• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    BOBESH: LOL!!!!! ty krááááááso.....to je materiál :-O potkáváte takovejch ultimátně milejch holek hodně?

    BOBESH: já jsem před smazáním jen tak ze zvědavosti přepla z mužů na ženy, a teda musím říct, že jsem byla docela mile překvapená - kdybych byla lesba nebo hledala milenku, rozhodně by ve mě pár adeptek vzbudilo zájem. byly tam i příčetně a velmi sympaticky vypadající holky, co (evidentně dle popisu) asi hledaj kluka/ nějakou kámošku na běhání či na chození za kulturou/ kohokoli s nějakým specifickým zájmem.
    je mi jasný, tak může profil slušně mást, ale v porovnání s nabídkou chlapů jsem byla schopná během večera narazit na 20 a víc holek, co mi aspoň takhle přes profil dost sedly.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BOBESH: ne linej, stydlivej :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BOBESH: Hele to by mohla být ona
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    INSEQUI: hele nemela takovou fotku,jak cumi do trouby? :D

    za me Tinder..."modelky", rusky, asiatky
    Badoo....boubelky, maminy, rusky

    real furt asi nejvetsi sance. jen clovek je linej oslovovat nekoho na ulici,ale ta konverzace by byla imho jednodussi nez na vsech tehle seznamkach dohromady
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INSEQUI: me jen technicky vzato zajima, jestli je rozena prazacka a nebo ne. myslim, ze holka z vesnice tyhle pozadavky ani nevznese. a kdyz, tak jen tak z prdele ozrala vinem
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: Tak pro nekoho zaopatrenyho, 45 a vys, muze byt i ta 35 a neco vys princezna, akorat takovy nejsou moc na trhu, protoze uz jsou rozebrani. Koukal jsem na konkurenci na seznamkach a je to bida s nouzi. Chlapik 45, s tremi detmi ve vlastni peci, hleda holku okolo 35, bez zavazku, dalsi deti uz nechce... a podobne. Fantasta. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    _BENNY: Ale my se nechceme furt opakovat, že ne! ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SIBILLE: smutne to ovsem vypada pokud je dotycna o vic jak 15 let starsi a porad neni schopna se hodit do souladu s realitou ve ktere uz neni princezna.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KULA: Hele nevim, neptal jsem se. Ale je vidět že R má co dohánět.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: V jejím věku ještě má na fantazie nárok ;)
    NJAL
    NJAL --- ---
    INSEQUI: Tyhle hory pozadavku mi pripominaji jednu scenu z videa na YT:
    "With your demands, can you tell me what you bring to the table?"
    "I am the table!"

    Cywe :-)
    KULA
    KULA --- ---
    INSEQUI: ty hele, to jsi potkal Rebornu v minulosti ne? Má ráda trance?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já ty zážitky z Tinderu asi vydám knižně :)
    Včera slečna 21 let. Chtěla by někoho kdo bude do dvou let max. chtít děti, dokáže je uživit a bude mít bydlení.
    Nedalo mi to a požádal jsem jí ať to rozvede, takže mít bydlení se rovná min. tři menší byty v centru Prahy které se dají pronajímat, aby bylo na velký byt v centru Prahy. A nebo vlastnit velký byt v centru Prahy.
    zajistit rodinu se rovná mít k tomu výše popsanému ještě plat nad 100 tis.

    Jinak teda sama bydlí ve sdíleném, studentském podnájmu :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No, ja jsem se nekolikrat sesel na sraz a celou dobu mne ty holky vypravely, jak chodi na desitky neuspesnych rande s dementama a ze nevedi co s tim. Vlastne je to pro ne skoro sportovni disciplina. Nebo si chlapci treba i dopisuji a pak se nechteji sejit, ze si chteji jen dopisovat. ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: takže prince na bílém koni stylu "Chci aby měl všechny kladné vlastnosti mých bývalých a žádnou z jejich špatných"? :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAILER: Normální swipnou doleva, nekouká z nich šílenství :)

    OVERWATCH: A přitom neuměl pořádně česky a ptal se jí, kolik má boyfriendů :o
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No zkus tam odpovedet na nejakej inzerat a dat si sraz. ;o) Konkurence pro normalniho vyspelyho chlapka tam je imho nulova. Ale zalezi na vekovy kategorii a taky beru v zretel, ze zensky ve vekovy kategorii kde hledam, si uz prosly peklem, tak maji nasazeny hodne uzky sita. Ja psal jasne a strucne. "Ahoj, zaujala jsi me a libis se mi, co takhle se sejit?". A vyslo to tak 25 (ano)/75 (bez odpovedi). Ale zkousel jsem to pred 5ti lety, ted jsem par let seznamku nevyuzival. A co mam zpravy od kamosek, tak to je co jsem sem psal. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Tohle konkretne je okoli Brna. V Praze pry je to podobny, jak hlasila zase jina znama. Ty zas prisel chlapik na sraz bez penez. Nebo jinej, kteryho vychytal revizor a on se s nim chtel prat... Podle me tehle typu je vetsina, co teda jsem slysel. Da si inzerat a pak rekne, ze miluje bejvalku, nebo ze vlastne nikoho neshani. Mel bych obavy, ze holka dlouhodobe na seznamce zdarma musi prochazet desnejma traumatama.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jo, jo. Ona mne obcas vola prihody ze seznamek. Ma jich tucet. Dobrej byl prej vojak, co prisel v uniforme a hned na prvnim rande ji jasne nactrnul bojovej plan vedouci ke svatbe. Obsahoval pry sex za tri mesice od seznameni a podobne. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Mela mu rict, ze jo ale ze ho vezme az na tu prespristi ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: A on jen doufal, že řekne: ANO, pojeď se mnou.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Urazilo ji to, ze neni zadna devka. Navic ji to prislo zarlivy.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MAKROUSEK: To jsem se ji neodvazil zeptat. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam