• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MRAKY:
    KULA:
    KOUDY:
    NAVARA: A co vy, kdy jste se naposledy seznámili?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    A fotku do svlecenych hlavne. Bez toho se tu neseznamis :)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KULA: Ano, čekám Hugha Granta. Bohužel, s některými muži se chci jen kamarádit, bez žádných benefitů navíc
    NAVARA: jo dík za tipy, budu nad tím přemýšlet
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VENDULKA: A zkoušíš jen aplikace nebo třeba i alternativy - třeba zmínit na FB, že jsi zase single nebo šoupnout fotku vedle do seznamky, uspořádat sraz,…?
    KULA
    KULA --- ---
    VENDULKA: upřímně, zní to jak čekání na Hugh Granta. Ale tak jste se aspoň s kámoškou pobavili pohledem na dva buzíčky.

    (Co je tohle za hydru zase?)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KULA: Ani dobře, ani špatně, spíš jsem byla dost překvapená, protože jsem si fakt myslela, že ti dva jsou spolu. Na to rande jsem nešla
    KULA
    KULA --- ---
    VENDULKA: ze zvědavosti, to ehh...to je jako dobře nebo špatně? Nebo co tím chtěl básník říct?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    NAVARA: Hele to je dobrá otázka. Posledních pár měsíců si dávám od seznamovacích aplikací pohov. No a naposledy? Byla jsem tuhle s kamarádkou v baru a začali se tam s náma bavit dva kluci. Měli trochu vypito, byla s nima sranda. Celou dobu jsme si s kamarádkou mysleli, že jsou gay páreček. Vyměnili jsme si kontakty (říkala jsem si, jaký mam super nový kamarády) a pak mě docela překvapilo, když mě za pár dní pozval jeden z nich na rande. Ehh..
    KULA
    KULA --- ---
    NAVARA: to by si nedovolila. Vždy peníze ze sociálky drželi v ruce barevný. Copak ona by se špinila takhle po nich?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VENDULKA: Tak kdy jsi se naposled seznámila? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KULA: složenka ze sociálky by měla dorazit každým dnem!
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Hele a co změnit téma a bavit se o seznamkách? Hmm?
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    REBORNA: Lol jak se vubec opovazujes srovnavat se Sibille ty psychoticka nulo a jeste do toho tahat jeji deti. Vypadas jako Aileen Wuornos tesne predtim, nez zacla zabijet chlapy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Slušná křeč v tom neupřímném pokusu o úsměv, to určitě naláká spoustu samečků!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: To je stejně hustý, jak ty svoji zabedněnost, nulový rozhled a zaprděnost zkouší vydávat jako nějakou ocenění hodnou vlastnost :)

    REBORNA: Asi něco dělá jinak, lépe?
    EKG
    EKG --- ---
    SIBILLE: No to se nevylucuje.
    KULA
    KULA --- ---
    PSYCHO: s ohledem na datum bych to spíš viděl na prázdnou prkenici a hladový žaludek. Takže typický stress "oni mají a já houno"
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    EKG: Často se projevuje i u málo vzdělaných lidí bez psychických poruch, takže určitě ne.
    EKG
    EKG --- ---
    SIBILLE: Neni ona xenofobie spise projevem psychicke poruchy jako takove?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Jo. S tim kolem je to obzvláště choulostivé pro někoho, kdo žije v Amsterdamu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    R byla na vecirku a zas ji nikdo nechtel?
    Mne by mj. celkem zajimalo jak si vybira prispevky na ktery bude odpovidat. Jakoze nahodou vylosuje nejakou stranku z historie klubu, podiva se kdo ji tam neco napsal a pak na to jde reagovat?

    A ted mne omluvte, jdu si drepnout do kouta a tise plakat, protoze by si o mne R ani neoprela kolo a mne se tim zhroutil svet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam