• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Tvoje nabídka není úplně z nejlepších, koudy to tady už celkem shrnul. S tímhle co nabizis ty by si měla být rada za muže co s tebou vydrží a nebude mu vadit jaká jsi a jak žiješ.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Původně jsem chtěla automaticky odpovědět: Každej má přeci nějakej vzhled a každej má svyj typ nějakej, co se mu jako líbí víc a co míň a co vůbec.

    Lidé jsou různí as maj různej vkus... co se líbím mně, jiný se líbit nemusí a naopak.

    ALE NE, NEUDĚLÁM TO.

    Radši se tě zeptám.

    ,,Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš" Jak to myslíš?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Jak to myslíš?

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: je docela mozny, ze se uz nikdy nevykoupes, nezalyzujes si a nevyjde ti kvuli mne dalsi velka spousta jinych veci. jak tomu budes celit?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Teď JEŠTĚ PŘIBYLO SLOVO ,,ZASE"! To je viď. Interdasting!

    A JAK TI TO JDE NA SEZNAMCE??!


    Napíšeš někdy něco k tématu, nebo mě zas jen budeš otravovat a zdržovat kdykoli napíšu sem cokoli?

    Tak jako vloni..

    A jako teď celý léto? Až do noci? A třeba když budu spěchat na kolo, koupák, na akci nebo spát??!!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Chci zase muže z Prahy,tedy s bydelním a prací v Praze, aby se mi zase věnoval, prostě normálně.. spíš tmavovlasýho, nad 173 cm, bezdětnýho, hubenýho, hezkýho nebo prostě pro mě nějak zajímavýho, pracujícího nebo dříve majícího a hledajícího zas dobrou práci, ideálně alespoň s maturitou..To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    A jen když v těch bezdětných kolem 30-40 nikco vůbec, tak ty pod 30 jsem zkusila, co kdyby se gerontofil, co je v 29 na pětatřicítky tam našel nebo nějakej na Stifflerky.

    A pro tvou informaci.

    Kdyby si Stifflerka chtěla tamtoho vzít, a malej Stiffler by tomu nebránil, TAK ON JI CHTĚL tu Stifflrovu mámu, TŘEBAS I ZA ŽENU A MÍT S NÍ TŘEBA po VŠ I MIMÍSE.

    a NEBYL BY TO DOBREJ NÁPAD, že to byl student střední nebo v prváku na VŠ a jí bylo těch skoro 40.

    ALE KDYBY MU BYLO 27 A JÍ 35 A ANI NEMĚLA DĚTI (Stifflera), KLIDNĚ BY TO ŠLO!

    Svatba i dítě pak.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Nejsem analfabetka, JEN JSEM ASI V 17 h docela spěchala na kolo a koupat se a KULA mě tu otravoval a zdržoval odpovídáním tak, že i když jsem spěchala a ani si chyby nezkontrolovala a neopravila, že se začlo stmívat a nejela jsem NIKAM!!!


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: Chci muže z Prahy. To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    vs

    REBORNA: Chci muže z Prahy. spíš tmavovlasýho, nad 173 cm, bezdětnýho, hubenýho, hezkýho nebo prostě pro mě nějak zajímavýho, pracujícího nebo dříve majícího a hledajícího zas dobrou práci, ideálně alespoň s maturitou..To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    it's escalating quickly...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ROLAND: Mám podobný zkušenosti, Tinder celkem Ok když vynecham Číňanky a reklamy na budeš stránky tak par srazu bylo ale nic moc.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Zatim IG ne. Zkousim jsem jenom lide.cz a eDarling. Badoo a podobny jsem zatim nezkousel. Je tu nekdo, kdo ma zkusenost s Badoo? Funguje to jeste?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Ano, právě proto jsem měla podle mě po nemoci a pak v dubnu místo pochování morčete a poflakování se po těch terapeutech, co mi tu doporučovali = psycholožce a právničce, bengárnách kvůli profilu nebo kyberšikaně a po předvolání bez toho, abych TO JÁ vůbec CHTĚLA ABY MĚ NĚKDO PŘEDVOLÁVAL!! (a to v úplně jiný věci, než co jsem já původně měla jinde řešit), poflakovat NA KRIMINÁLCE, podle mě spíš pohybovat ještě včas, než ta korona-krize začala, spíš po pracovních portálech!


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Stalking je stalking, kyberšikana je kyberšikana, zdrogování je zdrogování a znásilnění je znásilnění.

    Viz slovník.

    A popř kriminalistický slovník.

    A kyberšikana formou znásilnění prej neexistuje.

    Existuje: kyberšikana na základě nedorozumění nebo nepochopení a na tu pak navazuje zdrogování a znásilnění...

    To je jasná věc.

    Že přes net nikdo nikoho neznásilní ani nevystalkuje.

    Jen kvůli zdrogování nebo znásilnění jen přes net pak vytrvale obtěžuje písemně.

    Shrnout to do novotvaru: Kbyršikana formou znásilnění (, tedy resp. dání najít, zdrogovat a znásilnit), SE NEVYPLÁCÍ.

    To pak vede k nedorozumění.

    Policajti na kriminálce jsou taky hrozný puntíčkáři na ty jejich termíny. Co jako existuje a neexistuje, i když podle mě je to jedno.,.,.ale neni to moje práce, že.

    To já byla v jedný práci puntíčkář na termíny a označení taky, to jo.

    Nazývat věci správnými jmény je důležitý, to jo, v každý práci.







    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: Jo, zkousel jsem. Odpovedelo to dost podobne jako na ty seznamce. ;o)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: S praci to je ted kvuli kovidu spatny vsude..Ja musel od brezna uz ctyri lidi vyhodit, protoze je proste nedokazu zaplatit a znam lidi, kteri zavreli cele firmy, protoze se jim business propadl o 95%...seznamky nic?..Zadnej napadnik?..Nemas tam spatne nastavenej filtr?..Ze treba hledas moc mlady nebo tak?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    O nadváze jsem psala naposled na podzim vloni z práce....Seznamku mám celou dobu. A práci líp placenou hledám, od června už jsem měla pohovory, co jsem se trochu vzpamatovala, to už jsem psala taky.


    ROLAND
    ROLAND --- ---
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Tak 40 mi není a věk nikdo neovlivní.

    Ani já a ani některý drzý otravný šmejdi z nyxu.

    A nadváhu nemám, ano, je to i důsledek toho s tou prací, co se týče sezení v práci, bez možnosti se moc hýbat a že nemám na jídlo.

    Ale otravovat mě do práce byl tedy promyšlenej tah, abych o ni přišla a pak neměla na soud a právníka nebo jak. Jako že když nebudu mít , když jsem přišla o muže a byt můj je prodanej, že když nebudu mít ani na bydlení a jídlo, že nebudu mít na právníka, nebo jak???

    Ale ten by mi prej byl přidělen, kdybych chtěla.

    Ale plán byl mě, aniž bych já tehdy něco tušila, jak a kvůli komu co bylo (, což tu z toho snad bylo zřejmý, jinak bych tu asi konkrétním lidem ani neodpovídala přeci), obtěžovat do práce a po večerech, abych o vysněnou práci, co je jako jedna z mála v Praze v oboru, přišla? A pak mě posílat do Lidlu na kasu?

    Hm, jak hrdinské!

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: Vzdyt jsi rikala ze mas trochu nadvahu.
    kdyz ti neni 40 tak kolik ti zbyva?

    a co planujes dal tedy?

    takze od zari si zacnes zas hledat praci?

    a pak nejaka seznamka a nalezeni chlapa? Potom hned vysazeni prasku a mimis?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: :D Zkus si pokecat třeba tady jsem ti našel takovou malou ukázku. :)
    Cleverbot.com - a clever bot - speak to an AI with some Actual Intelligence?
    https://www.cleverbot.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam