úrazových změnách na těle, absolvovala vyšetření možnosti přenosné pohlavní choroby a u žen případně provést opatření proti možnosti nežádoucího otěhotnění.

    ...kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let. Za zneužití stavu bezbrannosti se v případě trestného činu znásilnění považuje situace, kdy se oběť v tomto stavu nachází BEZ PŘIČINĚNÍ pachatele (intoxikace alkoholem, léky, drogami, mdloby, patologicky hluboký spánek a podobně)...TO JE TĚCH CA 3-5 LET.

    (Ale co když je ta bezbrannost způsobená přičiněním pachatele?? A drogou v injekci, čímž může způsobit takovým činem těžkou újmu na zdraví popř. smrt, což je těch 5-12 let??
    Pže: Odnětím svobody na deset až osmnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

    Takže asi těch 7, ovšem to bylo u těch dvou pohlednejch mladejch talošů, co na diskárně přefikli tu opilou učitelkou, co se opila sama....a nic jí nepíchli, ale zas to mělo u ní následky...

    Takže drogy + , ale zase bez následků fyzických - , ale zase psychický problémy, vyčerpání, nemožnost práce, mrtvý zvíře, společenský důsledky v seznamování - ne následkem toho činu, a tí kolem toho, že jsem tak hodná, že jsem jen holky chtěla varovat...no s flastrem babo raď...

    A to je nespra..já nemám kde bydlet a takhle bych ještě někomu zařídila teplej pokojíček na 5 let, co bych ještě pak musela platit z daní!!

    Přitom to odškodnění půl mega, což je tak průměrná částka, bych se na ten byt vůbec nedočkala přeci, když se nedá kompenzovat poškození nějaký tý občanský pověsti, ale to nechápu celkově, co se tim myslí...šlo jen o šuk blbej, ne?)


    OTHERS, ale to už ,,jsem přeci psala"!:

    Jedná se o trestný čin s všeobecnou povinností takové jednání překazit. Takže každému, kdo se hodnověrným způsobem dozví, že jiný takový trestný čin připravuje nebo páchá (zejména pokud je na místě činu přítomen) a vykonání tohoto činu nepřekazí, hrozí mu podle § 367 trestního zákoníku trest odnětí svobody až na tři léta.


    POKUD MÁŠ SEBEREFLEXI, UŽ SEM NEVLEZEŠ! A dej mi pokoj. (to už se tu ale taky v nějaký souvislosti psalo).


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    PS: V rámci vzdělávání: Vysvětlete někdo tomu nedovzdělanýmu frackovi, že když už taky něco studoval, že to měl udělat pořádně.

    Já to studovala rok na střední, pak dělala z toho přijímačky - konkrétně na psychologii, ale pak si vybrala z těch 4 jinou VŠ,co jsem chtěla dělat celou dobu, ale zdá se, že i po 20 minutách a 2 dní u netu toho vim víc.

    Po znásilnění se má vyhledat agentura de facto bezpečnostní, kde je psycholožka a právnička a ta organizace má přímo smlouvu s policií....

    A pokud danou osobu víc než znásilnění zajímá třeba jinej trestnej čin daleko menší závažnosti, než je znásilnění a pak následný případný ohrožení pachatelem i přes její dojem, že nemá dostatek důkazů, tak proč jako, ale stejně je zmatená a vyděšená k smrti, ale stejně ji po uklidnění psycholožkou zajímá to, co chtěla původně řešit aktuálního, třeba tresný čin nebo přestupek téměř banální, kterej s tim souvisí, což tedy kupodivu, ale proti gustu, každýho třeba trápí něco jinho, že, pak PČR, co má s tou agenturou smlouvu povinně a naprosto bez diskuse a možnosti jejího odporu takovou osobu, jelikož musí řešit ve věci trestný čin nejzávažnější ohrožující následně další osoby, kterým se to tu může stát a taky stane něco takového (1. závažnost 1. možná vražda 2. závažnost na druhém místě: zdrogování a znásilnění 3. závažnost i pro případ bez drog, což je ca o 5-10 let nižší flastr a jen těch 3-7 let, pokud bych se opila jen sama do toho stavu: klasický znásilnění, těch 7 pokud by bylo brutální, což nebylo, protože jsem byla zdrogovaná a upadla během toho do komatu a pozvracela se, ale stejně je to ta dvojka), takovou osobu prostě bez možnosti jejího odporu převáží na oddělení pro řešení těchto věcí příslušné, aby vše bylo řešeno tam, kde má a to diskrétněji a v rámci bezpečnosti dalších snoubenek, manželek a matek (prostě žen 25+ sem píšících popř. se tu narozdíl ode mě nahých vystavujících), proti kterým jsou tu proto, že sem něco píší nebo sem dávají svoje fotky, takové trestné činy tady dále chystány do budoucna), jak už říkají letáčky v té psychologicko-právnicko-poradenské bezpečnostní agentuře, která má s PČR prostě smlouvu, tak se to má a musí řešit tam a ta osoba je bez možnosti diskuse z tý agentury a PČR převezena tam, s eskorní službou plešatou, i kdyby to bylo v docházkový vzdálenosti na rozdíl od cesty na akci, že, a tím oddělením je policie kriminální.

    Ale je už jen na náladě tý osoby, co tam řekne, ale to pak může změnit, po odložení doplnit, založit anonymně spis novej a rozjet to ve velkym, prostě už jen dle nálady a preferencí tý osoby a pánů a pak mládenců a pani na kriminanálce.

    Neboli kriminanálka, kdybych na ni chtěla tehdy jít, ani jsem nevěděla, když tak ráda chodim a vláčky nebo tramvaje, že ji mám skoro za rohem.


    Jinak dále tyto trestné činy pro pomoc a řešení v následujících několika letech, aby se to někdy konečně za pár let třeba nějak začlo dle nálady té osoby řešit a třeba dořešilo, až ta daná osoba bude mít třeba babku s garsonou po smrti a konečně 90,- na vyšetření nebo třeba spíš na hrazení soudních výloh, přebírá to zatím v průběhu těch let např. centrum ROSA, která se na takové zlé závažné proti-genderově orientované misogynní trestné činy a jejich oběti, kterým bylo záměrně ublíženo jen proto, že jsou ženy, nebo proto, že jsou ženy zdánlivě nějakých názorů, což tu šlo před 10 lety asi celkově těžko pochopit a pak tu z toho až v současnosti zřejmě vzniklo možná nějaký tento tresný čin motivující nedorozumění, zaměřuje.

    Vrať se do školy anebo pokud nějakej máš, vrať diplom.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Když to tedy nebylo ,,pro krásu" nebo zájem nebo touhu po mně, že to bych jako měla údajně dle názoru v této diskusi přehnaný sebevědomí a že to bych si jako fandila, že by mi to jako znovu zhublý na 63 kg a opálený po dovolený tehdy vloni slušelo, i když jsem jak jsem sama psala de facto ,,stará bréca" kolem 35 , což pak i tedy mně bylo divný, proč zrovna já a ne holky mladší, tak tedy PROČ vlastně...jestli jako z legrace, nebo ve zlym, nebo z pomsty a tak se stalo ještě snad něco horšího, než ošahávačka nebo sex s jednim mladym klukem, a co jako tak hroznýho, o čem tu psala G. že by pro mě bylo těžký vědět a spíš PROČ by to někdo dělal - jestli jako jen tak az legrace a proto tak i riskoval a pak měl proto potřebu mě ještě tady a pak i v osobnim životě tim ničit...nevim...

    Ale souvislost s demencí tady před víc jak deseti lety a tedy po mých třech skoro tříletých vztazích, tedy před víc jak 10 lety a těmi mými předchozími dvěma 3 roky a 4 roky trvajícími vztahy, tu vidim pořád...

    Padly tu přitom od nějaký ženský hlášky, že prej nemám hrdost, a to po zmizení bývalýho snoubence, kterýho jsem si měla brát a přišla kvůli tomu předtím ještě o svůj byt - žádnou hrdost? No v takový situaci a když jsme se fakt ještě měsíc předtím moc milovali a ten vztah měl velkou šanci na záchranu, aby nezanikl jen kvůli mý kolegyni vpráci a jeho rodišti? Žádnou hrdost? Když tobyla možná moje jediná šance na dítě, co už jsem chtěla, byly na to už podmínky a s mužem, kterýho jsem moc a věrně milovala...žádnou hrdost? Vážně?

    No ale kdysi právě před těmi víc jak 10 lety, kdy mi zkrachoval po letech vztah, jsem NAOPAK MĚLA HRDOSTI DOST, ŽE KDYŽ UŽ SE SE MNOU ASI POČTVRTÝ ROZEŠEL, TEHDY UŽ ÚDAJNĚ DEFINITIVNĚ, TAK JSEM DOST HRDOSTI MĚLA NA TO JÍT TEDY DÁL, I KDYŽ JSEM MU DO TÝ DOBY BYLA VĚRNÁ, tedy až na pusu s jednim našim společným známým, jen taková blbost v opilosti dejme tomu a o nic nešlo vlastně, nemělo to důsledky nebo o tom tedy nevim, fakt naivní blbost taková tehdy snad myslim v počátcích toho vztahu než to nabralo na tý vážnosti, a nespali jsme spolu, jen pusa nějaká a takový techtle jakoby prostě, pak teprve byl ten vztah vážnej a byla jsem právě věrná a mít sex s jiným mě léta ani nenapadlo, to ani nááhodou, nicméně pak po rozchodu DOST HRDOSTI JSEM NA TO MĚLA HEZKY SE OBLÍCT A JÍT SE ZNÁMÝM, KDE TO PAK PO POKECU SKONČILO OMYLEM NĚJAKÝMA TECHTLEMA....

    No ale to právě vedlo k tomu, že jsem pak byla normálně sama a nedoprošovala se, byla hrdá a v klidu a nechtěně si zatechtlila, což se jen náhodou po takovym pokecu a flirtu vyvinulo, což ale ten klid a ignoracea nedoprošování se, právě tyto věci vedly k tomu, že ten bývalý protějšek se právě nakonec SÁM OZVAL A VYPADALO TO I NA NÁVRAT....

    A že by to třeba někoho naštavalo, že pro mě nebyl tak důležitej, když přeci o tom, že jsem byla v tžíletym vztahu a v nějakých problémech v něm a po rozchodu, ale že ne třeba definitivnim, věděl, ale že by mě právě kvůli tomu, že mi na něm nezáleželo jako na tom vztahu předchozím, pak schválně sprostě pomlouval?? No to snad ne....

    A měla jsem pak dost hrdosti jít po zkrachovalym dvou nebo spíš skoro tříletym vztahu dál a zkusit se seznamovat a randit s někým jiným, taky z elektroscény...o kom jsem ani nevěděla původně, že byl vlastně možná zadanej, o čemž jsem ani nemohla vědět, jak to bylo a nemohla za to...

    ...a paradox je, že jsem to slízla nejvíc kvůli člověku, se kterým jsem to myslela vážně a upřímně jsem o něj měla zájem a nespala s nim právě, jen fámy prostě... a sprosý pomluvy, když já se jen chtěla zase vážně seznámit a ještě jsem to celý nepochopila, a tak se ještě omluvila pak, i když našemu setkání měl od prvopočátku zabránit on přeci, když věděl, že jsem měla o něj zájem, což bylo naprosto jasný, a já se chtěla upřímně seznámit a jak to vlastně opravdu má, ani pořádně nevěděla, že je snad opravdu zadanej a že i přes nějaký faktory, který by tomu právě nenasvědčovaly a bránily v tom, že byl zadanej asi vážně, což jsem nevěděla... nikoho jsem nikomu ani přebírat tehdy nechtěla, ROZHODNĚ NECHTĚLA PŘEBÍRAT A TO TIM SPÍŠ, CO SE MI STALO KDYSI, že jsem si začla s někým, kdo se se ženou rozcházel, údajně měli problémy, já se pak zamilovala a odnesla jsem to pak i já, mladá a hloupá, a celkově mě to pak mrzelo celý moc, že jsem snad do něčeho zasáhla, ale já měla tehdy vlastně tak vztah, co mohl vyjít a taky to odnesla taky právě, i když jeho známí věděli a byli s námi a viděli, že on trávil ve volnym čase víc času se mnou a hodili jsme se k sobě možná i víc, než k ní, jen ona tu byla prostě dřív a já tak neměla šanci a někdo z jeho známých stál za mnou a rád s námi oběma trávil na cestách čas a někdo zas proti mně, i když já už pak ho milovala on mě pak, už taky a bylo všem jasný, že i já trpim tou situací, ikdyž jsem ho milovala a bylo jasný, že jsem se měli rádi a volnýho času spolu trávili víc a hodili se k sobě víc a třeba do budoucna bych se s nim sladila úplně a dospěla tak, aby jsme měli vztah na dlohý léta, přitom když mi došlo, jak to je, že oni spolu i přes problémy pořád spí a má to mezi nimi šanci na nápravu, tak jsem nejdřív nechtěla, a dělala problémy, ale pak ustoupila, aby to mohli urovnat, a seznámila se právě, abych jim nechala čas, schválně s jiným a na čas odjela s jiným a nechala ho si to vyřešit, ale pak on chtěl mě zase a stejně jsme pokračovali v tom vztahu ještě, kdy oni to neurovnali, což jsem ale já pak nechtěla, chtěla jsem, aby to urovnali a nechtěla do toho už zasahovat a ustoupila a to správně, ale nepomohlo už, tak jsme ještě pokračovali, ale už to bylo narušený od prvopočátku, že jsem prostě byla mladá a hloupá a prostě byla od začátku ,,ta druhá", co neměla šanci od prvopočátku, i když jsem se k němu hodila a milovala ho pak a dost z jeho známých, jak dva kluci, tak i dvě slečny, mě měli rádi a rádi se s ním i se mnou vídali a brali nás prostě jako pár, jak na společných cestách, tak na akcích, tak v Praze na společných večeřích nebo nějakých těch párty parnících nebo co já vim všechno ještě jsme s ním buď v páru nebo v partě s jeho známými podnikali, daleko pak víc, než brali jako pár jeho a jí, což byl paradox, za který jsem ale nemohla, vyvinulo se to tak prostě těmi zájmy a společným trávením volnýho času jak s ním, tak s jeho přáteli, z nichž valná část mě měla ráda a nebyli proti mě, až na lidi, co jak ho mám ráda, ani nevěděli asi, takže fakt nešlo jen o nějaký ,,prcání", jak se tu někdo o mně v něčem vyjádřil, ale ovlivnilo mě to pak ten zážitek s randěním a chozením celkem asi 2 roky s člověkem, kterýmu jsem původně zasáhla do neukončenýho vztahu, ovlivnilo i v dalším 3 letým vztahu mou důvěru nějak, takže jsem nechtěla znovu už nikoho žádný rozhodně přebírat, neměla tehdy ani důvod, kdyby to vybalil hned jasně, ani bych se s ním vidět tehdy radši nechtěla...ale on třeba tu byl sám v Praze a chtěl kámošku a trávení času, když tu byl v Praze dlouhodobě často sám, ale já měla myšlenku jen jedinou, jak ho sbalit a mít s ním vztah a časem i s ním spát samozřejmě, což mu snad bylo jasný, tak se mnou neměl nikam lézt prostě radši.

    Takže ta schopnost jít po rozchodu dál a mít tu hrdost a zkoušet jinde, kterou by tu někdo ocenil a po mně chtěl, se mi tehdy z pro mě nepochopitelných důvodů vymstila, i když já v tom tehdy ještě byla naprosto nevinně a jen se chtěla zcela upřímně a vážně seznámit...

    ...no a kdysi techtle s někým po rozchodu, kdo věděl, že ani vztah s ním nechci a že se jen partner se mnou opakovaně rozcházel a chtěl mě jen utěšit a taky z toho měl nějaký techtle, tak ten byl podle mě jen rád a rozhodně by mě kvůli tomu sprostě neurážel jak nějaký dementi !!

    ....no a tato hrdost a schopnost jít po opakovanym rozchodu dál, po tom, co se se mnou partner už po několikátý rozešel, být hrdá, nedoprošovat se po době trápení už, vyfiknout a upravit se po tom rozchodu, co vypadal jako definitivní, jít tedyzkusit seznámit nebo randit nebo jen pařit s někým jiným, třeba v několika případech i v naději že by se z toho snad mohl zase vyvinout vztah, byla naopak opětována ze strany nějakých dementů, co mě ani neznali, SPROSTEJMA URÁŽKAMA, což rozjel dement se zamrzlou pubertou tehdy asi, co se mnou nikdy ani nemluvil a vůbec toho člověka neznám....

    Takže ta souvislost je tu stále a jeví se jako možnej důvod toho všeho, kterej to tu rozjel už od pradávna, jen co jsem sem vlezla, že...

    Ale když jsem se teď měla vdávat po 4 letym vztahu a přišla o muže a ještě o byt, tak udělat mi něco takovýho po letech, co jsem tu nebyla, a v takový mý situaci?? Tak to už jako přehnali !!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA:

    Days of our Lives Closing Credits 1976
    https://www.youtube.com/watch?v=a4Daay0aRcI
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    podle me to vzhlizeni se ve svem sebeobrazu ma jeste nejake rezervy. zkus se jeste zakoukat do zrcadla a napsat to jeste jednou.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jenže to bylo k tématu to o dětech a bydlení na ně a seznamování a v návaznosti na její příspěvky, jako odpověď na ně a sem to tudíž opět patřilo!!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam