• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Nehceš jí nechat už bejt a raději přispět svou troškou do mlýna o vhodných filmech na první rande, hmm? :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: To je tak, kdyz je vsechno v praci hotovy a navic uz pul roku home office... ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Ještě jsme neprobrali, kdy se objednáš k tomu psychologovi
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Chudak holka ;o) I ja divak, kterym nehlo Chciju na vas hrob, nebo Videl jsem dabla, jsem tenkrat skoro odesel z kina...
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ty kráso! jen od rána 100+?
    vy jedete!!!! :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: pamatuju, ze na Salo vzaltenkrat na stredni jeden kamos z legrace moji kamosku, jemnounkou bloncku patnactiletou, aby pak mel prdel z jejich reakci, no nedavno jsem si to schvalne pustila znovu, ale uz jsem asi mensi intelektualka, nemela jsem potrebu to dodivat vubec :)))
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Nebo divadelni predstaveni se sexualnima narazkama! Jenze jak ma clovek vedet na co jde, kdyz to predtim nevidel, ze? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Ne, to urcite ne, na Godzillu bych asi budouci partnerku nezval. Ale zrejme ani na ten Eraser, a Salo. ;o))
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Na první rande je nejlepší Festival otrlého diváka! :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nejses nahodou ten kluk, co me pozval na Godzillu XD??
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: no jsem na tom druhym brehu zjevne, ano Eraserhead jsem.videla tou dobou na VHS a Salo tam na LFŠ davali taky XD
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak kdybych si mel vybrat napr. mezi Eraserhead a Godzillou, tak zvolim asi Godzillu. Na Eraserhead jsem byl s jednou svoji ex a po kine jsme se sesli s jejimi intelektualnimi prateli, kteri ten film podrobne rozebrali. Vubec jsem netusil o cem mluvi a nestihal jejich terminy. ;o) Pak jsme tyden na to sli na Salo, aneb 120 dni Sodomy a bylo to jeste hustsi. Pri naslednem posezeni s jejimi prateli mne nebylo dobre. ;o) Ona si pak nasla jednohu z tech intelektualu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: v te dobe jsem.mela totiz za sebou uz LFŠ v Uherskym Hradisti a byla jsem intelektualka, ze jo :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: ja si vybavuju jak me v sedmnacti pozval kluk do kina na Godzillu. Tim skoncil, dopila jsem vino a uz jsem nemela zajem. Ja vim, je to kruty .... :))/)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To auditko si zabookuju, treba se jeste bude hodit. Jsem vedel proc si tu delam ID. ;o) Ja jsem se tenkrat vubec najednou nevedel co mam rikat, coz se mi predtim nestalo. Takze jsem aspon mavnul na cisnika, ze si objedname a pak uz se resilo objednane vino. Ale fakt je, ze uz to nebylo tak nenuceny a tak to jako v mnoho jinych pripadech nedopadlo. Je teda fakt, ze tentokrat z me strany.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: No dobře. A teď se zamysli co budeš dělat se svojí situací příští 3 měsíce třeba. Zkus o tom napsat taky takovej článek.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Měl jsi bez váhání vytáhnout mobil a začít předčítat z audítka Textové vtipy :))
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Filmy a divadelni predstaveni jsou v pohode. Pak se da zajit na drink a rozebirat to. na rozdil od sezeni v kavarne. To jsem takhle jednou sel na rande do kavarny a slecna si polozila kabelku na stul a rekla: "Tak me bav". V tu chvili jsem ztratil veskery nite a temata, ktery normalne probiram. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Jo jo diky cennou za radu, to si beru na srdce. Posledne jsem vypravel, ze se mi libi Milla Jovovich a mam doma jeji autogram z eBaye a zase se uz neozvala. ;o)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Aha tím se to vysvětluje, já jedu primárně na lišce, takže tam to tlačítko ani nemám. :D Jo u Edge to vím a jako chrome vypadá už od začátku.
    nicméně stále je to jen manipulativní sr.... :/ Použitelné pro normálního člověka to není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam