• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TOREIP: Bych zapomněla... ,,jak se vubec opovazujes srovnavat se Sibille ty psychoticka nulo"
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:

    PSYCHOTICKÁ?

    Já chápu, že jsi buď zblblej z týhle diskuse, kde ze mě potřebovali dělat magora...

    Ale to už jsme tu probrali na 5 stránkách toto OTčko, a to jsem ještě tomu věnovala čas v práci, jak když jsme se tam nudila, ale i ve dnech, kdy jsem toho měla dost, neměla na to čas a už mě to nebavilo.

    Takže když jsem se v poště dozvěděla, že tu je někdo, kdo psal, že měl psychický potíže a měla jsem podezření, že by to mohlo být třeba z drog, tak kvůli tomu člověku a i kvůli dalším, co by to tu mohli číst, jsem SUB., co mě ani nezná a jen jednou se mnou jela v autě, kdy jsem byla dozajista v dobrém psychickém rozpoleží, což ona moc dobře ví, že mi nic není a co mi jen něco napsala z legrace v návaznosti na jednu 100 let starou diskusi s jedním blbečkem, co mě ani nezná a nikdy se mnou nemluvil, plus ale dál něco o dětech a o jejích údajně duševně nemocných kámoškách z párty, co se rozhodly nemít prej děti, ABY SI DALA POZOR, ŽE TO TU ČTOU LIDI, co užívali třeba kdysi nějaký drogy, pak měli z toho psychický problémy, ale dělaj běžnou práci a nemaj na to vzdělání A ŽE ONA JE TAKHLE JEN STRAŠÍ, ŽE BY NEMĚLI MÍT DĚTI, to aby tady někdo nepropadl kvůli ní a jejím výblitkům o nějaký holce z párty panice nebo beznaději, že by neměl mít děti...ona není doktor těch lidí a ví prd, což sama hned v počátku přeci psala.....

    A pak mě napadlo, zda si mě tu někdo, kdo zahlídl fotku co vyštrachali, nespletl s tou mrtvou slečnou o který se tu psalo, JÁ SLUŠNĚ ANONYMNĚ A JMÉNO JSEM NEPSALA....

    Přeci jen - obě dlouhovlasý brunety, obě hezký, lidem z akcí, co znaj stovky lidí od vidění jako já, se ty obličeje pletou, tak mě to napadlo..

    Do tý se totiž někdo ze srandy navážel a nějakou její udajnou promiskuitou, když kdysi co jsem se doslechla, byla po rozchodu a pak jen asi taky někdo nepochopil, že jen hledá přítele, nevim, to už jsem se s ní léta nebavila, nevim, ale vim, že ona někoho právě sejmula, proč je na ní hnusnej jen proto, že ho nechtěla...

    Tak když mi tu psali nějaký narážky, mně, co jsem tehdy za předchozích 10 let měla přeci, jak jsem psala jen dva sexuální partnery a vybavila jsem si, co psal někdo jí, tak mě napadlo, že si mě s ní snad někdo spletl, když jsme se občas na stejným stylu vyskytovaly...

    Pak mě napadlo leda, že by někdo myslel to vážně a tahal sem muj rozchod po letech před víc jak 10 lety a co se mi pak stalo a nějaký problém se škole pak kvůli tomu, ale pak byly prázdniny a já o tom, jakej problém jsem měla a proč naopak nechtěla nikomu říkat, něco jsem si chtěla nechat pro sebe schválně, tak jsem o tom, co se za zavřenými dveřmi řešilo řekla naopak v dojmu, že to bude v muj prospěch, neco trochu jinýho, takže každej ví prd právě, i člověk, kterej mi byl tehdy blízkej...

    A krom něho jsem to řekla dvěma lidem a schválně něco si přidala a zdramatizovala a dělala ze sebe člověka nějakýho psychicky labilního nebo tak nějak, něco jsem jen před nimi schválně na párty plácla a to záměrně, že jsme se zatím poznávali, i když jsme se kolem sebe pohybovali namátkou léty a řekla jsem to tak záměrně proto, aby mě vynechali, kdyby snad do vína nějaký drogy chtěli přidat, aby mi to napít nedávali, takže jsem je jen zblbnout chtěla, abych měla jistotu, že mě z drog úplně vynechaj...a jen pak někoho nějakejma pohádkama spíš varovat chtěla, že se mi nelíbilo, že ten člověk má děti a drogu nějakou lehkou měl, ale když se vysvětlilo, že on jen jendou za rok na zahraničním festivalu a jinak celej rok ne, tak jsem uznala, že jim do toho kecat nemám a že žádnej dramatizovanej warning nepotřebuje,..a že zbytečně jsem ho nějakými varovnými story o nějakých lidech tam u večeře krmila a ještě jakoby sebe k tomu použila - jako stylem že účel toho co řeknu a zkreslím, světí prostředky, právě že jsem si myslela, že hodná tam budu, že nikoho nenapadne, že já neřešila drogy, ale rozchod s člověkem, o kterým by se pak mohli dozvědět a něco právě úplně jinýho, což nemůže nikdo vědět, že takový věci jsem si nechala čistě jen pro sebe a jak co bylo nevěděl právě vůůůbec, ale vůůůbec nikdo, a i člověk mě blízkej se dozvěděl tehdy vše trochu jinak, jak se mi to tehdy lepší zdálo mu to vysvětlit, to je viď...

    No a pak jsem něco ještě schválně tu kdysi napsala člověku o mě, co vůbec nebyla pravda, protože jsem věděla, že má něco s drogama a chtěla jsem ho varovat a jen jakoby použila jakoby vlastní zkušenost, přitom kdysi dávno šlo u mě o úplně něco jinýho, jen rozchod nepříjemnej a nějaký věci velmi nepříjemný a jen pak nějakej problém ve škole, což jsem naopak proto, že tu byla jedna slečna, co byla moje bývalá spolužačka, nechtěla přizant, že jsem pak po tom po rozchodu a co se mi stalo a co jsem pak zažívala i ve škole vůbec nějakej problém ve zkouškovym před prázdninama chvíli měla, že ona si mě pamatovala jako dobrou studentku a já se kvůli práci možný co by šla i možná tehdy přes ní v budoucnu domluvit, nechtěla ztrapňovat a psát, že jsem snad měla vůbec jeden semestr po rozchodu s něčim nějaký problémy...

    To je zamotaný, viď.

    Ale asi jsi zblblej z týhle diskuse, nebo mi chceš taky schválně škodit těmahle blbinama, ale to nevim jako proč.



    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Nikdy jsem nebyla zmatenější ohledně toho, na kolik vypadám.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    EFFILA:
    REBORNA:

    ,, vsichni se z ni posadi na prdel." Proč bych jako měla chtít, aby se ze mě SIBILLE posadila na prdel??!! Je to žena a já nejsem lesba.

    Ta fotka je tu proto, aby viděla, komu vlastně ty svoje narážky psala....ale fotku nějakou v jinym oblečení a jak sedim v práci a po očku jsem koukala, co mi tu píše, jsem dát nemohla, že žádnou nemám...obvykle jsem se v práci na firemní smartphone nefotila...tedy vůbec!


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    To leda z pohledu 23 letýho cucáka nějakýho.

    Podle kterýho všechny ženy kolem 30 vypadaj jak 40-50, no pže je to cucák a hovado mladý nedomrdlý, že ženy 30+ jsou podle něj za zenitem, bodejť by ne, když je to zhovadilej trapnej cucák, že.

    O nějakých citech nebo rozumnym uvažování o tom, co dělat a co ne a nějakým svědomí nebo zodpovědnosti nebo důsledcích anebo povědomí o citech ženy, ani nemluvě.

    Na 45? Pak by ovšem SIBILLE, která vypadá na fotce současný tak o 3 roky - 5 let starší, než já na tamtý, vypadala přeci na tý fotce na 50....což je blbost, vypadá normálně na 30- max 40 přeci a na jiných fotkách vypadá mladší, já vybrala přeci záměrně tuhle a napsala to proto, co mi předtim napsala ona, ne se porovnávat, což ona ale jako žena, co chápe ženský emoce a akce a rekace, nerozdíl od chlapů, myslim, velmi dobře pochopila.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: a vlastní krédo je kde
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: přizpůsobeno publiku ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: no kámo, ty se zas projevuješ na 14
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: na té vpravo vypadáš na 45…
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    EFFILA:

    Já se s ní srovnávat nechtěla a nešlo ani o věk ani o to, že bych si snad myslela že je ošklivá, a já sama stárnu, šlo o nadsázku k tomu, co psala...co psala ošklivýho ona mně, a to když mě ani nezná a do tý doby mě snad ani neviděla, což asi nechápeš, že jsi to tu tehdy nečetla.

    Nevim, jedna z těch fotek je starší právě a jedna je naopak stará jen tři roky a vypadám snad stejně mně to na 35 přijde dobrý, tedy mně je to jedno, jen vim, že mi lidi tehdy podle tý tři roky starý fotky tehdy k mým 32 nebo 33 letem jen asi 25 hádali a sama jsem dodala, že na párty mi kluci ještě vloni 26 tipovali a sama jsem dodala, že to nechápu, že asi muselo být tam hodně šero a světlo tlumený, to jako s humorem sama ze svýho věku a stárnutí, ale starostmi se stárne a těch já měla po rochodu nebo spíš zmizení mýho muže až nad hlavu, smutku, trápení, i zoufalství i vzteku kvůli tomu bytu i kvůli tomu, co mi pak s tátou do maiů nezávisle na sobě psali, když já mohla mít svůj byt a klid.

    A tim, když se člověk něčim trápí, tedy někdo mu ublížil a jeho to trápí, zhroutí se a brečí nebo se vzteká, mrzí ho to, prostě různý pocity, se stárne taky.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: "Já byla v tý době manažerka"

    Vidíš jak rychle ta "sláva" pomíjí…
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TOREIP:
    REBORNA:
    REBORNA:

    ,,jak se vubec opovazujes srovnavat se Sibille " a "nulo" A K TÝ NULE?? Já byla v tý době manažerka! A já se s ní tam nechtěla srovnávat, nešlo o srovnání, jen odpověď na to, co ona psala mně o tom tady, že bych sem neměla lézt. A K TÝ NULE?? V tý době, co mě tu uráželi a zamotávali a já nechápala proč, jsem byla ještě manažerka a jukala do toho jen v práci nebo po večerech po práci a snažila se zuby nehty držet on topicu ze seznamek, ale zase to tu bylo znovu pak něco proti mě jen kvůli dvěma příspěvkům o bytě a dvěma vysvětlujícím, jak došlo k tomu, že jsem já na seznamce a sama a jen vysvětlovala na ty urážky tady, spíš pro známí, co jsem viděla že to čtou, nebo i teoreticky jednoho potenciálního nápadníka, popř. další, že ve vztahu s normálním chlapem se kterým jsem bydlela, jsem (až na nějaký vyprovokování z práce, což bylo asi dvakrát nebo s něčem na nějaký blbý párty, kde jsem se kvůli práci, jeho předchozímu vyprovokování a tomu, co jsem tam od někoho zaslechla opila), nijak špatná ve vztahu nebyla, jen prostě mi pak ruply nervy a když to bylo pryč a já už v pohodě, odjel, ale pak se nevrátil právě že blíž rodišti chtěl, což neni moje vina.

    Takže v tý době, kdy mě tu zamotávali a uráželi a otravovali a já nechápala, co to sem tahaj, a snažila se být v tématu a pak bych se třeba chtěla seznámit i tady jinak, kdyby se tohle nestalo, jsem byla manažerka, ty ,,nule".

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: no a jak to vypada s bytem teda?
    KULA
    KULA --- ---
    VENDULKA: kdyby jsi nekecala, něco se Ti zaseklo mezi zuby ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *kolem mě pohybovali
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TOREIP: ,,jak se vubec opovazujes srovnavat se Sibille " A já se s ní tam nechtěla srovnávat, nešlo o srovnání, jen odpověď na to, co ona psala mně o tom tady, že bych sem neměla lézt.

    A že ty lidi se kolem mně pohybovali v zimě i teď?!! A vídám je občas! A s některými se vůbec nechci ani pozdravit, abych si na tohle co vzniklo a bylo mi způsobený tady nevzpomněla a náladu si na zábavě nekazila.

    Což stejně nejde a někdy se kvůli tomu třeba opiju víc a divně chovam. že si na to a ten humus a jak mi tu i lidi záměrně ubližovali a psali hnusný věci ještě, vzpomenu. I když od cizích mi to bylo jedno, ale četli to známí a mně vadilo, že lidi co mě vůbec neznaj o mně píšou blbosti, ale taky mi vadilo, že ženská, co mě jen jednou slyšela a to jsem jen něco jemu vysvětlovala a nic špatnýho ani neříkala, co si pamatuju, a ona mě vůbec nezná s námi v domácnosti přeci nebyla a vůbec nás jako pár neznala, jen někde zahlídla pak už, psala taky věci hnusný, za což ale od prvopočátku může moje odpověď na něco a takže vlastně ta konverzace s jinými lidmi, co bylo záměrně proti mě a škodili mi, konverzace, co se pletla do mýho on topicu o seznamce, konverzace, co vznikla tady kvůli tomu, co se stalo vloni.

    REBORNA:
    SIBILLE:
    TOREIP:


    Tobě přijde jako NORMÁLNÍ ŽENSKÁ, která ženě, která žila léta věrně se svym partnerem dlouholetym, se svym druhem, pak jí nevyšla svatba a přišla o bydlení, pak se zmátořila a našla provizorní práci a přestěhovala, byla na dovolený z maminkou si spravit náladu a vyjet vem líp zapomenout na hrůzu, co prožívala při čekání na svou lásku, jestli rozmyslí nebo vrátí nebo ji vezme s sebou a slib nebo spíš slovo, že si jí vezme dodrží, protože my se fakt předtím moc milovali a ty problémy fakt jen kvůli tý mý změně v práci nastaly, jinak by vše bylo jinak a třeba taky, kdyby už ten muj byt se na mě převedl, byla bych ohledně konci v práci pak doma víc v klidu třeba, nepanikařila a nehysterčila, ale to bylo to PMS prostě...

    ...Takže tobě přijde jako NORMÁLNÍ ŽENSKÁ, která ženě, která žila léta věrně se svym partnerem dlouholetym a pak vyjede STANOVAT A NA PÁRTY SI DÁ JEN VÍNA BÍLÝHO TROCHU, ALE PAK K RÁNU PANÁKA NA ZAHŘÁTÍ A TROCHU VÍC SE OPIJE, ALE NORMÁLNĚ BY JEŠTĚ SI TAM SEDLA NA ZEM A DO STANU PAK PO CHVÍLI PO SVÝCH SPÁT DOŠLA...

    , ALE PAK JÍ NĚJAKEJ HAJZL PÍCHNE A OMÁMÍ NĚČIM, TAHÁ PO STAGEI, LÍBÁ, PODEPŘE SICE A VYPADALO TO, ŽE POMŮŽE, PODPÍRÁ A ŽE DÁ NĚKAM OPILOU SPÁT ABY JI NEOKRADLI NEBO ABY SE NEUMAZALA, KDYBY TAM V KOUTKU NA STAGEI USEDLA, ALE MÍSTO TOHO JÍ ODTÁHNE NEVIDOUCÍ SE SVĚŠENOU HLAVOU NA KRAJ LESA A TAM JÍ CHCE ZNÁSILNIT NEŽ ONA UPADNE DO KOMATU A POZVRACÍ SE, A TO NE Z TOHO ALKOHOLU ŽE BY TOLIK PILA ABY ZVRACELA, ALE SAMOZŘEJMĚ Z TOHO, CO JÍ PÍCHNUL!! Třeba ketaminu nebo injekce znásilňovací.

    A když ona je už pozvracená, tak jjí ještě pozvracenou ošahavá, což jsem i v tom komatu cítila!

    ...Takže tobě přijde jako NORMÁLNÍ ŽENSKÁ, KTERÁ ZNÁSILNĚNÝ ŽENĚ, CO TU CHTĚLA JEN ZATÍM NIC NETUŠÍC K ČEMU PŘESNĚ DOŠLO A JEN S PODEZŘENÍM NA PÍCHNUTÍ CO MATNĚ ZEZADU CÍTILA (nejdřív že by nco ve vodě bylo, ale to mi přišlo jako blbost pak, tak jsem ji doma vylila ten důkaz s otisky člověka, co mi koupil vodu, že mi bylo visící na něm špatně a dal napít, já blbá), ALE NETUŠÍC, ŽE BYLA CHUDĚRA OPRAVDU ZDROGOVANÁ A ZNÁSILNĚNÁ, A JEN TU CHTĚLA ZE SVÝ POZICE STARŠÍ ŽENSKÝ VAROVAT HOLKY A MAMINKY, CO TAKY NA PÁRTY JEZDĚJ...


    ...Takže tobě přijde jako NORMÁLNÍ ŽENSKÁ, která záměrně zdrogovaný a pak zřejmě znásilněný ženě , co upadla do komatu, napíše věci jako:

    ,,HAMBOU BYCH SE PROPADLA!"

    anebo

    ,,TEĎ TEBOU ALE OPOVRHUJEME!"

    anebo

    ,,TEĎ TEBOU ALE OPOVRHUJEME ještě víc!"

    A to jako fakt nevim, proč psala tam to ....víc... jako kdyby mnou předtim někdo snad opovrhoval
    jen proto, že jsem po tom(, co jsem žila věrně se svym partnerem dlouholetym a po našem rozchodu nebo skoro bych spíš řekla vzhledem k charakteru toho soužítí a vztahu, velmi smutnym a nepříjemnym rozvodu), se jela pobavit a zatancovat si a stanovat a dala jsem si na párty trochu vína a lokla k ránu na zahřátí z láhve, tak že by mnou někdo snad kvůli tomu opovrhoval, že jsem jela stanovat a na párty tancivat, to snad těžko!

    Ale když jde o zločin, tak jde asi čest a spravedlnost takový ženy, aby se nestyděla tohle druhý ženě zrejmě znásilněný psát, stranou.


    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    KULA: V žaludku mi aktuálně leží čínský nudle. Bylo to dobrý. Dekuju za optani
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: ale kyc je celkem oblibenej, jen to neni design s hloubkou
    KULA
    KULA --- ---
    VENDULKA: leží ti to v žaludku?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    TEKKANNE: Kulu kousla hydra
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KULA: ne, proč? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam