• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NAVARA: Tak odvážný nejsem :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CRAZY_IVAN: Jdi více do historie, tyhle patří mezi kratší :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Zdá se mi to nebo jsou ty příspěvky delší a delší?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:
    REBORNA:

    Jo asi mi došlo, co máš možná taky na mysli.
    Jako že péči o domácnost?? Tak ale o tu já u mámy pečovala od dětství, no někdy tam byl proto nepořádek, když jsem toho měla ve škole víc a pak měla přítele a nestíhala, a na VŠ občas taky nestíhala, jeden přítel, se kterým jsem byla 3 roky, by potvrdil, že tam byl občas nepořádek..

    A jinak už jsem si tam celých dalších 7 let od 23 do 30 let opravdu kluky brát nemohla.

    Byly tu nějaký nesmysle o Slovence, co umyje nádobí vs. já, ovšem já ho myla po mně od 13 let a taky po mámě často....a kdo to psal, asi nevěděl, že já měla do 18 let docela závažnej exém na rukou, co se občasnými cestami k moři, na který jsem si pak našetřila, Eucerinem na ruce a pak právě pár let po VŠ vymizel už úplně tím, že jsem občas zašla za stravenky na oběd a nevařila a nemyla nádobí!!

    A pak taky sůl z mrtvýho moře občas, ale základ byl ty ruce NENAMÁČET A PŘI VAŘENÍ TAKY TO OMEZIT.

    Takže CO SE LINKY A KUCHYNĚ TÝČE:

    TAK PRVNÍ A JEDINÁ LINKA A JEDINÝ NÁDOBÍ, O KTERÝ JSEM MOHLA PEČOVAT JINÝ NEŽ SVOJE NEBO MÁMY DLOUHODOBĚ A VÍCE:

    BYLA AŽ OD MÝCH 30 LET TA KUCHYNĚ A LINKA BÝVALÝHO SNOUBENCE....

    Jelikož díky jeho končícímu vztahu jsem nemohla kdysi užívat byt jednoho partnera, se kterým jsem byla dva roky, pak měla 3 roky DJe, co nedokončil studium a dočasně nepracoval a bydlel v bytě s rodiči a myslím možná teď stále dosud bydlí s partnerkou, se kterou má nově dítě, v dvougeneračním baráku s rodiči...

    Pak jsem měla kluka bez bytu a práce 2 roky, co občas přespával i u mých známých tehdejších a tak yu nás v baráku na chodbě a když jsem končila VŠ, nevím, jak bydlí, ale už léta pracuje.

    Pak jsem měla ten vztah na dálku necelý tři roky a tam byla u něj jen 3 dny v týdnu a ne každej víkend a docela často jsme byli pod jara do podzimu na společných akcích někde mezi SČ a Prahou, a pobývali ve stanu, takže linky a kuchyně jsem si moc neužila. Jen občas o víkendu v zimě ty dva roky. a STARALA JSEM SE KOMPLET O DOMÁCNOST U MÁMY, aby mě tam nechala ještě i po VŠ, kdy jsem u ní tam byla místo koleje, ještě chvíli pár dní v týdnu v noci po práci nebo brigádě přespat...

    Pak jsem měla 3 roky toho mladšího, co měl práci, od tatínka auto, ale bydlel s rodiči, odstěhoval se až pak k holce známýho, co jim pronajala byt, ty se rozešli, on tam ale zůstal a teď tam má spolubydlícího...

    TAKŽE PRVNÍ A JEDINÁ LINKA A JEDINÝ NÁDOBÍ, O KTERÝ JSEM MOHLA PEČOVAT JINÝ NEŽ SVOJE NEBO MÁMY DLOUHODOBĚ A VÍCE:

    BYLA AŽ OD MÝCH 30 LET TA KUCHYNĚ A LINKA BÝVALÝHO SNOUBENCE....


    A tomu pak, když se mi zhoršil v zimě exéma hrozilo, že by se mohl vrátit, NEVADILO, ŽE KDYŽ JSEM UVAŘILA DOBROU VĚČEŘI, ŽE PAK UYML NÁDOBÍ...

    A my byli pořád v práci jedli tam!

    A třetí rok jsme pak vaření a mytí nádobí omezili přechodně a jedli venku občas, že jsem potřebovala po práci pohyb a ne v noci po práci vyvářet.

    A závěr:

    STEJNĚ TO, CO KDO UYMJE A UVAŘÍ, NA TOM, JAK JE V ZÁKONĚ STANOVENO SJM NEBOLI SVM, nic nemění, když BYT, tedy pidigarsonka, byla bývalýho snoubence a nabyl by ji před svatbou.

    A to samý Ukrajinec....nebo spíš Rus, ti tu maj byty mnohem víc.

    Jak vidíš, TAK JÁ SI MŮŽU VÝČET PROSOULOŽENÝCH VEČERŮ, A UVAŘENÝCH VEČEŘÍ JAK Z RESTAURACE, NANDANÝCH PRAČEK, ZAMETENÁCH VOUSŮ NEBO OMYTÝCH Z UMYVADLA PO JEHO HOLENÍ, POČET DNÍ, KDY JSEM PO NĚM UMYLA ZÁCHOD NEBO SKLOPILA PRKÝNKO, POČET DNÍ, KDY JSEM HO NĚKAM DOPROVÁZELA A DĚLALA MU TAM KRÁSNOU SPOLEČNOST, POČET DNÍ, KDY JSEM MU PLÁNOVALA SPORTY A DĚLALA TRENÉRKU A POČET ZE ZEMĚ POSBÍRANÝCH FUSEKLÍ, POČET DNÍ, KDY JSEM PRALA A VŠELA NAŠE LOŽNÍ PRÁDLO A POVLÍKALA POSTEL A STLALA JI, POČET DNÍ, KDY JSEM ZAMETALA PŘI MUZICE PEČLIVĚ POD JEHO KABELOVIŠTĚM DJskym pod stolem, KDE SE TO BLBĚ ZAMETÁ, POČET DNÍ, KDY JSEM UMYLA OKNA, UTŘELA PRACH, PROSTĚ POČET A SOUČET VŠEHO ČASU VĚNOVANÝHO PÉČI O NĚJ NEBO DOMÁCNOST:

    TAKY LEDA TAK STRČIT ZA KLOBOUK A NEOPRAVŇUJE MĚ TO NADÁLE K BYDLENÍ!!

    Ať už s mimísem nebo bez.

    Tak nevím, co by si jako Ukrajinka pomohla, že by snad něco navíc dělala.

    Leda tak pak víc nadávání, jak se obětovala a co času muži věnovala a že ten Č..ÁK NEBO HAJZL JI STEJNĚ VYSTĚHOVAL, AŤ UŽ S MIMÍSEM NEBO BEZ....

    A pak už jen šup z ,,Hlavkuv most" a Bohnice...

    Asi něco podobnýho jako radši potrat z ekonomických důvodů a pak Bohnice.

    Nebo mít otce od dětí ze článků typu: ,,ČESKÝ SPORT: Neplatit na děti." nebo z obrázku US: Taťka švihák - jak má ty prýzdný kapsičky a říká: ,,I just don´t have it.", pak být z toho matka -alkoholička a zase ty Bohnice.

    Prostě samý labilky, samý Bohnice.

    Nebo moje PMS, to tedy už teď bez Bohnic.

    Ale SUB. má pravdu, tam je to zadarmo....

    Jen děti tam asi nesmí s maminama spolu-bydlet!!


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: očividně jsou ty Ukrajinky chytřejší i úspěšnější a to i když nemají VŠ
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNIHASH: A to ja bych jim to i uznal, kdybych ovsem zaroven u toho nemusel poslouchat neustale povidani o "uplne rovnosti" :-)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    O nahánění oplodňovače - viz níže, ale : Makala jsem na tom celej gympl, 5 let na VŠ a 10 let, pokud myslíš ten vývoj v práci, tedy 6 let na HPP, část byla na zkrácenej, pokud ani to, tak jsem alespoň ty měsíce brigádničila za tu čtyřku, taky i po nocích... ale v dobrý práci 6 let, v oboru de facto dva roky, jen prostě opožděně, že jsem měla v krizi 2010-2013 problémy.... a pak od 2014, kdy doznívala krize do 2016 docela nízkej plat...ale škudlením urputným jsem si našetřila i z toho. To víš, to mi kojenci doznívajícího komunismu umíme, pamatuju si i z mých ČTYŘ let, jak jsem si ZA KOMANČŮ do šuplíčku schovávala párky na ,,horší časy" a pak mi tam zezelenaly a já plakala a jak bylo něco jako nutella já smutně koukala tři měsíce, až mi máma o Vánocích lžičku dá....a jak jsme se ségrou na dovolný musely přetahovat o sušenku...

    Ale bydlení pro maminy bylo, to se komunistům upřít nedá!

    ...no a ta chudoba moje během VŠ, kdy už mi nikdo nedal nic??!! Převisem šetření z těch časů??!!

    ...prostě to se pak na pokoutně v nestřežený chvíli předem se mnou NE-odsouhlasený taxíky s nástupkou 500,- kč přeučit nedá, i kdyby je objednalo a šukalo mě deset programátorů, co by se na skládalo z deseti padesátitisícovejch platů, TAK PROSTĚ NE!!! Prostě šetříme na ,,horší časy" a na mimíse!

    Jsme přeci děti komunismu a nikdy nevíme, kdy přijde zase krize (viz 2009-2013), nebo TEĎ KORONA-KOMUNISMUS, NE ASI!!! Teď jsem mohla pronajmout byt a jít s mimísem, co už by byl na světě odkojenej, zrovna v době, kdy není práce, do garáže z peněz z nájmu! A akorát by mi za rok končila mateřská, ale práce v oboru by mi nechyběla a nevadio by mi že teď není a že byl stop stav - pronajala bych byt, uskromnili bychom se v pidi-garsonce a brala bych mateřskou a měla vše na háku. A peníze taky ne! Vše by vyšlo akorát! Měla jsem pravdu! To ty dva mi vše pakazili a plány zmařili - fotr a snoubenec!!!

    A co se týče hledání partnera, tak já byla docela v tom dobrá za posledních 10 let - ale ten mimopražskej to bylo složitý, on původně z Prahy byl, ale pak když jsme se seznámili, už bydelel 100 km daleko, pak 50 km daleko, ale práci měl, hezkej hubenej byl, sice trochu problémovej, ale dalo se, ale jak bydlel už jen 50 km od Prahy, tak měl spolubydlícího a ta jeho holka, a celkově ti dva, hlavně ten spolubydlící??!!

    To byl prostě nějakej dělník a feťák, ale nebyl to špatnej člověk, ale pak to neklapalo, bylo tam víc věcí!!

    No a ten mladší, ten z Prahy??!!

    NO DODAL STORM KLUB A dnb scéna, tak co bych jako chtěla, že??!!

    Alem byl hezkej a dost známých mi ho chválilo, bydlel s rodiči, tak co bych taky chtěla, jdyž jsem v mých 26-30, měla mladšího kolouše 23-26 letýho asi, že...

    Neměl byt, ale měl auto, tak jsme občas i bivakovali ve stanu nebo v autě, já vypadla zase na tři dny v týdnu matce a přespala u ní jen 4 dny v týdnu občas po práci, já měla zatím druhej byt mámy slíbenej tátou, to se řešil ten odkup za mega, dal vklad a zbytek měl postupně splácet bývalýmu kolegovi, v tom bytě táta ještě byl, než se zrekonstruoval a nastěhoval se k přítelkyni, co měla byt po jejím mrtvym manželovi a chodila k nám často...a blokoval ho s ní, což se mámě moc nelíbilo, ale měla jsem byt slíbenej...

    A pak když se se mnou mladší, co to nebral tak vážně a taky asi ani jeho rodiče, že prostě on byl mladší, rozešel..

    Ta pak jsem měla byla u bývalýho snoubence (na EVOLUČNÍM ŽEBŘÍČKU A CO SE TÝČE KVALIT NA ŠPICI, ŽE LEPŠÍHO OPLODŇOVAČE JSEM SI SNAD ANI NARAZIT NEMOHLA!! - dost jsem se vrátila jakoby úrovní a souladem k bývalýmu, se kterým nám to nevyšlo kdysi dávno, ale tehdy jsem byla mladší a jienj člověk a nemohla za to, a bývalý snoubenec?? - sice byl starší, ale po skoro všech stránkách dokonalej, tedy z mýho úhlu pohledu) a do bytu pak po dvou letech vztahu a roce bydlení u bývalýho snoubence tátovi dovolila dát na dva roky nájemníka NO A PAK BYL ČAS A MOŽNOSTI, ABYCH SI BYT DOPLATILA...

    Ale to táta spoléhal na bývalýho, ale to se neřeklo!!

    Měla jsem pravdu já, byt jsem si měla doplatit a mít pak mimíse ve svym!!!

    A Ukrajinku do toho netahej - nevim jako, jak to s Ukrajinkama souvisí.

    A co máš na mysli.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: vitej do sveta, ve kterem je potreba makat na tom ceho chces dosahnout dlouhodobe, a kde to nefunguje stylem ze si princezna ted hned neco usmysli a nejpozdeji zachvlili to dostane, a jeste bude moct nekoho zprcat ze to bylo malo.

    uplne vylizana ukrajinka od pokladny z Kauflandu tohle pochopila uz ve svych 15ti. princezna Reborna to ma problem pobrat i skoro ve 40ti.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Vloni jsem měla manažerskou práci, zvládala platit bydlení a nabíječi nebyli...


    Asi něco dělám blbě - ale možná to, že jsem makalA CELÝ JARO a že jsem celý léto a podzim až do zimy jezdila z práce v 18:30 a po nákupu usnula, místo abych oplodňovače naháněla...

    To jsem se snažila letos na jaře, ale někde jsem i zachytila, že mě tam pomlouvali, možná někdo z nyxu nebo kam se to doneslo....tak jsem nereagovala a bylo mi to líto nebo blbý...

    A v klubech jsou jen mladý a cizinci.

    A spoléhala na seznamku, která se opravdu ukázala, tedy když pominu mimopražský = ty bezďáky Okamurou vystěhovaný za město nebo vidláky typu bývalý snoubenec, co maj leda tak zapavoučený barabizny (tak tu já mám 60 km od Prahy taky, ale naopak nás demolice bude stát 200 tis.), a nemaj byt jako on.....A spoléhala na seznamku, která se opravdu ukázala, tedy když pominu mimopražský, JAK TO TU PSAL JEDEN UŽIVATEL:

    jako sůška, kde je to samej: ,,ZOUFALEJ KRETÉN."

    No já bych spíš řekla, že soubor plešounů, ale i ty maj své zájemkyně, pak soubor chlápků, který by taky mohli občas udělat pár sklapovaček, když i já jsem se snažila při práci udžet postavu, ale i ti maj své zájemkyně....

    Pak tam byli vážně nemocní, co ani děti nechtěj...

    Ale pak opravdu snůška ZOUFALEJCH KRETÉNŮ A TĚCH KOLEM 30, KTERÝ JSOU ALE EVIDENTNĚ TAKOVÝ KUREVNÍCI, ŽE BYCHOM BYLI S MIMÍSEM PAK NA ULICI, DŘÍV NEŽ BYCH HO S NIMA STIHLA POČÍT A PORODIT.

    Pak už tedy soubor sexykoloušů 26 minus, co by asi fakt chtěli jen na sex, ale některý vypadali moc lákavě, ale je fakt, že by to nemělo smysl...




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:
    REBORNA:

    A když se tak zamyslím, tak mě vlastně z žádný práce nikdy nevyhodili.

    A ty párty, kde jsme byli, než mě kolegyně pomluvila, když se vrátila po měsíci z dovolený, samozřejmě že ne kvůli tomu, o tom ani nevěděla, to byl jen festival v Ově, kde bývalej hrál - Beats for love.

    A pak jen hučel, že chce na festival do Nemecka, že jsem tam přeci chtěla... ale to nevadilo....

    Kolegyně nám totiž drze přehodila dovolenou, co už jsem měla v kalendáři schválenou naší nadřízenou, tak jsme se s bývalým snoubencem přizpůsobili - jeli jsme na dovču ne o svátcích, ale už v červnu dřív a jen na týden, pak jsem se sice s kolegyní minula, že odjela ona, ale práci jsem zvládala těch 14 dní za obě, pak jsme jen jeli na ten Beats for love, kde hrál, to během těch svátků...


    No a na to Německo?? To bylo jen od pátka odpol přesun 5 h, vše jsme měli sbaleno už ve čtvrtek večer a bývalej, co měl spoustu bonusový dovolený jakožto programátor, perfektně nakoupil jídlo (to co mi pak vy bytě, když zmizel, co z festivalu zbylo, jakoby zachránilo život, když jsem se bála vycházet, co se jako bude dít, zda příjde do bytu s majitelkou a bude mě stěhovat třeba), no nicméně po tom festivalu jsme měli volno jen v pondělí a pak vše 14 dní vyšlapovalo, už za týden se vrátila kolegyně z dovolený a já vše stíhala a zlepšila se...

    Pak mi jen s něčím nepomohla, ale já to měla dobře...celkově to moc nechápu, udělala jsem pokrok a byla dál jen lepší...ale ona se kvůli něčemu naštvala, že jsem jen po chtěla něco, jen se ujistit a ona mě pomluvila a dala vyhodit...

    Tak se to vyhrotilo doma, byla jsem jak vyměněná a do toho to PMS a nadávání o tátových SMs o bytě...a PROSTĚ PROTO snoubenec zmizel, proto JSEM SE NEVDALA. Je to hrozný.

    Ale z žádný práce mě nevyhodili! :

    Tu první v oboru jsem hledala dlouho, (stáž a brigádu pak nepočítam jako práci), ale pak jsem ji našla, tu práci v oboru, splňovala jsem vzdělání a požadavky, a taky podle všech personalistů a testů se na ni hodila, ale pak po služebce, kde jsme byli společně a co jsem udělala nějaký překlady pro zavedení tý firmy, se mnou tam jen měla problém naše účetní, ale jinak nic, byla jsem jakoby její nadřízená, ale ona tam byla dřív, ALE TO SE VYŘEŠILO, BYL TAM JINEJ PROBLÉM, potíže s dojížděním, docela daleko za Prahou to bylo a jako na potvoru na druhej konec Prahy, než jsem ještě bydlela po VŠ u mámy, chvíli to šlo, ale pak tam byl problém s busy nějakej...

    Takže jsem si našla jinou, to šlo rychle, ale tam jsem skončila po zkušebce - hlavní problém podle mě byl, že podle požadavků personální agentury by jí museli zaplatit 3 MÝ PLATY PO NAVÝŠENÍ PLATU PO ZKUŠEBCE.

    Mně dali dělat práci office manažerky, kterou vyhodili, že byla dlouho na mateřský a dost mi tím to učení během zkušebky pokazili, udělali tam mně a kolegyni chaos, prostě malá česká poradenská firma...

    Dozvěděla jsem se jen, že jsem měla trochu potíž s němčinou, ale není pravda, na TU MOU PRÁCI TO BYLY JEN PŘEKLADY, CO JSEM UMĚLA LEVOU ZADNÍ TO SVOJE A s angličtinou jsem problém neměla, to jen na tu práci tý office manažerky, kterou vyhodili, byli potřeba složitější překlady, nějaký nabídky v němčině, ALE TO NEBYLA MOJE PRÁCE!!

    Ta moje byla daleko lepší a oborová.

    Ale dozvěděla jsem se, že prostě v krizi bylo hodně uchazečů a že si jen místo mě našli někoho na inzerát levnějšího a že pak nemuseli platit tý agentuře ty mý tři platy, pokud by si mě po zkušebce nechali = asi 80 tis. kč.

    Pak na nějakou dobu skončila tak moje kariéra, tak jsem šla na brigádu za ty povolený 4 tis. měsíčně, pak jsem se jen mihla někde, kde mi dali jiný místo, než na který jsem se jim hlásila, že jinak bylo vše plný...JEN ZÁSKOK NA CHVÍLI ZA MATEŘSKOU.

    No a pak jsem šla na zkrácenej úvazek do jedný firmy, taky tam byli inženýři, ale jinej obor, tam mě dotlačili k HPP, ale to jen, aby se rychle dotáhl projekt, ale pak skončil projekt pro ČR a na slovenský si tam dali pro změnu Slovenku, že šlo o něco, kde skutečně bylo lepší pro SVK trh, aby to byla Slovenka, že tam byly mimo jiné telefonáty.

    No a pak jsem si našla práci malinko blíž oboru a tam jsem byla tři roky.

    Tam mě taky nevyhodili - to jen jsem prvně onemocněla, že mě bývalý snoubenec nakazil, A KOLEGA, CO BYL ZVYKLEJ, ŽE MU ZADARMO KROM SVÝ PRÁCE POMÁHÁM S JEHO FIRMOU, MI POŘÁD VOLAL BĚHEM NEMOCI...

    Tak jsem jen řekla, že nemám čas dělat věci, co nejsou muj byznys, ale jen to nejnutnější - pak jsem onemocněla prostě a byla docela otravná v mailech...

    Pak se to na půl roku uklidnilo, ale šlo to s námi z kopce, já byla podrážděná, že byl na mě divnej, nepohodli jsme se ten třetí rok vícekrát, pokazili se vztahy mezi námi a ON UDĚLAL VÝBĚRKO A NAŠEL JINOU...


    Ale nadřízená nás obou mě nevyhodila, TÝ JSME JEN ZASLALI NĚJAKOU VERZI, ŽE KONČÍM!!

    Ale shodli jsme se, že by to pro mě nebylo stejně z dlouhodobýho hlediska dobrý tam být... Jako je, bez nemocenský a bez možnosti slušný mateřský...


    TO JÁ ALE UŽ MĚLA BÝVALÝHO SNOUBENCE A PLNÁ ELÁNU JSEM SI NAŠLA O NĚKOLIK TISÍC LÍP PLACENOU PRÁCI....byla trochu monotónní, ale skoro za 30 tis., což je na ženu fajn.

    Jen až na druhym kole výběrovýho řízení mi řekli, že budu mít SMLOUVU jen na půl roku! ALE JÁ TO VZALA.

    Bylo tam sice jen 20 dní dovolený, ale mohla jsem si brát občas neplacený volno, což se na DJování bývalýho snoubence nám hodilo, že jsem občas mohla v pátek končit místo v 18 h už ve 14 h a dát si půl dne volno...

    Což bylo fajn oproti práci, kd chtěl občas kolega, že se konečně stavil v práci, NĚCO HROTIT JAKO NA POTVORU V PÁTEK VE 20 H, KDY MNĚ A SNOUBENCI JEL NĚKAM, KDE HRÁL, VLAK A VĚCI MĚL U KÁMOŠE A ONI TAM NA NÁS ČEKALI A JÁ MALĚ STRES!!

    To dost dělalo hádky - moje stresení kvůli práci....

    ,,Pak v tý další firmě, to už bývalý snoubenec věděla a už v 18 h říkal - už by ses měla chystat, za chvíli nám jede vlak/kaskáda autobusů přes Prahu!!

    Už máš na to jen TŘI HODINY, ABY SIS DODĚLALA ŘASENKU A VYBRALA TRIČKO!!" Tomu jsem se i občas smála, protože někdy předtím jsem hysterčila, že jsem neměla na víkend sbaleno, nemohla jsem za to, ve čtvrtek jsem po práci odpadla a v pátek v ní seděla i do 19 h a doma byla až ve 20 h a nestíhala.

    Tu mi pak prodloužili na půl roku.

    Pa tam odešla kolegyně, nějak se měnil tým, přibyla jedna anglicky rodile hovořící, pak mi nabídli jiný místo, to pak zas dali novýmu člověku....


    Mě to nevadilo, já byla smířená, že až mi skončí smlouva, najdu něco jinýho a zatím budu prvně v životě na zasloužený podpoře, PEKNĚ TUČŇOUČKÝ, ZLATÝ PADÁK, a podpora skoro 14 tis. a váleníčko a prvně v životě pěkně subinka hospodyňka v pidi.garsonce u bývalýho snoubence...


    Jenže oni mi dali podepsat dohodu, donutili mě a tak mě připravili o 5 tis. na podpoře a to mě naštvalo a dohromady se scénou S PŘEDRAŽENÝM TAXÍKEM S TOU NÁSTUPKOU ZA 500,- A MÝM OPITÍM NA PÁRTY A NĚJAK ŽE MĚ BÝVALEJ VYPRUDIL A JÁ SE OPILA, TO VEDLO K TÝ NAŠÍ PRVNÍ PAUZE...

    Tady vlastně mě se to zkomlikovalo v tý práci, ještě než jsem tam skončila, dali mi tam nějaký ultimátum, že prej s bývalým snoubencem jsem se párkrát opozdila, ale to mě ráno brzdil on, tak jsem to zlepšila, ALE JAK MI PO TÝ PÁRTY NAPSAL, ŽE ZŮSTANĚ NA MORAVĚ, TAK MI RUPLY NERVY A BLBĚ JSEM DO PRÁCE DOCHÁZELA A PROTO MĚ TAM TAKY UKONČILI...

    No ale já se odemítla hnout z pidigarsonky, prosila, že je ještě v tom mym bytě nájemník, co tam měl táta, no a nějak jsem volala snoubeni z budky a pak přišel do bytu, já tam v korzetu, tak jsme se pomilovali, pak odešel, ALE PAK SE VRÁTIL...

    aAle de facto proto jsme se pak měli brát a proto teď nemám byt..

    Jo a pak byla ta práce víc v oboru, i když míň placená, ale moc mi na ní záleželo, tak kde mě dala pomluvit kolegyně..

    Ale měla jsem se vdávat a vše se dalo vyřešit, takže do tý doby mě z žádný práce v podstatě nevyhodili....

    Ale pak jsem se sesypala a podělal nějaký pohovory, prostě on zmizel a já byla v troskách, ten byt už prodanej,

    Tak pak jsem měla za pár měsíců někde nastupovat, ale dali mi jiný místo, než jsem chtěla, prostě tam jen rozšířili nějaký činnosti a mně dali místo na chvíli, že ,,bych se jim hodila", že jen chvíli před tím vyhodili nějakýho pána...

    Pak teprve jsem si našla tu úplně nej práci v oboru, ale taky tam už byla jedna zaměstnaná dlouhodobě, A HLAVNĚ MĚ DO NÍ NĚJAKÝ TORGLODYTI JEŠTĚ PŘED KORONAVIREM OTRAVOVALI, MIMO JINÉ KVŮLI NĚJAKÝMU ZNÁSILNĚNÍ A POD.

    Tedy mimo jiné...

    Ale taky jsem tam byla na seznamce občas, ale to nebyl důvod, proč bych tam měla skončit, naopak jsem se tam často nudila...

    Ale mám školení, důležitej papír, snad se ještě bude hodit, snad se někdy takový místo ještě vyskytne někde ne moc daleko od Prahy..
    možná se ještě a co jsem se naučila, bude hodit, snad se někdy takový místo ještě vyskytne někde ne moc daleko od Prahy...

    Ale tyhle menší český firmy, kdy je tam to místečko jen jedno a dělaj ho dva lidi a občas se snižujou stavy, ne josu období, co tam měsíce stačí jeden, tam je to hop nebo trop...

    Jinak i v korporátu jak jsem psala to tam třeba 5 měsíců zvládala jedna, až pok během dovolených jsme tam musely být dvě, pak určitě bych tam pokračovat mohla, nebýt pomluvy tý kolegyně, určitě!!

    No a pak jsem se mohla vdát, hned bychom na to hupli, tedy hned po obsazení bytu na to hupli, byla bych snažilka a do práce po mimísovi šla až TAK ZA ČTXŘI ROKY, to byl původní PLÁN OD MÝCH 34 LET PŘECI, KDYBY BÝVALÝ SNOUBENEC NEZMIZEL BLÍŽ RODIŠTI!

    Nebyl problém ve mně, JÁ MĚLA ÚSPORY DOSTATEČNÝ, ABYCH MOHLA DÍTĚ MÍT A DÁT SI CHVÍLI POHOV OD MARNÝCH POKUSŮ O KARIERISMUS, TEDY SPÍŠ ZNOVU-ZAŘAZENÍ DO OBORU A PRÁCE!!

    Vždyť pak bych měla zase part time, proč ne s miminem a vlastním bytem a mužem proramátorem - já mohla mít mimino v klidu!!


    Teď hledám stejnou práci, jen líp placenou, ale byl stop stav a teď to jde fáákt blbě.


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Nejdříve bydlení (což bez spolubydlící nedáš), pak rozumná práce a pak, teprve poté, možná nějací nabíječi. Všechno samozřejmě musíš obstarat sama - žádní tatínkové - jinak můžeš zapomenout na modré patro.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A co se vrátit k tý seznamce? A mít zase partnera a pak zkusit ještě stihnout to mimino. Radši než random holku.

    OTZ
    OTZ --- ---
    to moje klavesnice neumi :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTZ: ¯\_(ツ)_/¯
    OTZ
    OTZ --- ---
    (krci rameny)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTZ: na to prece nemusim byt cynik, abych ji neveril, kdyz mele nesmysly zleva zprava, ne?
    OTZ
    OTZ --- ---
    AVATAR: jo, jasne...no tak se nevzrusuj, ja takovej cynik nejsu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Jestli nemáš na nájem a jídlo, tak ti moc jiného než spolubydlení s nějakou kamarádkou / random holkou z netu nezbude
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ad spolubydlení: Mám strach z cizích lidí. Že bych bydlela místo tý svatby třeba s Ukrajinci na ubytovně, (a místo toho, že jsem mohla doplatit svůj byt a měla bych tehdy ve 34 letech miminko a nikdo už by mě neposílal z finančních důvodů na potrat, ani gynekolog studentský ani jiný, pokud bych nějakýho měla, ani přítel ani bych se nebála já do toho jít, že bych měla byt), že bych po prodeji bytu tátou, druhýho bytu de facto po předcích mámy, kterej táta bez našeho souhlasu prodal, kterej má teď jiná pani trochu starší než já a pronajímá muj byt, co obsahuje půlku mámina nábytku, ve kterým jsem mohla mít už rok dítě nebo co jsem teď mohla pronajmout ve fin. tísni naopak já a uskromnit se v menším, pronajímá nějakýmu českýmu páru mladšímu, a po zmizení bývalýho snoubence, co měl už garsonku dávno pronajatou Slovence a Slovákovi, ŽE BYCH místo toho bydlela třeba na UBYTOVNĚ S UKRAJINCI, ještě s nějkaým z nich na pokoji v NOCI, protože táta a bývalý snoubenec se na schůzce, kde jsem ani nebyla, a kam měl snoubenec jít říct tátovi, že mi 200 tis. půjčí, a že já dám na necelou půlku bytu, že víc jsem našetřeno neměla, se stavebkem max 400 tis., a že tam táta nechá vklad alespoň ty peníze od nájemníka, co tam byl dva roky s mým svolením, nedohodli, že bych místo tý svatby a miminka v mých 34 letech, když bývalý snoubenec zmizel den poté, co jsem zjisitla, že na bytě, CO JSEM MOHLA MÍT a měla ho léta slíbenej, je plomba a tak, že bych náhle BYDLELA třeba na ubytovně mezi nějakými Ukrajinci, jak mi zasílal mezi jinými možnostmi MAILEM táta, tedy krom posílání za nějakými odborníky, když mě ani neviděl, když mi sešlo ze svatby a miminka těsně po tom, co mě nenechal doplatit si do milionu a prodal ten byt, že bych bydlela na ubytovně, to jsem si nedokázala představit.

    Byla jsem před těmi necelými dvěma roky docela nevěsta jako lusk, pohlednej obličej, sexy líčená, hnědý hezký dlouhý vlasy, hezký bílý zuby, sice ne úplně hubená, no spíš sexy krev a mlíko, prsa větší trojky, štíhlej pas, hezkej zadek, prostě kočka, nevěsta jako lusk a budoucí mamina, akorát na zbouchnutí a jak protože bývalý snoubenec zmizel a táta prodal těsně před tím ten byt, JAK JAKO BYDLÍM TEHDY JEŠTĚ TAKOVÁ KOČKA, NA UBYTOVNĚ PLNÝ UKRAJINCŮ, JEŠTĚ S NĚJAKÝMI NA POKOJU V NOCI, TO SE MI JAKO NELÍBILO...


    No nejen ze zmizení bývalýho snoubence, ale i Z TÝ PŘEDSTAVY, KAM JAKO PŮJDU A TÝ UBYTOVNY S UKRAJINCI, JSEM SE ZHORUTILA..

    ...přitom předtím jsem byla fit, měla opětovně rozjetou kariéru v oboru a těšila se vesele na svatbu a miminko...

    Ale z týdne na týden s ze mě stala ubrečná zhroucená TROSKA, ON ROZCHOD NEBO ROZVOD JE TĚŽKEJ, ALE TA PŘEDSTAVA, ,,KAM JAKO PRO BOHA PŮJDU??!!!", TO JE HROZNÝ, PRO ŽENSKOU JEŠTĚ HORŠÍ PŘEDSTAVA, mladý ženský, nevěsty, nebo maminky nebo budoucí maminky plný plánu jako já, prostě MLADÝ ZDRAVÝ ŽENSKÝ ZVYKLÝ NA BYDLENÍ A JÍDLO PAK TU PŘEDSTAVU BEZDOMOVECTVÍ, ŽE SE NEBUDOU MÍT KDE UMÝT A NALÍČIT A UVAŘIT SI A PŘEDSTAVU BYLDENÍ NA UBYTOVNĚ S UKRAJINCI , NESOU HŮŘ!!

    Kór já jako mladá inženýrka, co mám načteno, co se na UBYTOVNĚ NEBO NA ULICI MŮŽE ŽENÁM STÁT!


    ...toho jsem se bála, i když v rámci mý kalkulace se to jevilo jako jediný možný - NÁHLE BEZ PRÁCE, BEZ ZNOVU-NÁROKU NA PODPORU, že jsem v tý práci víc oboru, co jsem si těsně před tím, pár měsíců před tím našla, nebyla tak dlouho, TRVALÝ BYDLIŠTĚ psaný v bytě MÁMY, O PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ na nějakej nájem, kam bych se mohla přesunout, ŽÁDAT NEMOŽNO TEDY V TÝ DOBĚ...

    Ale představa, JAK JSEM V SEXY PŘED-SVATEBNÍ KOŠILCE A S MYM OBLEČENÍM A MORČETEM UBYTOVANÁ NA POKOJI V NOCI S NĚJAKÝMI UKRAJINCI, to mi blesklo hlavou a řekla jsem si, že V ŽÁDNYM PŘÍPADĚ... že nechci bejt místo svatby s programátorem a mimíse, kvůli tomu že táta prodal ten muj byt a progáč pak zmizel do rodiště, ZNÁSILŇOVANÁ NEBO OHROŽOVANÁ NOŽEM NEBO CO JEŠTĚ V NOCI NA UBYTOVNĚ NĚJAKÝMI UKRAJINCI NEBO ROMY NEBO JÁ NEVIM KYM....

    Takže ŽÁDNÝ SPOLUBYDLENÍ!!

    Ale šla jsem se Romů a Ukrajinců vedle na ubytovny slušně zeptat, jak tam bydlej, že mi zmizel skoro-manžel, programátor a že jsem se měla vdávat, ale přišla o práci a opustil mě muž a že kolik tam vedle v baráku platí A ONI MI STEJNĚ ŘEKLI, ŽE JIM TO PLATÍ ZAMĚSTNAVATEL...

    A k minulosti od 13 do 30 let?? Než jsem potkala bývalýho snoubence a to jsem opravdu měla slíbenej do budoucna tátou ten byt!! Protože on už tam pak ani nebydlel během mýho vztahu s bývalým snoubencem tam měl pak už dva roky nájemníka, což jsem mu dovolila...ale aby z toho byt splácel, NE si ty peníze pak nechal a na byt mi pak z milionu, co to měl jen díky mámě, na byt nebo věno nedal nic!! Ale k minulosti od 13-30 let:

    Docela jsem pořádkumilovná na to, abych bydlela s někým nepořádným (viz máma, co za to ale nemohla, že nedělala doma nic, protože byla pořád do večera v práci nebo jakmile měla volno, jela za jejím bývalým přítelem, tak jsem jí tam dělala od 13 do 26 let SLUŽKU, popelku a vše sobě sama, jak jsem psala, nestarala se o mě, tak člověk od 13 let se umí postarat o sebe sám - nakoupit, vyprat, uvařit si, jen kdyby bylo za co!, pak už jsem tam u mámy, kde jsem musela to přetrpět, ten její nepořádek a věčný nadávání, nadávání na tátu nebo dokonce řvaní, ať už jdu do toho bytu (toho jejího druhýho, toho nyní tátou a mnou do toho milionu nedoplacenýho a jím proti naší vůli , i kvůli tomu že jsem bydlela s bývalým snoubencem, prodanýho), takže místo koleje jsem to musela přetrpět bez peněz a v chudobě a v jejím nepořádku a za jejího terorizování mě, proč jsme jako zapla vodu a použila její pračku , proč si myju hlavu tak dlouho a točím vodu, a proč jsem rozsvítila a chtěla se v noci učit, a kdo to má platit atd.,, že mi nedali jako PRAŽAČCE KOLEJ, no ale těch 60 kč na den jsem měla, vycházelo to z těch 700 kč alimentů, co jsem ještě dostala první dva roky od táty nebo sociálky, dorovnání hmotný nouze nezaopatřený studentky, a na jídlo to když jsem šla občas o víkendu, kyž jsem nemusela dva dny v týdnu 8-18 h na praktika nebo na přednášky nebo cvičení, a nemusela učit, ale měla občas dva víkendy v měsíci čas, mohla hosteskovat na brigádu nebo to předtacování s didžinách s tou hip hop skupinu a dostala TISÍCOVKU, TEDY DVA TISÍCE MĚSÍČNĚ, tak na jídlo skromný to pok se sociálkou 700 kč měsíčně pak stačilo, abych 60 kč na den na jídlo měla a přežila to...

    Pak když jsem po rozchodu po 3 letech měla problémy a bylo jasný, že to sama při škole nezvládnu, tak mi táta půl roku ve třeťáku na VŠ dával měsíčně pár stravenek, stále jsem přežila.... no a pak pár šušní ze stáže a brigád...

    Jen už byla ta krize a blbě se hledala po VŠ práce...nebyly žádný volný místa nikde.... ale já pak už rok po VŠ a roku brigád za 4 tis. měsíčně první práci našla, v oboru, ale měla jsem problém s dojížděním, tak jsem si našla jinou, ta byla de facto pvní...

    .... takže ad spolubydlení:

    po VŠ jsem už u mámy de facto nebydlela, byla u mámy jen občas po práci na noc na přespání 3-4 dny v týdnu a na víkendy byla mimo Prahu u přítele nebo s ním někde na víkendy s ním na akcích nebo prostě stanovat, přítele se kterým jsem byla 3 roky, tam stačilo, jen, že jsem za ním z Prahy v pátek odpol přijela, tam si nakoupila na víkend tašku jídla a mohla u něj od PÁ do NE nebo do PO ráno být, než jsem zase jela do Prahy do práce nebo když jsem pak v krizi o práci přišla jsem od nej jela zpět do Prahy v pondělí ráno na brigádu a pak jsme se rozešli a pak jsem za rok asi zase našla práci docela blízko oboru, ale už ne tak, jako jsem měla ty první dvě předtím...

    ... pak jsem stále do 30 let byla u mámy jen 3-4 dny v týdnu po práci na přespání, protože jsem v práci byla v kanclu 9-18 h někdy se to protáhlo do 19 h, i do 20 h a chiodila jsem domů v 19-21 h a jen u mámny byla 3-4 dny v týdnu na noc na přespání A PAK ŠLA ZASE RÁNO DO PRÁCE...A 3 DNY V TÝDNU BYLA U PŘÍTELE, TOHO MLADŠÍHO, DE KTERÝM JSEM BUĎ BYLA U NĚJ NA NÁVŠTĚVĚ NA VÍKEND S JEHO RODIČI, NEBO ONI VYPADLI NA CHATU A TAK JSME MĚLI NA VÍKEND BYT PRO SEBE, NA TŘI DNY V TÝDNU, NA TO JSEM SE VŽDYCKY STRAŠNĚ TĚŠILA, AŽ BUDEME SAMI V BYTĚ A BUDEME SI MOCT NAKOUPIT A VAŘIT A TAK DÁLE...

    No a nebo jsem s ním byla na víkendy zase někde s ním na akcích nebo prostě stanovat nebo jelikože ten sice neměl BYT, ALE MĚL AUTO, JSME TAKY OBČAS NA VÍKENDY SPALI V AUTĚ A ZBYTEK BYLI U NĚJ S JEHO RODIČI NEBO KDYŽ VYPADLI NA CHATU BEZ NICH NEBO NA TÝ CHATĚ S MORČETEM TAKY.....TAKŽE pak jsem stále do 30 let byla u mámy jen 3-4 dny v týdnu po práci na přespání...

    , pak bydlela u bývalýho snoubence - NEJHEZČÍ OBDOBÍ, CO JSEM ZAŽILA, BYDLENÍ S MILOVANÝM MUŽEM, ÚPLNĚ SAMI, SPOLEČNÝ CHOZENÍ DO PRÁCE A Z PRÁCE A SPOLEČNÝ NÁKUPY A VAŘENÍ...

    ...to už jsem si dokázala v klidu představit to miminko...

    Nic jinýho neznám, nic jinýho jsem nezažila, nic jinýho si nedokážu představit.

    Teď bydlím sama, mám klid, ale je mi smutno.

    Ze začátku jsem si myslela V NÁJMU, KDE MĚ ZANCHAL BÝVALÝ SNOUBENEC, že v bytě UMŘU a nikdo mě nenajde.

    ALE TO JE PREJ KLASICKEJ ABCTINENČNÍ SYNDROM PO ZTRÁTĚ MILOVANÝ OSOBY, CO LIDI, CO SE OCITNOU PO LETECH SAMI, ZAŽÍVAJ...BYLO TO NA NETU...

    Tak jsem tam byla jako taková labuť, umírající NA RYBNÍČKU, KDYŽ TA DRUHÁ LABUŤ UMŘE, ravalo mi to srdce...

    Ale pocit vzteku, že nemám ten byt a že mě místo zajištění náhradního bydlení posílaj za odborníky a chtěj prostě vystěhovat, ,,pánové tvorstva", ten pocit byl pak taky dost sinlej:

    TEN POCIT ZKLAMÁNÍ, VZTEKU, TOHO JAK JSEM MOHLA BÝT TAK BLBÁ A VĚŘIT MUŽI, TY VÝČITKY, PROČ JSEM SI ZA KAŽDOU CENU S TÁTOU NEVYJEDNALA, ŽE SI TEN BYT DOPLATÍM..

    ...TY POCITY STRACHU, KAM PŮJDU, MĚ NIČILI, JAK JSEM VIDĚKA I MÁMINO ZNECHUCENÍ, JAK NADÁVALA NA TÁTU A JÁ OPLAKÁVALA BÝVALÝHO, ALE MĚLA JSEM I VZTEK A ZAČLA JÍ ROZUMĚT, CO ASI PROŽÍVALA KDYSI, ALE TEN POCIT VZTEKU A ZKLAMÁNÍ A ZHRZENOSTI, TEN MI ZASE DODÁVAL SÍLU SE BRZO VZPAMATOVAT A ŘEŠIT UŽ BĚHEM NĚKOLIKA MĚSÍCŮ SITUACI...



    Ale spolubydlení?? Jako nějaký kámoši nebo spíš známý?? No půlka už má rodiny!!, LIDI MÝHO VĚKU kolem 35 UŽ MAJ DĚTI!!, část už nebydlí ani v Paze nebo postě nějaký mladší nepořádný kluci, co moc ani neznám, jen jsme se na akcích zdravili a ani nemám už na někoho číslo... Něčí pes by ohrožoval morče třeba. (To je to samý, jako je lepší si psa pořídit společnýho, až po dítěti nebo ho nemít vůbec....). A jsem extrémně háklivá na svoje věci. Proto tuktika, když jsem přišla o byt a bála se v nájemním strašně, co se bude dít, že jsem měla na vystěhování neznámo kam podle snoubence a táty v mailu info, že mám jen deset dní, a tak jsem se bála vycházet a když jsem zase začla po tom zhroucení trochu spát a jíst, dojedla zbylý zásoby z festivalu, co jsme měli se snoubencem vézt po mym vyhazovu do Itálie, dojedla, a dopila i alkohol, až do poslední kapky oleje, podělaná strachy, že by tam mohla přijít majitelka s bývalým snoubencem, kterýho jsem nejdřív oplakávala a vyhlížela, doufaje že se vrátí, a vždy si vzala šaty a sluneční brýle a plačící obcházela celý dny barák, doufaje že uvidím jeho auto, tedy auto jeho dědečka, parkovat před barákem a když se objevilo podobný, tak jsem vždy měla tu naději, že vyjde on a obejme mě, ale pak se HO naopak a majitelky bytu bála, že tam příjdou a bála se vycházet a hladověla, pak jsem opatrně vybíhala pro nákup abych neumřela hlady a pak pozamykala svoje věci, abyhc mohla druhý měsíc pro jídlo, napadlo mě, jak jsem háklivá na svý věci, taky zabavit na chvíli bývalýmu jeden krám,

    .... že jsem doufala, že je na tom podobně, že se snad pak ke mně pro to vrátí a ta svatba bude, protože to se mi jevilo v tu chvíli, kdy byl už byt nedoplacenej a tátou prodanej a mně nevznikl znovu nárok na podporu a byla jsem díky bývalýmu v nájmu drahym co vybral on, 2+kk za 18 tis. měsíčně,kterej jsem ale já mohla mít předtím svuj, ten jeho návrat jevilo jako jediná šance na to mít muže, lásku, bydlení a v životě dítě. Ale nevrátil se a ten krám je v šuflíku na fusekle pořád. I když jsem pohrdala penězi, že radši věc co měla hodnotu v tý době jen už asi necelých 5 tis., co měl toho času používat se mnou, zničím, než aby ji používal sám nebo s jinou, že jsem byla opilá a bylo mi vše tak líto, nebyla to pomsta, ale něco jsem v největším zoufalství, že místo peněz na byt nebo slíbenýho podílu mě táta a pak i v mailech bývalý snoubenec na popud táty (, co mě ani roky neviděl, jen když nám vezl někam lyže, a pak jen se mnou řešil, že chce na byt milion z milionu a ještě si nechat peníze od nájemníka, co byl v bytě dva roky místo mě, ale pakmě byt nenechal doplatit a byt prodal ) a souhrou okolností s mou ztrátou práce, aniž bych věděla, že je už byt převedenej, a dozvěděla jsem se to den předtím, bývalý snoubenec zmizel a já neměla kam jít a oni mě mailem leda tak posílali za nějakým odborníkem, když muj problém byl jen, že mě opustil milovanej muž a že jsem ještě čerstvě neměla práci , znovunárok na podporu a byt pro sebe ani pak miminko, co jsem chtěla, něco radši než abych to prodala a dala na třetinu nájmu, zničila...plačící jsem po tom dupala.

    Ale tamta druhá věc ještě čeká na využití mnou, když on už by ji v rodišti nepotřeboval, ale já to taky asi nevyužiju, nebo ji třeba ještě někdy prodam a dam na půlku nájmu, ale asi to nebude stačit.



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Slyšela jsi o spolubydlení? To se pak s nájmem dostaneš třeba na 5-7k…
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    AVATAR: těch možností je vícero samozřejmě....

    i včetně tý, že je to pravda, plus mínus. pak by byla otázka, jestli byl agresivní psychopat anebo tuhle svou kvalitu začal objevovat až po jejím boku a působením jejích nevinných PMS a laskavých rad a doporučení.

    umím si totiž úplně živě představit, že měl sto chutí jí vypálit nejen jednu v mnoha dalších situacích, speciálně třeba v tom metru vedle paní - navzdory červeným šatům se smyslným výstřihem - nebo při rodinný večeři (to samý v černým)....no a protože správně rozklíčoval, že tato jemná dívka mu v pravidelných intervalech otvírá kudlu v kapse (čímž se vlastně pravidelně ocitá na hraně zákona) a tedy není rozumné v takovémn vztahu dál pokračovat a už vůbec ne do něj přivádět dítě, učinil dospělý a zodpovědný rozhodnutí a odešel.

    ono není vůbec zdravý ani bezpečný setrvávat ve vztahu s někým, kdo ve mně svým chováním probouzí hysterku nebo agresora, i když toho člověka třeba šíleně miluju a mám pocit, že bez něj nedokážu žít.
    been there, done that
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam