• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *za ušima ** úhly
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: To ze se chlapi otaceli to neres...CHlapi se taky otocej za autem co ma treba divnou barvu..to neznamena ze by mu chteli delat mimiska...Vyfot nohy a zadek a posli sem.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Tu jsem měla trochu i když jsem byla hubená...právě když jsem zhubla, tak byly vidět strie.

    A plavkách možná na přímym slunci je asi trochu vidět, ale chlapi se otáčeli 40 letý, ale zadaný, tak je to jedno a ostatní tam byli jen mimo mou kategorii, tak 25 a pak mladš ještě...

    No a hlavně na koupáku pak byli Rusáci (SUB. ne tedy), Ukroši a Romajzlové, tak to bylo stejně jedno.

    Nebylo to komu ukazovat.

    A v cyklo-šortkách, i když jsou mini, neni celulitida vidět vůbec, je jen trochu ze strany na zadku z boku a tak je schovaná...tak je to jedno.

    A v posteli je to taky jedno, to se udělá přítmí. A pak není vidět...a stejně nikoho nemám.

    To ty celebrity maj taky celulitidu, něterý ji maj až za uši, některý maj celulitidu nejen na zadku a stehnech, ale zejména na mozku.

    Jenže ONI JE DO TĚCH KLIPŮ A NA TY FOTKY TAK NASVÍTĚJ A VYBÍRAJ SPECIÁLNĚ JEN ZÁBĚRY A ÚCHLY, KDE TO NENI VIDĚT...

    Zaměstnaj se tak desítky programátorů video a foto softwarů a střihačů, CO CELÝ DNY A MĚSÍCE TRÁVĚJ TAKTO, JEN TIM, ABY NEBYLA VIDĚT U TÝ CELEBRITY CELULITIDA.


    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    potvrzuji: Reborne to posledni dobou fakt slusi, dost zhubla ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE: Ne, ale co si tak pamatuju, tak než jsem se ožrala a naštvaně s nadáváním odešla a pak smutně odjela směr Cross, od 5 free..., když dohrál na palouku bývalý snoubenec, tak předtim jedna kámoška SUB. říkala, že skvěle vypadám.

    Ale to se tak říká, i kdybych nevypadala, že... ale vypadala.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Nejen raggajungle *Jo i jednou Linkin park byl - s jednim totál zdělaným týpkem jsme dali společně docela úspěšně Crawling a hlavně Somewhere I belong, oba zpěv, pak on rapy, já radila další sloku rapu a pak já dozpívala ten konec, blbě frázoval na ten kytarovej ryf, tak se to musí zpívat jinak + kontra beat... pak jsem ho hustila s bytem, že namám ,,kam belong" a von taky nadával na fotra...

    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Mě by ta Tvoje aktuální forma fakt zajímala, nebyla by prosím fotografie celé postavy? Samozřejmě oblečené, jak jinak ♥ !
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: jeste ctyri kila dolu to chce..co nohy?..mas pomerancovou kuzi?..ceulitidu?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    STICKYGREEN: ráno předevčírem jsem měla 59 kg...ale jinak 170 cm, 62/ 63 kg teď.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jaký zase práva??

    To, že já mám postavu jako na tom videu ve věku kolem 35 je podle mě výjimka a ta na tom videu neni běžná pracující žena, ale KOMERČNÍ OBJEKT, KTEREJ MÁ ZA SEBOU TÝM LIDÍ, co ručej za to, že takovou postavu mít bude, i kdyby nechtěla, a ona nemůže nic jinýho, protože oni dělaj věe pro to, PROTOŽE KDYBY TU POSTAVU NEMĚLA, tak by řada lidí přišla o prachy.

    A naví,je známá věc že ženy tloustnou skokově kolem 35, kdy se jim zpomalý metabolismus, a změní radikálně náplň od studentských let...

    ...ALE MEZI 50-60 ŽENY ZASE CHŘADNOU A MOHOU NĚKTERÝ ZTRÁCET HMOTU SAMOVONĚ A HUBNOUT, což i proto může mít po padesátce postavu jako já v 35, tedy postavu jako na tom videu.

    Proto máme stejnou nebo skoro stejnou postavu, já po 35 a ona 50+..

    Takže nechápu souvislost.

    A že má žena kolem 35 postavu jako na tom videu, třeba jako teď já, není podle mě český průměr pracující ženy.

    A čemu mi je, že mám postavu jako na tom videu, když na seznamce budou samí pupkouni nebo
    macho-svalovci,a ne hubený s pěknym obličejem nebo mimopražský mi psát nebo strejdové s dětmi a dědulové.

    Takže když jsem byla trochu oplácanější, než na tom videu, ale měla slušnou práci, i když sedavou,na rozdíl od tý další, cobyla i čáastěčně pochůzková a kontrolní, ne jen sedavá, TAK JSEM ALE MĚLA BÝVALÝHO SNOUBENCE A BYLA JSEM TUDÍŽ I S OPLÁCANĚJSÍ POSTAVOU DALEKO ŠŤASTNĚJSÍ NEŽ TEĎ,

    kdy mám zase zpět postavu jako na tom videu..

    Tedy ale v mých 18-23 jsem byla na druhou stranu výrazně hubenější, než na tom videu, což u mě ještě bylo zdravý - prsa dvojky a zadek jsem měla, normálně...

    Ale některý holky ani to, a to je pak anorexie...

    Že jsou některý lidi zvaklý to u feťaček a kuřaček a mladejch holek kolem 17 let, co z tý anorexie do 23 let vyrostou a ztloustnou na normál nebo víc, ŽE JE NĚKDO ZVYKLEJ NA TU ANOREXII A CPE JI OSTATNÍM, to je jeho problém.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    ,,K tomu táborák - to je tramp - česká klasika, jen pak s úprkem před bedny..."

    K tomu trampu....

    Když jsem opilá, tak si zpívám. Ne u táboráku, spíš běhám po louce a zpívám:

    Není to tedy Michal Tučný ,,Když si báječneou ženskou vezme báječnej chlap..."

    Ale spíš nějakej raggajungle, což tak jediný, z těch asi 5 stylů, co poslouchám, má souvislej vokál tedy text..občas rapuju, to už tu bylo.

    PAK JSEM NOVĚ ZAZNAMENALA MINULÝ VÍKEND JEV, ŽE KDYŽ SE flaška rumu kokosovýho stala z poloplné , poloprázdnou,..

    ŽE JSEM BĚŽELA JAK DĚLO Z TOYKY, KOUKALA JAK PADAJ HVĚZDY, byly vidět na tom krásným místě skoro v horách desítky komet a meteorů tedy převážně...

    TAK JSEM OŽRALÁ JAK SLÍVA BĚHALA PO LOUCE, KOUKALA JAK PADAJ HVĚZDY A MÍSTO ZPĚVU PŘÁLA NAHLAS BÝVALÝMU SNOUBENCI NEBO SPÍŠ TÝ JEHO, která ovšem neměla s prodejem mýhom bytu nic společného, ale využívá teď prachy, co vydělal bývalý snoubenec za spolu-chození do práce SE MNOU A CO JSEM ZA ZBYTEČNÝ MANGA A ZBYTEČNÝ TAXÍKY A HLAVNĚ DALŠÍ VĚCI, NAŠETŘILA JÁ...

    A to na svýho mimíse pak, ne pro nějakou moravskou pizdu!

    ...TAKŽE JSEM BĚHALA PO LOUCE, KOUKALA JAK PADAJ HVĚZDY, NAHLAS JIM PŘÁLA OŠKLIVÝ VĚCI, mimo jiné i aby ho opustila, až bude on ještě starší a 44-47 + a plesnivější a on zůstal starej a sám nebo aby ani s dítě nechtěla, TO ABY POTRATILA JSEM ODVOLALA, to přeju jen tý od grázla, co mě dal znásilnit, nahlas, tak se TO možná stejně nesplní,

    , NO A BĚHALA JSEM OPILÁ PŘI TĚCH PADAJÍCÍCH HVĚZDÁCH A PŘÁLA JIM HNUSNÝ VĚCI A PROKLELA JE.

    Ale KDYBYCH de facto vypila na trampu placatku rumu A ZPÍVALA ZASE JAKO KDYSI NA VODÁKU: ,,Červená se line záře" NEBO ,,Chtěl jsem to ráno" nebo ,,Stánky" , TAK BY TO BYLO ZCELA V NORMĚ A TAKY BY TO ASI MĚLO NA ORGANISMUS ÚPLNĚ STEJNÝ EFEKT...







    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    REBORNA: tak kolik teda vážíš? Vynech teorii tělesných křivek a fakta sem když už jsi to nakousla...Jo a ehm je to tu o seznamováni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Co myslíš tím věkem - že 35 "má právo" být tlustá?

    To je přeci otázka životního postoje, pokud žena chce, nemusí být tlustá ani v 54:

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Ne. A ani netvrdim, že jsou tlustý ty s tim špekem kolem pasu, horních boků a zad, bez zadku a s dlouhejma hubenejma nohama.

    Žádná z nás neni tustá. Všechny máme de facto štíhlou, spíš k poměru běžný populace v ČR, průměrně hubenou postavu.

    Ale tady byl problém, že nějakej kokůtek tu srovnával 17 letý kuřačky, co asi vídá kolem sebe s postavou ženy kolem 35 let.

    A navíc neví, jak vypadam, pokud mě tedy někde nezahlédl, tak spíš myslim že vycházel možná z nějaký fotky, co mohla být pořízena v době, kdy jsem měla náročný období v práci a nesměla se hnout od PC a hýbat, kdy mě navíc vyžralo to, že bývalý snoubenec vyžadoval, abychom neustále chodili na nákupy a de facto mi i večer dělal chuitě, že v nocvi po práci a příchodu domu procházkou pak něco vyvářel....a hlavně JSEM PAK BYLA TAKY NEMOCNÁ MEZI ÚNOREM A BŘEZNEM, kdy normálně jakmile se vyhoupne teplota nad 10 stupnů mi už v některých únorových dnech a hlavně v březnu jinak naplno začíná cyklosezóna, do toho i Alpy a lyžování velmi fyzicky náročný... a lze i na inlajny, a chodim i běhat, ale to málo, která je v závěsu vystřídána prvními openairy před čarodejnicemi, pak až do května než začnou vedra to sportovní období trvá ----JENŽE TEN ROK JSEM TO OBDOBÍ místo sportů únor/březen promarodila...


    ..takže mi za dva roky vylítla váha o 10 kg, prací, sezením v práci a výkrmnou bývalého snoubence - kupy tašek plných draýho jídla, Z ČEHOŽ JSEM OVŠEM VŽDY POLOVINU PLATILA, ANIŽ BYCH HO POTŘEBOVALA NEBO NUTNĚ CHTĚLA, PAK TA NEMOC A LEŽENÍ, V REKONVALESCENCI MĚSÍC NEMOŽNOST SPORTŮ, protože jsem si nechtěla ohrozit srdce po angíně,

    ten rok to bylo už oproti mýmu normálu + 15 kg a je možný, že to mě někde zahlédl nebo viděl nějakou fotku pořízenou z toho jedinýho jara/léta, než jsem to zase zhubla..

    Tak proto asi nějaká fáma, že mám snad nějakej problém s váhou, což je blbost, mám normální, spíš na svůj věk ženy kolem 35 let velmi štíhlou postavu.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:
    REBORNA:


    ,,Tak nevim co je horší. Nerad bych se někoho dotkl, ale aby ve skoro 40 letech měl někdo za středobod svého osobního života to že policajti zatáhnou party, nebo že se tam nemá jak dostat a kde tam spát, to mi přijde skoro tak špatný jako ten Ortel"

    A pokud to bylo myšlený všobecně, JAKO TŘEBA NA TÝPKY, CO I VE 40 letech jezděj/choděj na párty nebo co ty párty organizujou...

    ...tak co se týče lidí, co choděj na párty po čtyřicítce a maj i to jako víkendovou zábavu...no tak mně není ještě zdaleka 40, ale znám takových dalších dost, i 40-50 letých!!

    Když vezmu víkendový zábavy lidí 30-45 let, TAK - JAKÝ DĚLÁM SPORTY už jsem psala: kolo, lyže (to teď nejde), PAK TAKY PLAVÁNÍ/KOUPÁNÍ, ale tam mám problém, že jsem dřív měla kdysi ten exém na rukou, mam tam citlivou kůži a lidi s citlivou kůží by se taky neměli moc často namáčet, kor chlorovaný bazény, spíš čistej rybník/jezero, když neni ten rok moře... TAKŽE JAKO S NEMŮŽU KOUPAT KAŽDEJ VÍKEND.

    A na kola je teď moc vedro - to k večeru pohyb, ten tanec nebo poskakování, je příjemnější.

    PAK DALŠÍ V ÚVAHU, CO VIM, ŽE LIDI DĚLAJ, JSOU RAFTY, no já si kdysi užila vodáků na základce až až a zaseklá zadkem topící se v kajaku v Sázavě už jsem v 15 letech taky byla, že jsme měli dětský a ne pro vyvinutý skoro-ženy, a stačilo.

    PAK CO TEDY VIM LIDI JEZDĚJ NA MOTORKY, i páry, ale motorky já považuju leda tak za generátor smradu, ještě k tomu PĚKNĚ NEBEZPEČNEJ, navíc to je spojený s jinou muzikou a kulturou...a stejně bych na to nevlezla.

    Takže ježdění na motorce o víkendu - ne e..za mě bajk je jedině KOLO. A na to je teď fakt vedro, když už jedu, ráda makám, ale na kole jsem k rybníku nebo někdy do bazénu ten kousíček těch asi jen 7 km sjela, to jo....


    Pak tedy k divadlům už jsem myslím psala, ŽE BĚHEM GYMPLU jsem viděla na klubu mladýho diváka snad všechna nejdůležitější představení.

    A já RADŠI SPORT - AKTIVNÍ VĚCI.

    No třeba plesy jako?? Ale těch jsem si taky na gymplu a ještě kolem matury užila až až - A STEJNĚ NENÍ PLESOVÁ SEZÓNA.

    Pak tu někdo zmínil, že mám jít balit chlapy třeba na kurzy modelařiny - no to fakt ne, se přihlásit jako na stavení nějakejch modelů?? to jsme dělali naposled jako děti, snad ještě ke konci komunismu, že jiná zábava nebyla.

    No a zavřít s v těch hezkých dnech v paneláku a hulit nebo hrát počítačový hry, NA TO MĚ FAKT TAKY NEUŽIJE.

    Takže ano - V LÉTĚ, KDY JE NA KOLO MOC VEDRO, to vidim asi jako místňáci u moře, PŘES DEN PĚKNĚ V CHLÁDEČKU, NĚCO DOBRÝHO SI PŘICHYSTAT K JÍDLU, salátek, spíš než uvařit, pak tak max koupačka, když zlevněj odpol vstupný,

    NO A KDYŽ TO VEDRO OPADNE, TAK PĚKNĚ NĚKAM NA DRINČÍK A ZASKÁKAT NEBO OBČAS TAKY NA AKCI VEN DO PŘÍRODY A LÍTAT V CHLÁDEČKU PO LESE...

    K tomu táborák - to je tramp - česká klasika, jen pak s úprkem před bedny...

    ... po odpadnutí pak ráno lehčí turistika na vlak/houbaření/ sběr lesních plodů...což je běžná důchodcovská zábava.

    Dokonce i lidí 60+ !

    Chata, co mám zdědit po mámě, je rozpadlá, spíš budou potřeba prachy na demolici, který zatím nemám a už ani chlapa, co by tam dal postavit kůlničku na veget pak s dítětem, takže na chatu zatím němůžu.


    A třebas i demonstrace, což by ještě připadalo v úvahu na hezké dny jako rozumný víkendový středobod, jsou teď zakázaný, a na ty nebezpečnější bych stejně nešla.


    TAK ZA NĚJAKÝ DAŠÍ TIPY, CO JINAK SE DÁ V LÉTĚ, KDYŽ JE 40 STUPŇŮ, DĚLAT, CO JAKO LIDI BĚŽNĚ V LÉTĚ O VÍKENDU DĚLAJ, BUDU VDĚČNÁ...

    Co tedy by mělo být v létě v těch čtyřicítkách o víkendu krom koupaček a akcí tím středobodem, s přihlédnutím k tomu ŽE TŘEBA NEBEZPEČNÝ HOROLEZENÍ ANI MOTORKY TO U MĚ FAKT NEBUDOU.


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    takze jses proste tlusta
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *pneumonických (ne pneumotických, ani pneumatických), vle. Ale to taky! S nohama jak hůlčičkama a třaslavou pneumatiou kolem pasu a zad, co je jaksi na využití při sportech k ničemu, ani jet se na tý pneumatice nedá...
    Ale jen proto, že já mám jinej typ postavy - štíhlý ruce, štíhlej pas a lýtka, pevný břicho a žádný špeky na boku břicha a zádech, ale zase větší kulatější zadek, co je vidět a silnější svalnatý stehna, co jsou vidět v oblečení víc než ta moje štíhlá prostřední část těla, jsem asi jako z úhlu pohledu nějakých dementů, co jsou zvyklý na holky, co si schovávaj špeky a pneumatiky kolem pasu a zad do šatů, trik a svetrů a vidět jsou jen nohy, co maj hubenější, že maj prostě jen ten jinej častější typ postavy...
    ...tak jen proto, jsem podle nějakých nechápavců, ( co nechápou rozdíly mezi křivkami a mírami žen a typy postav), podle nich JÁ TA TLUSTÁ, PŘITOM NAOPAK tlustý jsou z lékařskýho úhlu pohledu ty, co maj místio štíhlýho pasu a břicha se svaly místo toho na břiše tuk a pod pasem a kolem zad a nad zadkem maj pneumatiku a třaslavou kůži a nemaj zadek a boky, I KDYBY MĚLY NOHY dlouhý DVA metry A SEBE-HUBENĚJŠÍ, tak to ne já, to ony jsou ve skutečnosti nezdravě tlustý, se s tim smiř.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Vzala jsem si tu etnickou plavkovou podprdu večer na palouk stejně, abych se nepotila při skákání a neměla na soibě celou noc mokrý propocený triko, vzala jsem si jí i s těma šortkama tedy mini kraťasama Volcom, pak že tam hrál bývalej jsem se to snažila přechlastat sedativním pivem, chvíli pařila, ale stejně jsem pak smutně a nasraně zdrhla do Crossu, kam jsem v 5 vnikla už free, a BALILI mě tam asi 3 TÝPCI, jeden mě dokonce pronásledoval po cestě a otravoval při přestupu mezi tramvajema, tak to asi NEbude tak blbý. Ale nelíbil se mi.

    Při 170 cm, 59/ 60 kg je normál tak leda u osmnáctiletých bezprsních a bezprdelních nedochůdčat nebo smradlavých toxických pneumotických tachykardických tuberáckých kuřaček a feťaček nebo vykloubenejch klátivejch modelín (s nohama, co jsou jen chatrný hůlčičky potažený promodralou kůží, na prsou a zadku povislou kůží) s atrofovanym svalstvem, protože kdo nežere, ten nemůže ani pořádně sportovat), u atletických / křivkovitých žen nad 35 je to spíš podváha.

    A nemám to vycvičený, ale spíš vytejraný hladem kvůli koronaviru se zavřením foodcourtů, když jsem ještě měla stravenky, teď vytejráním hlady, že dám všechny peníze jen za nájem a nemám ani na jídlo a vyježděný na kole, vyplavaný a vy-jump-up ovaný, ať už technařsky nebo drum and bassově nebo psítrenclově.
    A nemá to jen výhody, už nemám prsa trojky až čtyřky, předtim jsem měla melouny, co přetejkaly i z podprdy s košem D, což rachitický bývalý snoubenec naopak ocenil.


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    PALEONTOLOG:

    Myslíš, že člověk, kterej by si ani nekoupil mango mimo akci tj. nad 29,90 by fakt rozbil něco svýho nebo něco, co by musel pak uhradit zaměstnavateli??

    Fakt ne.

    Cipralex?? Ale to je co já vim na deprese, což má buď z tebe/jinejch kreténů anebo z marihuany/nějakých drog nebo z nějaký blbý antikoncepce - v jdný práci jsme do PILs tedy příbaláků o tom nově vkládali pro SÚKL odstavec .... a s rozbíjením věcí nebo hysterií, tedy dnem podrážděnosti před menses (, kdy žena víc prožívá třeba i vyhazov z práce a je lepší ji nedráždit, jen konejšit), což jediný jsem měla já a už zcela výjimečně, tak asi 2x v roce na jen dva dny v protiváze k ostatním dnům, co se mnou byly veselý a krásný (když pominu rok před tím jen scénu s taxíkem a huštěním mýho kola), to má tedy pramálo společnýho.

    Takže fakt nevim, proč sis nevzal bývalou a jestli jste se měli taky brát, asi ne.

    A po zrušení dnb akce u jezera jsem fakt nerozbila nic. Jen jednou jsem něco rozbila, že jsem byla nešťastná a opilá a sama a ani to nebylo moje a ta osoba má dost peněz na to si to koupit znovu, JÁ PŘIŠLA TOTIŽ I KVŮLI NĚMU O BYT!! A ten si jaksi znovu koupit nemůžu!!



    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: stejne jsi do tech plavek nemela nacviceno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam