• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    DARKINA: nic moc, lidi si tu víc nadávaj, kdo je vlastně ten hodnej a ten zlej
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Neco noveho za +798 prispevku?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    WEWERKA: přesně, bych se bal že když to nevyjde tak mě podřízne a vykostí jak slepici
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    OVERWATCH: Super zpusob jak vystrasit nechtenyho napadnika :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OVERWATCH: Tak to je slušný :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: ;o) Tak to je pak jasny, za takovej chlapek nemuze byt pro mestskou holku partie. Ja takhle jednou mel rande v Lednici. To jsem jeste delal managera jedny kapele z Prahy co tam zrovna hrala, tak jsem si na vecer tam dohodl rande s holkou co se mi ozvala na inzerat a bydlela tam a chvili jsme si psali. No prijel jsem ji vyzvednout domu a ona mne predstavila svymu otci v monterkach. Ten na me hned hned spustil, ze veskery staveni a hospodarstvi bude jednou moje, pac dcera je jedinacek, a ptal se me jestli umim zariznout slepici a stahnout kralika. ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OVERWATCH: Přijel na babeteva pozval ji na koncert Kabatu :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: myslis neco jako takhle? ;o)

    If Dating was Like A Job Interview | Comedy Sketch
    http://www.youtube.com/watch?v=rNyQNg7AjxQ
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: vis mozna bys krome grafomanie obcas mohla i precist nejakej prispevek od ostatnich, takhke to vypada, ze mas klapky na ocich jako ry kone na Staromaku
    opakovat to nebudu, strucne ani ja jsem nezacinala s prvnim deckem v byte od rodicu
    delsi verze, kterou radeji ignorujes, protoze se ti nehodi do scenare tvy ublizenosti je tady... kdybys nahodou prehlidla
    GRANTORINO:
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "Ale spíš mi vadilo, mže byl fakt vidlák, jako až moc."

    Prisel na rande v natelniku a trictvrtecnich kalhotach s ledvinkou? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Je mozny, ze si prosla nejakym peklem na seznamkach jako lide nebo rande a vnima to tak, ze nad tech 40 ze seznamky jsou vetsinou podivini a pro ni mimo hru, to mne prijde cilevedome. Uz jsem tady psal, ze seznamky tohoto typu muzou holkam v tomhle ohledu narusit vnimani.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: nojo, ale ti jsou už pryč… teď abys doma zrušila zrcadla, aby jsi v nich neviděla hrůzáka!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Mne to prislo jako uvaha hozena do plena. Na to je tady slecna REBORNA mistr. jak jsem si vsiml, kdyz jsem procital historii auditoria. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Uz mne bylo naznaceno, ze nejsem zadana vekova kategorie, takze mne nezbyva nez virtualni komunikace tady. ;o) Ale treba se nekde s REBORNOU potkame. Co kdo vi. ;o)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    REBORNA:
    OVERWATCH: nechcete jit treba na veceri? Sice si nedovedu predstavit tu situaci u placeni, ale mam ve vas viru.
    Bez sarkasmu
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Nene, koulouš myslel bohyni vážně.

    Ten s básní báseň taky.

    A jeden to myslel vážně, protože už rovnou měl připravenej plán, jak si mě dá do barabizny, bude vozit na babetě na Kabáty a jak si ještě po práci truhláře vezme na večer brigádu..

    Tak jsem mu napsala, že ale stejně ještě nějakých 10 až 15 let minimálně pracovat chci a na důchod mustim a že tam u nich bych nenašla práci...

    Ale spíš mi vadilo, mže byl fakt vidlák, jako až moc.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "SLUŠNÁ ŽENA SI ZA SEBE NECHÁ PLATIT JEN OD MUŽE, CO HO CHCE ZA PARTNERA A KTERÝHO TUDÍŽ SEXUÁLNĚ CHCE!!"

    To je hodne zajimava teorie, takze polovina z tech, ktery jsem zval do divadla byly slusny a chtely me! ;o)
    No jasny, zenska ma pravo na to tahat z chlapka tyhle infomace. I by bylo divny kdyby netahala. ;o) Normalne mezi reci se da zjistit hodne. Taky zalezi jak je chlapek vtipnej pri sdileni informaci, ne?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: No asi tak za 10 let a na to nemám čas..a asi to ta jeho nebude mít s tchyní lehký...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Tak já neměla vloni kvůli práci čas, už selekce zabrala po práci hodiny a hodiny a víkendy trívim aktivně - sport, párty i mimo Phu mimo PC...tak na každýho, co jsem chtěla skouknout, jsem měla max 1 h.

    Účel byl si ho prohlídnout, vytáhnout z něj co nejvíc informací o případných překážkách nebo nějakých dětem bránících nemocech..

    Pak o jeho bývalým vztahu, zda je vztahovej typ, neni kurevník a proč mu ztroskotal předchozí vztah, debílka, co se rozejde s holkou jen tak, nechci a nemám na to čas..

    No a pak taky zjistit info o práci, zajištění, vzdělání a NEMOVITOSTI popř.

    Ale o bytě resp. financích a možnostech bydlení do budoucna v horizontu 2 let, co by mohl ještě dořešot za bydelení, tedy o bytě nebo financíh zjistit INFO!!

    Ne je z něj hned tahat už NA PRVNÍM RANDE, KDYŽ JEŠTĚ NEVÍME, ZDA BUDE DRUHÝ...

    Když bych ho pak nechtěla, že bych se rozmyslela nebo napsal nebo se objvil lepší, prostě nějakej pro mě ideál, pak bych se necítila tak blbě, že tamtoho už neuvidím a pošlu kamsi...

    Nechala jsem ho tedy šetřit penízky na tydalší rande s jinými už a priori to tak naplánovala, že se nepude nikam, kde bych muslela zůstat někomu dlužná..

    A jestli tvý kámošce platěj večeře, tak AŤ KOUKÁ PAK PĚKNĚ UKÁZAT KOZY! :) :D

    To se pak nemůže divit, že něco chtěj, když za sebe nechá platit.

    SLUŠNÁ ŽENA SI ZA SEBE NECHÁ PLATIT JEN OD MUŽE, CO HO CHCE ZA PARTNERA A KTERÝHO TUDÍŽ SEXUÁLNĚ CHCE!!

    A ne od leckterýho chlápka z klubu nebo seznamky!!




    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: byli nadržení a chtěli si vrznout, řekli by cokoli, hrůzáku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam