• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Prostě jsi na něj řvala jako matka kdysi řvala na tebe, on měl podobný pocity jako ty tehdy, když na tebe řvala matka a protože to nechtěl dále snášet (stejně jako ty jsi nechtěla snášet řev matky a odstěhovala jsi se), se od tebe odstěhoval.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: To jste neměly žádné letní uniformy? :O

    Psychopati projdou, ostatní blázni doufám ne :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _BENNY: Neptal jsem se, pokud mozno tak se vyhybam vecem co nechci vedet. Mam hrozne dobrou pamet a je to prokleti :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    PSYCHO: doufam ze to bylo po nejake divoke party s vice lidmi :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _BENNY: Na druhou stranu moje kamaradka nezobala HA protoze mela byt neplodna a kolem 30ky suddenly otehotnela. A byla z toho stastna jak blecha.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    RAINBOF: Imho ty prachy, co tvrdí, že jí dá po terapii, už dávno rozfrcal :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    RAINBOF: Myslim, že fotřík je neúprosnej.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: voplodnovace najdi na party nebo jak tem diskotekam pro geronty rikas a kdyz bude prachatej tak pijavice tvyho saciho vykonu z nej dostane co potrebuje. Vyhodu to ma ze si nemusis hrat na lasku a podobny veci a otec urco vymekne nez vytuhne.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: velke stesti ze se nic z toho nepovede, VELKE STESTI!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: pockej, vazne. treba jses uz davno neplodna, a jenom o tom nevis. moje kamaradka takhle zobala antikoncepci 10 let uplne zbytecne...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STICKYGREEN: A máte snoubence? A mohl bych ho vidět
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA, REBORNA: normálně tyhle právní nesmysly trpělivě rozplétám a poukazuju na chyby, ale... asi jsem konečně pochopila moudrost, jakou velký Alexandr projevil ve městě Gordion, a řeknu akorát "jsi mimo".
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    REBORNA: já nevím proč lanaříš Crazyho když tu kolem pobíhá Jake_up...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:No přeci čekam na oplodňovače co mi to zatim udělá na řežníka, aby dal náladový zaběhlý kočce report o mých vejcích.
    Ale já na řezníka nemusim. Fuj!

    To zas narozdíl od čůrání na nohu partnera ve vodě přijde řezník nechutný trochu mně.

    No takže přeci: čekám na pořádnou rachotu, abych mohla dohonit odvod sociálního pojištění, co jsem zameškala teď měsíce a bude to pak chybět to moje odvedení požadovaný měsíce (musí být asi 9 za dva roky předcházející zbouchnutí nebo porodu??!), takže teď meškám s odvedem a pak to bude chybět, doprčic!! a čekám na oplodňovače, se kterym sestavíme po zkušebce mimíse, zařídíme tak ochrannou lhůtu A NAPÍŠEM STÁTU, AŤ KOUKÁ NAVALIT MATEŘSKOU A NEZKOUŠÍ SE VYTÁČET!!, předtim zkasírujeme fotra o prachy z mýho kvartýru a pak bude muset nabíječ hodně makat, ale pak třeba za dva tři roky řeknem fotrovi, ať navalí kvartýr po jeho mamince, až ta hádám v 96/97 umře, že si to s něčim spojíme její garsonku podáme a s něčím spojíme, POKUD OVŠEM TEN OPLODŇOVAČ BUDE NĚCO MÍT. Co spojovat s mou garsonou = mít na část garsony nebo garsonku, co by mohl prodat a spojit s tim mym...nebo pronajmout a platit z toho poplatky v mym náhradním bytě, meanwhile já a mimís 3 - 4 roky leháro.


    Takže stále stejnej plán jako před svatbou 2018. Jen později. Asi tak o 4 roky a v totál stresu, aby mimís pak nebyl dement.

    Ale oplodňovač by měl určo něco mít = úspory/garsonku...

    Tak hezky pracujte!



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: Jak vis ze jsou hezky? Fotis si je na instac?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    MOODYCAT: Sama máš je shnilý. Já mám hezký....pošli někoho, kdo mi to udělá na řezníka a dá ti vědět. Nevim.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: blablabla a co delas ted.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:
    REBORNA:

    Jo, takže je to takto.

    Když já odváděla po VŠ plný sociální poj. necelý dva roky, pak po ztrátě práce byla za povolenou čtyřku na brigoškách a blbě se mi hledala práce opět v oboru, že byla ještě krize, pak part time a ve stejný firmě HPP a plný sociální necelej rok, skončil projekt,...

    Pak jsem odváděla sociální fakt hodně vysoký tři roky.

    Pak tedy podpásovka - vyšší plat, práci jsem našla obratem, že nebyla už dávno krize několik let, ale smlouva suma sumárum jen na rok, ale odváděla jsem tak plný sociální...už tam bych měla nárok na mateřskou u př sml. na dobu určitou...

    Pak jsem sice byla zase po asi 5 letech zase pár měsíců hledala práci v oboru 2017/2018, ale pak našla....

    Tak kdybych tam pak skončila po zkušebce, TAK S TIM, ŽE JSEM PŘEDTIM V PŘEDCHOZÍCH DVOU LETECH ODVEDLA:

    SOCIÁLNÍ ROK, pak pár měsíců ne, ale pak zase těch pár měsíců = 9 měsíců nebo kolik za dva předchozí roky jsem ho odváděla určitě.

    Tak když jsem s měla vdávat, a kdybych tam skončila po zkušebce a byla bych už pak TĚHOTNÁ.

    tAK VIM JISTĚ, ŽE I KDYŽ UŽ BYCH TAM NEPRACOVALA, BYLA UKONČENÁ, UŽ TAM NEPRACOVALA, ALE BYLA UŽ TŘEBA DVA MĚSÍCE NEBO TŘI MĚSÍCE TĚHOTNÁ, ŽEN POKUD BYCH RODILA DO 180 DNÍ POTÉ , OD KONCE V TÝ PRÁCI:

    ŽE bych pak 100 % -ně nárok na mateřkoskou od STÁTU MĚLA. PLNOU, TĚCH x % Z PLATU.

    Pak bych byla tři roky doma, pak klíďo píďo part time, dva roky, pak asi ve 42 letech bych pomalinku hledala zase práci v oboru....


    Abych si tam seděla hezky 20 let až do důchodu... tam bych šla v 63 letech, u ročníků snad 1985 ještě to jde, nevim,...



    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: A pocitas taky s variantou, ze tvoje vejce uz jsou davno shnily?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: a jako vzdy jsi udelala hovno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam