• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *zbyde při řeholný práci čas, horší práci, než by mohl mít, kdyby zůstal doma a nešel opruzovat a zaclánět sem, **houkne na Rebornu, co mu nasraně, že přišla o byt na mimíse a českýho muže řekne nebo naznačí pohledem aby nevotravoval...






    AMANT
    AMANT --- ---
    REBORNA: jsi naprosto bezcena smucka a nikdo te nechce znasilnovat, natoz s tebou mit deti, uz si to pripust a demonstrativne sezer naky prasky a pak zavolej mame, cos udelala, at se konecne dostanes tam, kam patris.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA:
    REBORNA:

    Jo a kamarádů jsem měla spoustu...na základce jsem taky měla nejen to, ale i nejlepší kamarádku...

    Pak měla později i menší partu lidí...

    ALE MNĚ NENÍ 15, ANI 25, DOKONCE UŽ ANI 30.

    Práce a muž, se kterým jsem bydlela, pozdravit někde známým, ale pak být normálně v páru, mi bohatě pro naplnění času stačilo...


    a když si k tomu všemu představím ještě dítě?? No to už snad ani na pindy naší mindy s nějakou další maminou od spolužáků toho dítka snad ani nezbude čas a budeme si tak max jednou za 14 dní volat, se obávám...

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KULA:

    Ale tohle nejsou moje postoje....to jsou postoje mnoha a mnoha lidí z Prahy.

    A z Čech už jako že úplně.

    A že někdo rád strká pyj do malý frndy šikmooký borky nebo komu se líbí SUB., ale je to jinak pokrytec, co si ve skutečnosti myslí, že je víc než přistěhovalci a nechce je tu, to na tom nic nemění.

    PRÁVĚ NAOPAK.

    Já jen nejsem hold tak diplomatická, s holkama jsem se na akcích všeobecně moc nebavila, bohatě mi stačilo pozdravit tři známý, co se tam střídavě objevovali a jindy jsem si vystačila s bývalým snoiubencem, anebo pobíháním a skákáním s vínkem/venku s flaškou vína a s holkama jsem se na akcíích všeobecně moc nebavila, JEN ZDRAVILA DVĚ TŘI, a SUB. je mi tudíž volná, i když proti ní nic nemám...prostě neutrál.

    Tak nemám jen potřebu tý diplomacie a klidně to sem napíšu.

    A ty se vůbec nedělej.

    Mentálně jsi na tom asi jako jeden Slovák, se který jsem byla na rande...

    Na jednu stranu plná huba tolerance, klidně by šel i prznit šikmo-očku nebo nějakou Ukáčkovou chuděru uklízečku nebo SUB. tedy nějokou jí podobnou...

    Ale jak došla debata na jeho bývalou:

    ŽE PŘEDTIM MĚL LETUŠKU A ŽE KDYŽ SE S NÍ ROZEŠEL, TAK ŽE ONA SI NABRNKLA PŘISTĚHOVALCE...

    ...A TO BYLO ŘEČÍ A URÁŽEK...

    ŽE VON JE JAKO ČERNEJ A ŽE TA,,DĚVKA" OD NĚJ URČITĚ CHYTNE NĚJAKOU NEMOC a blá blí blů...

    ¨Přitom to byl zdravej Seychelan nebo už ani nevim, nevzpomenu z loňska z jaký země že byl...ale normálně slušnej zdravej chlap...


    ....ale to bylo urážek, že jako ona je ,,DĚVKA" , CO SE KURVÍ S ČERNOCHEM...

    Přitom jak jsem psala: na druhou stranu klidně by šel i prznit šikmo-očku nebo nějakou Ukáčkovou chuděru uklízečku, co by si myslel, že mu zamete a že ON SE BUDE JEN VÁLET nebo SUB. tedy nějokou jí podobnou...

    PROSTĚ UBOŽÁCI.

    A segregátorský kurevníci,...

    A pokrytci...hlavně POKRYTCI !

    A ne politika, SPRAVEDLIVÁ, ALE JEN JAK SE TO JEJICH PÉRU A LENOSTI HODÍ DO KRÁMU.

    Takže smůla, já vim svý, ani se nesnaž.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: hele Nick te zdravi a rika ze vsichni makaj..jdi do prace taky konecne.

    Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's Back) (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=6M6samPEMpM
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: Jseš tak ubohá
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    s jejím iq bych to na ODSku neviděl..ale teď jsem tedy taky překvapen, co za rasistka chodí na psycko ;))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    REBORNA: ...ať si jako trhne a že je jako že podřadnej póvl, nečeskej hindering zaclánivěj hmyz, kterej by nejradši preventivně vykastrovala, aby se tu pak moc nenamnožil a neskupoval byty a nezacláněl v bytech,,,protože Reborna vidí a za roh, zejména na Prahu 5...


    Já se tak opatrně zeptám, kolik žes toho odpracovala ty? Pomatuju si akorát něco o jobu za 6.000 a pár vyhazovech, ale přiznám se, delší čas už neupdatuju.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SARAJ:
    REBORNA:

    + JEŠTĚ K TOMU NUTNO DODAT...

    ...ANO, SMUTNÝ DOKUMENTY, JAK MIGRANT PUTUJE VYTRŽEN Z KOŘENŮ SVÝ ZEMĚ DO EVROPY, ABY SI POLEPŠIL jsem viděla...

    A zatímco on pluje na lodi, jakoby za penězi, aby si polepšil, TAK PARALELNĚ PENÍZE Z JEHO ZEMĚ UBOHÉ VYKOŘISŤOVANÉ JSOU GLOBÁLNÍM A EKONOMICKÝM ZLÝM SYSTÉMEM ODČERPÁVÁNY PRÁVĚ DO TÝ ZÁPAĎÁCKÝ ZEMĚ, KAM PUTUJE, ABY SI POLEPŠIL... COŽ JE JAKO ŽE PREJ DĚSNĚ SMUTNÝ ...aTAK DÁLE...

    No je, protože sem putuje, aby si polepšil, ale jeho země je vykořisťoována...a on chudák pluje do země evropský, aby si polepšil...

    A pak na koupališti, pokud mu na to zbydě při řeholý práci čas, houkne na Rebornu, co mu nasraně, že přišla o byt na mimíse a časkýho muže leda tak tiše nebo alespoň pohledem naznačí,

    ať si jako trhne a že je jako že podřadnej póvl, nečeskej hindering zaclánivěj hmyz, kterej by nejradši preventivně vykastrovala, aby se tu pak moc nenamnožil a neskupoval byty a nezacláněl v bytech,,,protože Reborna vidí a za roh, zejména na Prahu 5...

    Takže Reborna sama, přistěhovalec sám, než si najde přistěhovalkyni a vytvoží nechtěného invazivního zaákeřného mimíse.

    NO ALE MÁ TO háček, co vědi všichni,

    I V RÁMCI TOLERANCE K MIGRANTŮM, CO SI CHTĚJ ZACHRÁNIT ŽIVOT A JE TŘEBA JICH PÁR PŘIJMOUT ANBO V RÁMCI TOLERANCE K NĚKOLIKA MÁLO EKONOMICKÝM MIGRANTŮM Z VYKOŘISŤOVANÝCH ZEMÍ...


    Rusko přeci není CHUDÁ A ZÁPADNÍM SYSTÉMEM VYKOŘISŤOVANÁ ZEMĚ, KTERÝ BYCHOM NĚCO DLUŽILI A MĚLI TU NA ZÁKLADĚ TOHO DÁVAT AZYL EKONOMICKÝM MIGRANTŮM/MIGRANTKÁM OD NICH....

    A co se týče nařízeníé z eu, ŽE MUSÍME PŘIJMOU ALESPOŇ ČÁST UPRCHLÍKŮ, TAK UKRAJINA PŘECI NENÍ ZEMĚ, KDE JSOU V BEZPROSTŘEDNÍM OHROŽENÍ ŽIVOTA, ŽE BY FAKT JAKO NEMĚLI KAM JÍT, ABY SI PŘED VLEZLEJMA DRZEJMA ZAJEBANEJMA RUSÁKAMA ZACHRÁNILI ŽIVOT, JSOU V BEZPEČÍ PŘECI I TAM, na tý Ukrajině, JEN JINDE tam...o život jim nejde, že.

    A POKUD BY ŠLO O VOLNÝ POHYB OSOB, TA UKRAJINA PŘECI NENÍ SOUČÁSTÍ EU.

    A všimni si, že zda by měla být nebo ne Ukrajina součástí EU a k mýmu vztahu k Ukrajincům a tý politice tam, jsem se tu radši vůbec nevyjádřila.

    A už se tu i psalo, že bych měla pak přejít na Egypťana.

    Nebo něco podobnýho.

    Ten je třeba potřebnější,...a možná i bude mít pči češtině i pro mě víc sexy přízvuk než Rusové a Ukrajinci.

    To jako nemůže ani SUB. vědět, jakej přízvuk se líbí českým ženám nejvíc a jaký přistěhovalce by jako chtěly za muže nejradši český ženy a kdo tu tedy jako ještě by měl mít byty,,.,.na to tu ani anketa nebyla.

    Ale otázka je právě, zda ti ostatní přistěhovalci přenechaj těm s tím nejvíc sexy přízvukem, pokud tedy SUB. myslí, že jde o sexy přízvuky, zda jim přenechaj byt.

    Zda třeba Rusové nechaj byty Čecho-Taliánům, Frantíkům integrovaným, co mluvěj česky a maj úzkej nos a sexy přizvuk taky, určitě víc sexy než Ukrajinec nebo Rus...tedy jako za mě...


    To už je otázka.






    KULA
    KULA --- ---
    REBORNA: Ne Reborno, nemocný zmetek jsi jedině a pouze Ty. Jasně, najdeš pár cáknutých s názorama jako ty. Ale ty jsou taky bezdětný a opuštěný. V životě jsem tak prdelní postoje jako máš ty neslyšel. Je fakt, že ale těžko nacházím vzpomínku na většího nýmanda.
    Jestli existuje něco jako křišťálová lupa ale pro loosery z internetu, letos ji vyhraješ. Každému se hnusíš. Podle mě i sama sobě se hnusíš. Kolik ty můžeš mít kamarádu? 0? Kdo Tě může mít rád? Nikdo? Změní se to někdy? Nikdy.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SARAJ:

    Podle tebe je jako každá česká žena, co chce ve svym městě byt a miminko, ale nechce ho mít s přistěhovalcem nebo cizákem z korporátu nebo nějakym jinym ekonomickym migrantem, A NECHCE S NIMA BYDLET A MÍT S NIMA MIMINKO a preferovala by radši Čecha, aby tu práci a byt mohl mít Čech a raděi by za muže Čecha, rasistická a nemocná ludra??

    Tak takovejch nás tu je!

    Prakticky bys měla kontaktovat všechny ženy ze seznamky, co si to jak dovolujou blokovat cizince.

    A že jako SUB. psala, že přízvuk je sexy, tak ať ty krávy nevotravujou a koukaj si vzít Ukroše nebo Rusáka, že ti tu maj přeci byt....

    A za mě? Ruskej přízvuk, ať už Ukrajince nebo Rusa, mi tedy VŮBEC NEPŘIJDE SEXY, PRÁVĚ NAOPAK!

    Ale zkus to napsat ženám ze seznamky.

    Co jako otravujou a blokujou cizince.

    A taky jít na každou svatbu, kde si Pražačka bere Čecha, co má byt a jít jí jako nadávat, že je jako rasistická ludra, ať kouká nakázat jemu, ať nechá byt cozincům a přistěhovalcům a kouká mít dítě s nima!!

    Rovnou jim těm rasistickem ludrám pošli na ty svatby s Čechy nějaký přistěhovalce, ať jkao na tý nevěstě uplatněj právo první noci a pořádně jí znásilněj.. pod vlivem drog nebo whatever.

    ...rovnou obratem vyžaduj přepis bytu toho čekýho ženicha na ty přistěhovalce, s nimiž ta česká nevěsta nebo snoubenka, jako jsem byla já, prostě zabřezne.

    To určí genetický testy,...no a toho si ta Češka, svině rasistická bude muset vzít a ten ¨pražskej byt toho ženicha přejde na tohoto cizince korporáťáckýho nebo tohoto přistěhovalce.


    Ale nevim, asi neuspěješ a spíš poputuje každej, kdo se o něco takovýho zasnaží, do krimu.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jina zas vypravela, jak jela s nejakym typem na vylet jejim autem. Byl ji sympaticky az do chvile, kdyz zastavila a on ji roztresenym hlasem rekl: "Pojd ke me, kote". ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: A stejně si nás po takových zkušenostech neváží a nepodkuřují :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: Ja tam mam ucet a chodi mne do zprav jenom samy spamy. Kamoska co si tam davala inzerat pak vypravela, ze mela nejaky srazy a sama tragedie. Jeden prisel bez penez, ze za nej musela platit a druhyho zas chytil revizor, kdyz se nekam presouvali. ;o)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    OVERWATCH: seznamovat se na lide.cz je IMHO ztráta času, pokud nehledas slečnu s věkem či IQ 11- 16....
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak abych se vratil k seznamkam. Lide.cz: tam mne pisou jen samy fake ID o email, podobne to zacina byt i na eDarlingu. :-/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERWATCH: traileruv uz chapu :) to vis lesy mozek na dovoleny...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: No ono je asi nejlepsi ty vztahy po vztahu uz moc nekorenit. ;o) Ja mam jeste jednu ex, se kterou udrzuju friendship z toho duvodu, ze jsme meli po rozchodu nejaky veci spolecne rozdelany a neslo je zrusit. Tak se to nejak prevalilo do hodne dobryho pratelstvi. Uz TRAILERovym testem prosla nekolikrat. ;o)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: to je velmi zajimave. Vysvetluje to mnohe. Me tohle nikdy nenapadlo. S bejvalkama jsem vztahy neudrzoval neb byl dobry duvod proc jsou bejvalky.
    O trailerove testu jsem nic nenasel takze to asi bude popkulturni odkaz (film?) :)
    KULA
    KULA --- ---
    Tady někdo koukám podporuje svoji psychiku tím, že ji dopřeje klidný spánek. Zdá se ale, že jediný člověk co Tu nezvládá své chování je chudá a postarší Reborna. To je pohled, na holku s holou prdelí měnící se v osamocenou ženskou, o kterou nikdo nestojí.

    Cítím zápach starých lidí v tvém textu, tak nějak to prozrazuje, že poslední člověk se kterým diskutuješ je tvoje máma. Otázka, kdo by s ní chtěl chodit, ještě v kombinaci s Tebou?

    Já být Tebou Reborno, motám se kolem vrat Bohnického areálu, víš, svý ke svým, jako ty cizáci, však to znáš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam