• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VENDULKA: Jo, jasny, nedelam z toho vedu, jen mne to pobavilo. A mozna bude jeste zabava, protoze nepochybuju o tom, ze kdyby mne ji predstavoval, tak me pozna podle fotky a jmena. Jemu jsem to zatim nerekl, ze jsme si psali, nechci mu kazit radost. ;o)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    OVERWATCH: Holka dostane za den několik likes, s par z nich si začne psát, jeden je ji proste sympatictejsi než ti ostatní. Samozřejmě by od ni bylo fer ti napsat “hele jsem tu v kontaktu ještě s někým, chci s nim jít na rande, proto ti teď už nebudu psát”, ale přerušit kontakt je jednodušší. To same dělají i chlapi. Nic si h toho proste nedělej
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: Jo jo, to vim. Muze to byt taky tak. Mne uz kontaktovalo hodne takovejch, ale obvykle se to projevi, ze napisou nejakou blbost, spatne cesky nebo tak, tahle mi prisla realna.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ale víte ze na seznamkach existují placeni diskuteri ze...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak mam zkusenost z eDarlingu, psal jsem si tam s jednou slecnou, a najednou prestala psat a pak za mnou prisel kamos co ma taky eDarling, ze mne ukaze novej objev se kterou si pise, a ukazal mne ji. ;o) Tak jsem zvedav jak dlouho jim to vydrzi a jestli se vubec sejdou. Dobry bude, az mne ji privede predstavit. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: OK, diky, neberu. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Nebrat, je to fake, jen boti a po tom zdarma promu ti uctujou 3,5k za 1/4 roku. Zrusit to, je boj, protoze musis poslat doporuceny dopis (dle smlouvy, ale staci mail), nicmene kam ho poslat mi zjistit zabralo asi den.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Ma tu nekdo zlusenost s be2? Zaregistroval jsem se tam, a rocni clenstvi stoji 550,- mesicne, to mi prijde dost.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: protimluv jaxvin
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: stopro. mam dobryho ucitele a sam jsem se ucil od nejlepsich :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERWATCH: az na to ze to nejni moje vec zejo.
    TRAILER: coz podle mne neni pravda a cely je to blbej pohled.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: Mozna tim i overis, jak moc o syna slecna stoji ;o)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERWATCH: pevne verim ze v urcitem veku to prispeje k osamostatneni synka :)
    Muj otec ovsem neznal miru, 3 roky ticha ho stalo poslat mi zatoulany spinavy ponozky firemni postou pres X pobocek.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RAINBOF: Muj otec, byvaly zubni lekar jim vzdycky kontroloval zuby ;o) Bylo to sileny jim vysvetlovat, ze tatinek je zubar a ze to dela z legrace. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jj, taky si myslim ze by to tak dopadlo ;o) Ten jeji otec byl presne ten typ jako Mensik v https://www.csfd.cz/film/8470-kdyz-rozvod-tak-rozvod/prehled ale tak, ona to asi nemyslela zle, on se tam motal na zahrade kdyz jsem prijel, neco tam plel. ;o)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERWATCH: pecka. takhle budu mladymu strasit rostenky. Budu se jich ptat zda zvladaj praci co on nechce delat :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: No ja byl v ty dobe vegetarian, takze jsem mu to zcela otevrene a neprozetelne sdelil a on se na me podival a odpovedel: "vegeratian? no fuj". ;o) Slecnu jsem odvezl na koncert, stravil s ni vcelku prijemnej vecer a pak ji druhej den taktne napsal, ze jsme od sebe moc daleko. Ne teda, ze by me ten "budouci tchan" vydesil. I kdyz, asi jsem na nej nezapusobil s tim vegetarianstvim. ;o)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    DARKINA: nic moc, lidi si tu víc nadávaj, kdo je vlastně ten hodnej a ten zlej
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Neco noveho za +798 prispevku?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    WEWERKA: přesně, bych se bal že když to nevyjde tak mě podřízne a vykostí jak slepici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam